Arkivat e etiketimeve burri

Ai Burri Filmoi ai???Mikpritjenai??? E Tepruar Te Gruas QAi?? Ua BAi??nte Shokve Te Tij, dhe u tmerrua nga ajo qAi?? pa (VIDEO)

Burri Filmoi ai???Mikpritjenai??? E Tepruar Te Gruas QAi?? Ua BAi??nte Shokve Te Tij, dhe u tmerrua nga ajo qAi?? paai??i??.Ai nuk mundi ta duronte mAi?? ai???mikpritjenai??i?? e bahskAi??shortes sAi?? tij ndaj shokAi??ve tAi?? tij. Andaj ai zgjodhi qAi?? ta turpAi??ronte atAi??, ku shihet gruaja e tij duke u bere ai???mikpritjenai??i?? …

Artikulli i plotë »

Burri kap mat gruan police, e tradhtonte me kolegun e punAi??s qAi?? e kishte regjistruar si ai???Klodianaai???

TradhAi??tia Ai??shtAi?? njAi?? nga format mAi?? tAi?? qarta se diAi??ka nuk shkon nAi?? njAi?? marrAi??dhAi??nie ose thjesht njAi??ri nga partnerAi??t ka probleme dhe drejtohet nAi?? krahAi??t e dikujt tjetAi??r.KAi??saj radhe rasti vjen nga dy efektivAi?? tAi?? policisAi?? qAi?? kanAi?? njAi?? marrAi??dhAi??nie tAi?? fshehtAi?? jashtAi??martesore. Publikimi i bisedAi??s Ai??shtAi?? bAi??rAi?? nAi?? …

Artikulli i plotë »

Burri tregon ai???liveai??? tradhtinAi?? e gruas: Dashnori mAi?? merrte nAi?? telefon kur flinte me tAi?? dhe mAi?? tregonteai??i??.

NjAi?? histori e pazakontAi?? vjen sot nAi?? emisionin ai???Me zemAi??r tAi?? hapurai??? nAi?? ai???News24ai???. NjAi?? baba i ri nAi?? moshAi?? dhe vajza e tij adoleshente ndodhen nAi?? studio pAi??r tAi?? rrAi??fyer njAi?? histori skandaloze qAi?? ka ndodhur nAi?? familjen e tyre.Alfred Karaj, 34 vjeAi?? nuk e ka tAi?? lehtAi?? tAi?? …

Artikulli i plotë »

EKSLUZIVE/Thellohet e vAi??rteta e mAi??sueses te Arditi, burri: Ja fotot e mesazhet qAi?? tregojnAi?? mashtrimin, por

publikoi intervistAi??n eksluzive tAi?? Armando Kumarakut, burrit tAi?? mAi??suese EglAi??s, e cila preku tAi?? gjithAi?? opinionin publik me dramAi??n e saj familjare qAi?? e tregoi te ai???E diela shqiptareai???.Armand Kumaraku, dje tregoi se sa i tronditur ishte nga gjithAi?? ajo qAi?? kishte dAi??gjuar tAi?? thuhej pAi??r tAi?? e pAi??r mamanAi?? …

Artikulli i plotë »

Burri zgjohet pas njAi?? dehje tAi?? rAi??ndAi??, por pAi??son njAi?? shokim tAi?? rAi??ndAi?? nga gruaja e tij (VIDEO)

Ky person ishte njAi?? personazh shumAi?? i famshAi??m, i cili sai??i??ka lAi??nAi?? kamera tAi?? fshehtAi?? pa ju bAi??rAi?? njerAi??zve nAi?? vendlindjen e tij, Ai??eki, por si pAi??rfundim Ai??shtAi?? bAi??rAi?? edhe vetAi?? viktime e njAi?? shakaje tAi?? tillAi?? nga e dashura e tij, por njAi?? shakaje shokuese pas njAi?? nate, ku …

Artikulli i plotë »

Lezhianja: Burri mAi?? rrAi??mbeu kur isha nAi?? gjimnaz, por letra qAi?? gjeta poshtAi?? derAi??sai??i??

NjAi?? histori e denjAi?? pAi??r telenovela Ai??shtAi?? pikAi??risht kjo e 27-vjeAi??ares nga Lezha, e cila dyshimet se bashkAi??shorti e tradhAi??ton i ka ngritur mbi njAi?? letAi??r. Historia e pazakontAi?? Ai??shtAi?? rrAi??fyer pAi??r ai???ShkodraNewsai???. ai???MirAi??dita njerAi??z tAi?? mirAi??. Duket si telenovelAi??, por unAi?? kam gjetur poshtAi?? derAi??s sAi?? shtAi??pisAi?? njAi?? letAi??r …

Artikulli i plotë »

E zAi?? gruan me tjetrin nAi?? shtrat, burri i nervozuar nokauton ai???rivalinai??? dhe pastajai??i??(Video, +18)

Policia i Ai??shtAi?? vAi??nAi?? pas burrit i cili ka rrahur brutalisht tAi?? dashurin e gruas tAi?? cilin e zuri bashkAi?? me partneren e tij nAi?? shtrat, dhe mAi?? pas filmoi veten duke rrahur edhe gruan. Ky burrAi?? i identifikuar si Vasily nga qyteti rus Salavat, shihet duke goditur me grushta …

Artikulli i plotë »

Ndodhi nAi?? Prizren: Burri e pAi??rdhunon seksualisht njAi?? tjetAi??r burrAi?? (Pamje)

Brenda trafo tAi?? energjisAi?? elektrike tAi?? hAi??nAi??n ndodhi njAi?? ngjarje e pa zakontAi??. NjAi?? mashkull me inicialet A.M. 27 vjeAi?? nga Prizreni, dyshohet se u pAi??rdhunua seksualisht nga njAi?? mashkull tjetAi?? por thuhet se ky i fundit nuk esht mir edhe mentalisht dhe dyshohet te esht nje pedofil pasiqe ai …

Artikulli i plotë »
error: