Arkivat e etiketimeve besoni

Nuk do ta besoni se A�farA� i kanA� bA�rA� policA�t nA� ShqipA�ri, njA� turisti nga Kosova

buy kytril generic NjA� turist nga Kosova ka denoncuar njA� ngjarje jo fort tA� kA�ndshme qA� i ka ndodhur nA� ShqipA�ri, pasi A�shtA� pA�rballur me sjelljen aspak profesionale tA� punonjA�sve tA� PolicisA� sA� Shtetit.Ai tregon se A�shtA� nisur nga qyteti i tij pA�r nA� bregdetin shqiptar gjatA� orA�ve tA� natA�s …

Artikulli i plotë »

E besoni apo jo? Lufton 3 orA� me baltA�n dhe dallgA�t e detit, pA�r ta shpA�tuar kalin e saj a�� por a ia��a del (Foto/Video)

Ky ishte momenti i tmerrshA�m kur njA� grua e re luftoi pA�r ta mbajtur gjallA� kalin e saj i cili po luftonte me baltA�n e detit ku kishte mbetur i bllokuar. Nicole Graham, pA�r tre orA� me rradhA� kishte qA�ndruar pranA� kalit tA� saj duke ia��a mbajtur kokA�n lartA� qA� …

Artikulli i plotë »

E besoni apo jo? Humbi 65 kilogram, duke braktisur katA�r ushqime qA� shqiptarA�t i hanA� A�do ditA� (Foto)

Mjaftoi vetA�m njA� fotografi qA� ta��ia ndryshojA� jetA�n 37-vjeA�ares Casey Gemmell. KurA� e pa sA� pari fotografinA�, e realizuar nA� festA�n e ditlindjes sA� djalit, nuk mund ta��i besonte syve se si dukej. a�?Mendova me vete, kjo nuk jam unA�.a�? tha Gemmell, e cila jeton nA� Perth tA� AsutralisA�. Gjersa …

Artikulli i plotë »

LAJMI I FUNDIT / Policia e ndalon nje veture, sa��do ta besoni se edhe kush gjendej aty

Policia e KosovA�s, bazuar ne informacionet qA� posedonte ka ndaluar nje veturA� tA� dyshimtA� me targa vendore. GjatA� realizimit tA� procedurave tA� kontrollit nA� veturA� A�shtA� gjetur edhe njA� sasi e substancA�s narkotike. a�?Dy persona janA� arrestuar lidhur me kA�tA� rast dhe pasi qe njeri nga te dyshuarit A�shtA� pjesA�tar …

Artikulli i plotë »

A besoni nA� mrekulli? Shikoni kA�tA� video dhe mbeteni me frymA�marrje tA� frymA�zuar deri nA� fund a��!!!

Djali dy vjeA�ar u rrA�mbye nA� ujA�. Pa pasur frikA� nga rryma e ujit, djali qA�ndronte nA� mA�nyrA� tA� qA�ndrueshme mes rrjedhjes sA� fortA� tA� ujit. Incidenti A�shtA� i Madhya Pradesh ku ky djalA� u bllokua nA� ujA� duke luajtur nA� bregun e lumit. Duke parA� guximin e fshatarA�ve tA� …

Artikulli i plotë »

Ishte natA�n nA� varreza, 44-vjeA�ari filmon fantazmA�n, sa��do ta besoni A�farA� A�shtA�

Ky A�shtA� njA� moment drithA�rues kur njA� njeri vA� re njA� a�?shpirta�? duke ecur pranA� tij nA� varreza dhe qA� mund tA� jetA� shpirti i njA� viktime qA� vdiq nga murtaja nA� vitin 1400. Tony Smith, 45 vjeA�, ishte vetA�m nA� varreza natA�n vonA�, kur ai dA�gjoi disa hapa dhe …

Artikulli i plotë »

E besoni apo jo? Bebja kosovare me emrin mA� tA� A�uditshA�m nA� botA�, ka habitur edhe gjermanA�t

Nuk A�shtA� shaka: Kjo foshnjA� quhet Krefelda, ashtu sikurse qyteti Krefeld, ku ajo ka ardhur nA� jetA�, mA� 16 marsa�?, shkruan derwesten.de.Ajo ka emrin mA� tA� A�uditshA�m nA� botA�, ose, sA� paku nA� Gjermani! Foshnja me prindA�r nga Kosova ka marrA� emrin e qytetit nA� tA� cilin A�shtA� lindur, Krefeld.Duke …

Artikulli i plotë »

Dy djemtA� gA�rmojnA� njA� vrimA� nA� tokA� disa orA� mA� vonA� Ju kurrA� nuk do tA� besoni A�farA� A�shtA� brenda..!!

NA� pjesA�n mA� tA� madhe tA� botA�s ne ende mendojmA� se fA�mijA�t duhet tA� argA�tohen dhe tA� luajnA� me lodra. E pra, A�shtA� pak mA� ndryshe nA� Kamboxhia dhe atje fA�mijA�t po praktikojnA� diA�ka vA�rtet tA� tmerrshme. Ju do tA� mendoni se kA�to dy djem janA� duke luajtur vetA�m nA� …

Artikulli i plotë »

E besoni? Shkroi emrin e djalit qA� donte nA� urban, vajzA�s i ndodh ajo qA� sa��e priste kurrA�

TA� lodhur nga mesazhet e vazhdueshme e mirA�mbajtjes sA� urbanA�ve, kompania e Transportit Urban nA� MeksikA�, vendosi tA� bA�jA� publik mesazhin qA� njA� vajzA� e quajtur Gaby, nuk e mendoi kurrA� se pA�r shkak tA� deklaratA�s sA� dashurisA� do merrte njA� paralajmA�rim dhe do shndA�rrohej nA� personazhin qesharak nA� Facebook. …

Artikulli i plotë »
error: