Arkivat e etiketimeve boten

NjAi?? vit mAi?? parAi?? kjo vajzAi?? tronditi botAi??n me pamjen e saj, sot Ai??shtAi?? e vAi??shtirAi?? ta njihni

order nicotinell NjAi?? vit mAi?? parAi?? fotoja e adoleshentes nga Jemeni, Saida Ahmed Baghili tronditi mbarAi?? opinionin publik. Ajo vuante nga kequshqyerja dhe fotografia e saj bAi??ri xhiron e rrjeteve sociale duke prekur zemrat e shumAi?? njerAi??zve. Pas publikimit tAi?? fotos shumAi?? organizata i erdhAi??n nAi?? ndihmAi?? SaidAi??s. Ata u …

Artikulli i plotë »

NjAi?? vit mAi?? parAi?? kjo vajzAi?? tronditi botAi??n me pamjen e saj, sot Ai??shtAi?? e vAi??shtirAi?? ta njihni

NjAi?? vit mAi?? parAi?? fotoja e adoleshentes nga Jemeni, Saida Ahmed Baghili tronditi mbarAi?? opinionin publik. Ajo vuante nga kequshqyerja dhe fotografia e saj bAi??ri xhiron e rrjeteve sociale duke prekur zemrat e shumAi?? njerAi??zve. Pas publikimit tAi?? fotos shumAi?? organizata i erdhAi??n nAi?? ndihmAi?? SaidAi??s. Ata u kujdesAi??n qAi?? …

Artikulli i plotë »

TRONDITESE / Tragjedi nA� botA�n e futbollit, bandat kriminale grabisin dhe mA� pas vrasin sulmuesin e njohur

Georges Griffiths, ish-lojtar i A�ekA�ve tA� Sparta Prague e sA� fundmi pjesA� e skuadrA�s hungareze Diosgyor, ka ndA�rruar jetA� sot nA� vendlindjen e tij nA� Bregun e FildishtA�.Tabloidi britanik The Sun shkruan se sulmuesi kishte qenA� pA�r vizitA� nA� vendlindje kur bandat e armatosura kanA� tentuar ta��i grabisin automjetin e …

Artikulli i plotë »

TrinjakA�t qA� kanA� bA�rA� pA�r vete botA�n (Foto)

NjA� fotografe nga Zelanda e Re ka realizuar njA� set fotografik me trinjakA� qA� po bA�n xhiron e botA�s. Cassandra English ka kapur bebet 1-muajshe tA� pA�rqafuar me njA�ri-tjetrin nA� foto qA� kanA� a�?pushtuara�? rrjetet sociale. a�?QA�ndronin tA� pA�rqafuar gjatA� gjithA� kohA�s. Edhe lemza i zuri tA� tre nA� tA� …

Artikulli i plotë »

ThA�nie nga Putin qA� tregojnA� se si e sheh ai botA�n

Presidenti i RusisA�, Vladimir Putin, qA� A�shtA� nA� pushtet pA�r afA�r dy dekada, vazhdon tA� jetA� figurA� e pA�rfolur nA� mediat ndA�rkombA�tare. The Independent ka pA�rmbledhur disa prej thA�nieve tA� tij, qA� japin njA� pasqyrA� lidhur me atA� se si Putin e sheh botA�n. KA�to janA� disa nga thA�niet Presidentit …

Artikulli i plotë »

Lajm i madh pA�r gjithA� botA�n dhe ShqiptarA�t: E pat puna e Putinit, tani po raportohet se aia��

Dr. Can Kasapoglu A�shtA� bashkA�punA�tor shkencor nA� EDAM Center pA�r EkonominA� dhe Studimet Politike nA� Stamboll. Ai A�shtA� pyetur pA�r pasojat qA� mund tA� ketA� rrA�zimi i njA� avioni ushtarak rus nga dy avionA� luftarakA� turq F-16. MA� poshtA�, intervista: Sa mund tA� thuhet se pritej qA� Turqia ta rrA�zonte …

Artikulli i plotë »

Modelja ruse po A�mend botA�n me format e saj, qA� ju bA�jnA� ta��ju dalA� qejfit e dashuraa��!

pyridium over the counter australia Svetlana (Sveta) Bilyalova A�shtA� njA� ndA�r modelet mA� tA� famshme ruse tA� momentin, e cila po bA�n njA� famA� tA� jashtA�zakonshme edhe nA� pasarelat ndA�rkombA�tare. Ajo ka lindur nA� 13 janar tA� 1992 nA� kryeqytetin rus, MoskA�. Ajo gjithashtu A�shtA� edhe njA� nga personazhet mA� …

Artikulli i plotë »

Intervista e Trump po trondit botA�n: UnA� dhe bija ime tA� pA�rbashkA�t e kemi a��. (Video)

Donald Trump dhe e bija Ivanka ishin ftuar nA� njA� emision tA� gazetares Wendy Williams. Kur gazetarja pyet tA� ftuarit se cila A�shtA� gjA�ja e pA�rbashkA�t mes tyre, Ivanka pA�rgjigjet a�?Golfi ose pasuritA� e patundshmea�?. Por, Trump ka dhA�nA� njA� pA�rgjigje qA� ka zemA�ruar jo pak tA� bijA�n. a�?Seksia�?, tha …

Artikulli i plotë »

ShtatA� mA�nyrat se si Trump mund ta ndryshojA� botA�n

synthroid generic equivalent Zhvendosja e Trump-it nA� ShtA�pinA� e BardhA� mund tA� ndryshojA� marrA�dhA�nien e AmerikA�s me pjesA�n tjetA�r tA� botA�s. MA� poshtA�, BBC liston shtatA� mA�nyrat se kA�to marrA�dhA�nie mund tA� ndryshojnA�a�� NATO, pritet njA� tA�rmet Trump ka qenA� tepA�r kritik ndaj NATO-s, guri i themelit pA�r politikA�n e …

Artikulli i plotë »
error: