Arkivat e etiketimeve besoni

JanA� tA� dashuruar por nuk do ta besoni se sa vite Genci A�shtA� mA� i vjetA�r se Eni (Foto)

Genc Prelvukaj dhe Eni Koci janA� A�ifti mA� i ri i shoubizit shqiptar. Romanca mes tyre ka kohA� qA� ka filluar, madje, reperi ishte prezentA� mbrA�mA� nA� ditA�lindjen e 21- tA� Enit, shkruan lajmi.net Por, a e dini sa vjeA�ar A�shtA� Genci? NA� njA� kA�rkim nA� llogarinA� e tij nA� …

Artikulli i plotë »

Burri i shkruan gruas pas divorcit, nuk do i besoni dot fjalA�t e tij

MA� shumA� se prindA�rit divorcin e vuajnA� fA�mijA�t, kA�shtu ka ndodhur edhe me njA� vajzA� tA� vogA�l nga Teksasi. Ajo ka ndarA� historinA� e prindA�rve tA� saj nA� rrjetin social Twitter. PrindA�rit e vajzA�s janA� ndarA�, pasi 19 vitesh martesA�. Por pas dy vitesh nga divorci babai i ka dA�rguar …

Artikulli i plotë »

Nuk do ta besoni kush A�shtA� nA�na e balerinA�s sA� njohur tA� a�?Telebingoa�� (Foto)

Balerina dhe modelja e talentuar qA� kemi ndjekur O�do tA� diel nA� Telebingo Shqiptare, Megi Ndokaj, prej kohA�sh A�shtA� zhvendosur nA� New York, pA�r tA� bashkA�punuar me njA� kompani kA�rcimi. NjA� prej vajzave mA� tA� pA�lqyera e mA� familjare tA� rubrikA�s sA� tA� dielA�s u bA� shpejt e preferuar pA�r …

Artikulli i plotë »

E besoni? Keto 3 pA�rbA�rA�sit qA� do tA� zhdukin menjA�herA� kilet e tepA�rta

BA�het fjalA� pA�r limon, mjaltA�, kanellA� dhe ujA� tA� ngrohtA�. PA�rbA�rA�sit: 1 lugA� gjelle me pudA�r kanelle; gjysmA� limoni i qA�ruar; 1 lugA� gjelle mjaltA�; 1 gotA� me ujA� tA� ngrohtA�; PA�rgatitja: Nuk kA�rkon ndonjA� pA�rgatitje tA� madhe. Hidhni lugA�n me kanellA� nA� gotA�n me ujA� tA� ngrohtA� dhe mA� …

Artikulli i plotë »

E fundit: a�?Harrojenia�? PDK-nA� e KosovA�s, nuk mund ta besoni sa vota humbi sot Edi Rama

Ben Blushi A�shtA� i bindur se nuk ka asnjA� exit poll tA� saktA� deri mA� tani, pasi sipas kreut tA� LIBRA-s, nA� tA� vA�rtetA� ajo se A�farA� ka ndodhur A�shtA� njA� EXIT Rama. Ben Blushi ka shkruar nA� profilin e tij nA� rrjetin social se qytetarA�t nuk duhet tA� besojnA� …

Artikulli i plotë »

NA�na hedh nga kati i 10 -tA� foshnjen, nuk do e besoni mrekullinA� qA� ndodhi nA� LondA�r

Ngjarja tragjike nA� LondA�r, ku njA� ndA�rtesA� e lartA� u pA�rfshi nga flakA�t, tronditi gjithA� AnglinA�. Raportime tA� shumta nga mediat angleze shkruajnA� edhe pA�r shpA�timin e njA� foshnje tA� vogA�l, e cila u hodh nga kati i 10-tA� i ndA�rtesA�s sA� lartA� nga nA�na e saj pA�r t`i shpA�tuar …

Artikulli i plotë »

Epabesueshme: Nuk do ta besoni, ja sa para ka Albin Kurti

Kandidati pA�r kryeministA�r nga lA�vizja VetA�vendosje, Albin Kurti ka tA� hyra vjetore prej 17,501,42 eurosh. KA�to tA� dhA�na u bA�n tA� ditura nga Agjencia KundA�r Korrupsionit pas deklarimit tA� pasurisA� tA� zyrtarA�ve publik. Kurti nA� AKK ka deklaruar edhe tA� ardhurat e bashkA�shortes sA� tij, qA� janA� nA� vlerA� tA� …

Artikulli i plotë »

Nuk mund ta besoni kurrA� se sa vota ka marr Labinot Tahiri a�� Labi

Nuk mund ta besoni kurrA� se sa vota ka marr Labinot Tahiri a�� Labi Kandidati mA� i pA�rfolur i AKR-sA�, Labinot Tahiri ka marrA� njA� numA�r tA� konsiderueshA�m votash nA� komunA�n e Lipjanit. Shtabi zgjedhor i degA�s se AKR-sA� nA� Lipjan njoftoi dje se nA� bazA� tA� rezultateve tA� numA�ruara …

Artikulli i plotë »

Pamje nga arrestimi i bosit tA� mafisA� mA� tA� madhe nA� botA� (Video)

Policia federale braziliane njoftoi sot se kishte arrestuar njA� italian, anA�tar i rA�ndA�sishA�m i a�?Ndranghetasa�?, mafia kalabreze, objekt i njA� mandat-arresti ndA�rkombA�tar paraqitur nga Interpoli. a�?Vincenzo Macri u arrestua nA� aeroportin ndA�rkombA�tar tA� Guarulhos pranA� Sao Paulos, nA� juglindje tA� Brazilit, mbajtA�s i njA� pasaporte venezueliane me emrin Angelo di …

Artikulli i plotë »

Ia ngrejnA� nA� krah tA� dashurA�n, nuk do e besoni si reagoi Ronaldoa��

Nata e djeshme u cilA�sua si e Cristiano Ronaldo, i cili arriti fitoren ndaj ekipit italian, Juventus. GjatA� festimeve nuk kishte si tA� mungonte e dashura e tij, Georgina Rodriguez. KatA�r herA� fituesi i a�?Topit tA� ArtA�a�?, Cristiano Ronaldo, ka shkA�lqyer nA� finalen e LigA�s sA� KampionA�ve ndaj Juventusit, duke …

Artikulli i plotë »
error: