Arkivat e etiketimeve besoni

Dy djemtA� gA�rmojnA� njA� vrimA� nA� tokA� disa orA� mA� vonA� Ju kurrA� nuk do tA� besoni A�farA� A�shtA� brenda..!!

NA� pjesA�n mA� tA� madhe tA� botA�s ne ende mendojmA� se fA�mijA�t duhet tA� argA�tohen dhe tA� luajnA� me lodra. E pra, A�shtA� pak mA� ndryshe nA� Kamboxhia dhe atje fA�mijA�t po praktikojnA� diA�ka vA�rtet tA� tmerrshme. Ju do tA� mendoni se kA�to dy djem janA� duke luajtur vetA�m nA� …

Artikulli i plotë »

Nuk mund ta besoni kurrA� se cili politikan i shkoj nA� shtA�pi pas pA�rleshjes me deputetin Krasniqi (Foto)

Dje u pA�rlesh me deputetin e LVV-sA�, FrashA�r Krasniqin. Kjo ngjarje bA�ri bujA� nA� rrjetet sociale. NdA�rsa njA� ditA� pas deputeti Milaim Zeka, ka pritur nA� shtA�pinA� e tij njA�rin prej politikanA�ve tA� vendit. Ai A�shtA� kryetari i PodujevA�s, Agim Veliu i cili sot ka vizituar Zeken, trasnmeton Gazeta NewBorn.

Artikulli i plotë »

Nuk do ta besoni A�ka ndodhi me gjermanin qA� luftoi pA�r UA�K-nA�

Gjermani qA� jetonte nA� kushte tA� rA�nda A�shtA� bA�rA� me banesA� tA� re.Ai jeton nA� Ferizaj dhe A�shtA� i martuar me njA� grua shqiptare, me tA� cilA�n ka njA� djalA�.NjA� ditA� mA� parA� u raportua se gjermani Kargus Karlhenz (Heinz), i cili kishte luftuar vullnetarisht nA� UA�K ishte nA� gjendje …

Artikulli i plotë »

Godet Gani Geci, nuk mund ta besoni kurr se A�ka shkruan pA�r rrahjen e Milaim Zekes

Ka reaguar pA�r rrahjen mes vete tA� deputetA�ve tA� Kuvednit tA� KosovA�s, FrashA�r Krasniqit e Milaim ZekA�s, edhe ish-deputeti i Kuvendit tA� KosovA�s, Gani Geci. Ai, kA�tA� ngjarje e ka nisur me njA� thA�nie te Lord Griffithit i cili kishte shkruar njA� citat pA�r betejen, transmeton Gazeta NewBorn. Ja postimi …

Artikulli i plotë »

Ja pas cilit Politikan Kosovar A�mendet Xhesika.. Nuk do ta besoni..

Super bomba e showbizit Xhesika Ndoja, ka lA�shuar njA� deklarate bombastike. Personazhi me i pA�rfoluar i showbizit shqiptar Xhesika Ndoja e pyetur nga Gazeta Blic, se cilA�t janA� dy politikanA�t favorit te saj nA� skenA�n poltike shqiptare, ajo ka thA�nA� se nA� ShqipA�ri, e pA�lqen mA� shumA� nga politikanA�t Lulzim …

Artikulli i plotë »

35-vjeA�ari zgjohet pas 15-vitesh nA� koma, sa��do e besoni dot se A�farA� kanA� bA�rA� mjekA�t

NjA� grup studiuesish nga Qendra KombA�tare Franceze pA�r KA�rkime Shkencore nA� Bron tA� udhA�hequr nga Angela Sirigu, kanA� pA�rdorur njA� teknikA� tA� re pA�r tA� stimuluar trurin e njA� njeriu qA� kishte 15 vite nA� koma. MjekA�t me anA� tA� njA� pasjeje tA� vendosur nA� gjoks kanA� stimuluar nervin vagA�s …

Artikulli i plotë »

a�?Porositia�? njA� prostitutA�, sa��do ta besoni kush i vjen nA� dhomA�n e hotelit / VIDEO

NjA� shtetas nga Illinois i Shteteve tA� Bashkuara porositi njA� prostitutA� pA�rmes rrjeteve sociale, por u shokua kur pa gruan e tij qA� i erdhi nA� dhomA�n e hotelit. Sipas a�?Telegraph Suna�?, ai po lundronte nA� faqet pornografike kur pa njA� grua qA� i tA�rhoqi vA�mendjen dhe vendosi ta a�?porosisA�a�?.Gruas …

Artikulli i plotë »

E besoni apo jo? Bebja kosovare me emrin mA� tA� A�uditshA�m nA� botA�, ka habitur edhe gjermanA�t

Nuk A�shtA� shaka: Kjo foshnjA� quhet Krefelda, ashtu sikurse qyteti Krefeld, ku ajo ka ardhur nA� jetA�, mA� 16 marsa�?, shkruan derwesten.de.Ajo ka emrin mA� tA� A�uditshA�m nA� botA�, ose, sA� paku nA� Gjermani! Foshnja me prindA�r nga Kosova ka marrA� emrin e qytetit nA� tA� cilin A�shtA� lindur, Krefeld.Duke …

Artikulli i plotë »

a�?Porositia�? njA� prostitutA�, sa��do ta besoni kush i vjen nA� dhomA�n e hotelit / VIDEO

NjA� shtetas nga Illinois i Shteteve tA� Bashkuara porositi njA� prostitutA� pA�rmes rrjeteve sociale, por u shokua kur pa gruan e tij qA� i erdhi nA� dhomA�n e hotelit. Sipas a�?Telegraph Suna�?, ai po lundronte nA� faqet pornografike kur pa njA� grua qA� i tA�rhoqi vA�mendjen dhe vendosi ta a�?porosisA�a�?.Gruas …

Artikulli i plotë »
error: