Arkivat e etiketimeve botes

Trondit Kisha ruse: Fundi i botAi??s po vjen

UdhAi??heqAi??si i KishAi??s Ortodokse Ruse tha tAi?? hAi??nAi??n se bota Ai??shtAi?? nAi?? prag tAi?? rrAi??shqitjes nAi?? ai???humnerAi??n e fundit tAi?? historisAi??ai???, sipas agjencisAi?? shtetAi??rore tAi?? lajmeve. Apokalipsi ai???Ai??shtAi?? tashmAi?? i dukshAi??m pAi??r syrin e zhveshurai???, tha Patriarku Kirill pAi??r kongregantAi??t pas njAi?? shAi??rbimi nAi?? Katedralen e Krishtit ShpAi??timtar nAi?? MoskAi??, …

Artikulli i plotë »

Momenti qA� bA�ri xhiron e botA�s, Guardiola zbulon A�farA� i tha djalit qA� mblidhte topat

ALEManchester City po kalon njA� nga momentet mA� tA� mira nA� historinA� e klubit. NA�n drejtimin e Pep GuardiolA�s, a�?QytetarA�ta�? duken tA� pandalshA�m nA� Premier League. NA� fundjavA� ata fituan thellA� 5-0 ndaj Crystal Palace, por ajo qA� bA�ri mA� shumA� bujA� ishte biseda qA� bA�ri Pep Guardiola me njA�rin …

Artikulli i plotë »

Fundi i botA�s erdhia�� Ja A�farA� na pret

MA� e fundit A�shtA� publikuar nga Daily Star dhe thotA� qA� liderA�t botA�rorA� planifikojnA� tA� ndA�rtojnA� bunkerA�, ku tA� mund tA� fshihen mA� pas, me qA�llim qA� ta��i shpA�tojnA� apokalipsit qA� do tA� pA�sojA� Toka gjatA� kA�tij viti. Sipas kA�tij plani sekret, thuhet se gjatA� kA�tij viti do tA� ndA�rtohen …

Artikulli i plotë »

Fundi i botA�s erdhia�� Ja A�farA� na pret

MA� e fundit A�shtA� publikuar nga Daily Star dhe thotA� qA� liderA�t botA�rorA� planifikojnA� tA� ndA�rtojnA� bunkerA�, ku tA� mund tA� fshihen mA� pas, me qA�llim qA� ta��i shpA�tojnA� apokalipsit qA� do tA� pA�sojA� Toka gjatA� kA�tij viti. Sipas kA�tij plani sekret, thuhet se gjatA� kA�tij viti do tA� ndA�rtohen …

Artikulli i plotë »

Ja A�farA� thuhet nA� Islam pA�r fundin e botA�s, kA�to janA� shenjat qA� zoti do ta��ua dA�rgojA� njerA�zve. ShumA� kanA� ndodhur

Prej shumA� vitesh janA� bA�rA� parashikime nga personazhe tA� ndryshA�m, se kur dhe i do tA� vijA� fundi i botA�s, por sot shumA� prej kA�tyre parashikimeve kanA� rezultuar false. NdA�rkohA� qA� edhe nA� librin e shenjtA� tA� Kuranit A�shtA� parashikuar se kur do tA� vijA� fundi i botA�s. Ndryshe nga …

Artikulli i plotë »

a�?Jemi bA�rA� gazi i botA�s, sheshi SkA�ndA�rbej ndA�r mA� tA� fA�lliqurita�? (VIDEO)

Rezultati i sheshit SkA�nderbej nuk A�shtA� pritur mirA� nga tA� gjithA�. NjA� rezultat ky qA� tregoi shumA� qartA�, si fillim hedhjen e a�? 16 milion eurove pA�r pllaka tA� thyeraa�?, e mA� pas njA� arkitekturA� qA� lA� shumA� pA�r tA� dA�shiruar. MirA�po, duket se sheshi shihet me tA� njA�jtA�n sy …

Artikulli i plotë »

14-vjeA�arja Shokon! Jam shtatzA�nA� me njeriun mA� tA� mirA� tA� botA�s, me babain tim (Video)

Itzel A�shtA� njA� vajzA� kiliane vetA�m 14 vjeA�e, e cila postoi nA� Facebook njA� fotografi duke treguar se ishte shtatzA�nA� TA� afA�rmit dhe miqtA� e saj ishin tA� befasuar me lajmin, se si ajo mund tA� ishte shtatzA�nA� duke qenA� se A�shtA� vetA�m 14 vjeA�. Vajza u pA�rgjigj me zemA�rim …

Artikulli i plotë »

Shikoni A�farA� bA�n ky djalA� pA�r ta��i treguar botA�s se ka tA� dashur pA�r ShA�n Valentin (FOTO)

how much betapace AI NUK KISHTE TA� DASHUR, POR MJAFT KREATIVITET SA PA�R Ta��I MBUSHUR MENDJEN NJERA�ZVE SE PO PA�RJETONTE NJA� LIDHJE SHUMA� TA� BUKUR DHE NDIHEJ I DASHURUAR. Duke pA�rdorur paruket dhe lyer gishtat me manikyr, njA� i ri arriti tA� shkrepte foto, sikur ishte nA� shoqA�rinA� e njA� …

Artikulli i plotë »

Ky A�shtA� a�?fundi i botA�sa�? pA�r TunA�n (Foto)

Deri mA� tani ka patur teori tA� ndryshme pA�r fundin e botA�s, por Tuna ka teorinA� e saj. KA�ngA�tarja ndA�rkohA� qA� po shijon shtatzA�ninA�, po relaksohet edhe me disa udhA�time me mikeshA�n e saj. Po gjatA� kA�saj aventure, njA� ndA�r gjA�rat qA� i kanA� bA�rA� pA�rshtypje TunA�s ishte edhe kjo …

Artikulli i plotë »

Shikoni ku ka hipur Enca, i tregon botA�s gjoksin e saj a�?bombastika�� (Foto)

KA�NGA�TARJA ENCA HAXHIA KA UDHA�TUAR DREJT AMSTERDMIT. Ajo A�shtA� duke shijuar suksesin e kA�ngA�s sA� re dhe ndA�rkohA� ka shpA�rndarA� pA�r fansat e saj njA� foto ku para sA� gjithash nA� sy bie gjoksi i sa voluminos. Nga dritarja e ambjentit ku po qA�ndron Enca Shkruan: a�?GjithA�ka qA� gjej nA� …

Artikulli i plotë »
error: