Arkivat e etiketimeve besoni

LAJM I FUNDIT / A mund ta besoni se cila figurAi?? publike u vra para pak minutave?

NjAi?? udhAi??heqAi??s militant i akuzuar pAi??r disa sulme vdekjeprurAi??se me bomba nAi?? Pakistan, Ai??shtAi?? vrarAi?? nAi?? njAi?? aksion me dron tAi?? SHBA-sAi?? nAi?? Afganistan, ka konfirmuar njAi?? zAi??dhAi??nAi??s i grupit ekstremist. Asad Mansoor, njAi?? zAi??dhAi??nAi??s i grupit militant Jamaat-ul-Ahrar (JuA), mAi?? 19 tetor i tha agjensisAi?? sAi?? lajmeve Reuters pAi??rmes …

Artikulli i plotë »

Ja cila Ai??shtAi?? ShtAi??pia mAi?? e bukur nAi?? KosovAi??, Nuk do e besoni e kujt Ai??shtAi?? ajo!

Kjo shtAi??pi ka arritur tashmAi?? mbi 200 mijAi?? klikime nAi?? rrjetin muzikor youtube ,dhe akoma aktualisht qAi?? nga pAi??rzgjedhja e saj si shtAi??pia mAi?? e bukur nAi?? KosovAi??,nAi?? vitin e kaluar,po vazhdon tAi?? mbetet si mAi?? e bukura.,ku pronari jep edhe detajet mbi ndAi??rtimin dhe dizajnin e shtAi??pisAi??. kjo shtepi …

Artikulli i plotë »

Nuk do ta besoni qA� A�shtA� Alketa Vejsiu, shikoni si A�shtA� transformuar moderatorja

Moderatorja e njohur e Tv Klan dhe njA� nga mA� tA� preferuarat e publikut shqiptar ka vendosur tA� ndryshojA� pamje. NA� njA� prej publikimeve tA� fundit nA� Instagram ajo A�shtA� shfaqur me njA� stil krejt ndryshe. NA� skenA� ajo paraqitet gjithmonA� e kuruar deri nA� detaje, por dhe nA� publikimet …

Artikulli i plotë »

Nuk do ta besoni A�ka bA�rA� Albin Kurti pak para se tA� shkonte nA� GjykatA�

Deputeti i Kuvendit tA� KosovA�s nga LA�vizja VetA�vendosje, Albin Kurti sot ka qenA� musafir nA� PodujevA� ku ka vizituar pikA�n informuese tA� kA�saj partie nA� sheshin e qytetit tA� PodujevA�s, njofton Llapi.info. MA� pas, Kurti sA� bashku me kandidatin pA�r kryetar tA� PodujevA�s Ajet Potera dhe anA�tar tA� tjerA� tA� …

Artikulli i plotë »

Nuk mund ta besoni, por kaq pasuri ka Dardan Molliqaj i VetA�vendosjes (Dokument)

NdonA�se disa nga deputetA�t e Kuvendit tA� KosovA�s kanA� tA� mbushur e tA� stA�rmbushur formularA�t e deklarimit tA� pasurisA�, tek Dardan Molliqaj nuk A�shtA� e njA�jta gjA�. Deputeti i LA�vizjes VetA�vendosje, Dardan Molliqaj nA� AgjencinA� KundA�r Korrupsionit pasi nuk ka pasuri tA� veten personale ka deklaruar pasurin e babai tA� …

Artikulli i plotë »

Foshnja therret 14 herA� me thikA� nga nA�na, por nuk do ta besoni A�ka ndodh mA� pas

NjA� ngjarje shokuese ka ndodhur nA� TajlandA�, ku njA� foshnje, e therur 14 herA� me thikA�, A�shtA� flakur nga autorja duke u groposur dhe pak orA� mA� pas A�shtA� gjetur dhe shpA�tuar rastA�sisht nga njA� grua. Kachit Krongyut, kishte lA�shuar lopA�t nA� fermA�n e saj nA� Wangai tA� TajlandA�s kur …

Artikulli i plotë »

Para pak dite rrahu deputetin e DrenicA�s, por nuk mund ta besoni se A�ka bA�ri sonte FrashA�ri

Deputeti i VV-sA�, FrashA�r Krasniqi i A�shtA� kthyer tA� kaluares duke publikuar fotografi kur si fA�mijA� qA�ndronte me javA� tA� tA�ra tA� dajtA� e tij nA� Polac tA� SkA�nderajt. NA� foton e nxjerrur nA� Facebook, Frasheri shihet me disa fA�mijA� derisa hajnA� bukA� nA� sofrA�n e dajA�ve ku ai ka …

Artikulli i plotë »

Lori Hoxha e komplimenton: Nuk do ta besoni si ja kthen Armina Mevlani

TA� dyja fashion blogger e tA� dyja super tA� ndjekura nA� Instagram, por kA�to nuk janA� tA� pA�rbashkA�tat e vetme tA� Armina Mevlanit dhe Lori HoxhA�s pasi vajzat janA� gjithashtu shumA� mikesha.KA�tA� e vA�rtetojnA� edhe komentet e tyre me njA�ra-tjetrA�n nA� rrjete sociale, siA� ka ndodhur edhe sot.NA� foton qA� …

Artikulli i plotë »
error: