Thursday , 13 December 2018

Arkivat e etiketimeve cfare

Si dhe cfarAi?? problemesh shAi??ndetAi??sore paralajmAi??rojnAi?? copat e mpiksura tAi?? gjakut gjatAi?? periodave

NdonAi??se gjaku i menstruacioneve besohet tAi?? jetAi?? likuid, shumAi?? prej nesh nuk e dinAi?? qAi?? prania e kAi??tyre koagolave tAi?? gjakut Ai??shtAi?? mAi??se normale. Susan Ai??ysocki, anAi??tare e American Sexual Health Association pohon se kur indet e mitrAi??s nuk janAi?? nAi?? gjAi??ndje tAi?? shpAi??rbAi??hen plotAi??sisht ndodh qAi?? periodat tAi?? vijnAi?? …

Artikulli i plotë »

E Djeg Eni Ai??obani, Shikojeni se cfarAi?? KAi??rcimi magjik bAi??n ajo! (Video)

Eni Ai??obani e djeg me shoqAi??ri, shihni si kAi??rcen juristjaai??i??.Ajo pelqehet shume ne mediat shqiptare pershkak te simpatis dhe bukuris qe ka. NAi?? njAi?? video tAi?? publikuar Ai??obani shihet nAi?? njAi?? lokal duke kAi??rcyer kAi??ngAi?? popullore, nAi?? shoqAi??rinAi?? e mikeshave. Juristja duket plot sharm e veshur me njAi?? fustan tAi?? …

Artikulli i plotë »

Lajm i fundit / CfarA� po ndodh? Arrestohen 20 persona nA� TiranA�, ja kush janA� dhe pA�r A�farA� akuzohen

Policia e TiranA�s njofton se nA� kuadA�r tA� punA�s pA�r parandalimin, evidentimin dhe goditjen e paligjshmA�risA� gjatA� 24 orA�ve tA� fundit janA� arrestuar, ndaluar dhe proceduar 20 shtetas. Njoftimi i policisA�:9 tA� arrestuar pA�r vepra penale tA� ndryshme A�shtA� ndaluar 1 person i shpallur nA� kA�rkim, janA� proceduar nA� gjendje …

Artikulli i plotë »

Ndodhi edhe kjo gjea�� Ajo shkonte cdo dite nA� JOGA, por i dashuri i saj nuk iu beson syve cfarA� sheh..

Je djale ka menduar qA� tA� testojA� tA� dashurin e saj, duke futur njA� a�?rivala�? pA�r ta provokuar. Ajo A�shtA� lidhur me njA� grup djemsh qA� kapin mashtruesit ose e thA�nA� ndryshe tradhtarA�t. Layla vendosi ta vendosA� tA� dashuren e tij nA� provA� me njA� burre zezaka��per te par videon …

Artikulli i plotë »

Arabi Sheh nusen pA�r herA� tA� parA�, nuk i pelqen,ajo se cfare ben do tju mahnitea��?

NjA� dhA�ndA�r nga Arabia ka divorcuar nusen e tij nA� natA�n e tyre tA� dasmA�s, pasi ka parA� fytyrA�n e saj pA�r herA� tA� parA� kur fotografi u kA�rkoi atyre qA� ta��i fotografojA�. A�ifti, nga qyteti saudit perA�ndimor Medina, kishin rA�nA� dakord pA�r ta��u martuar me njA�ri-tjetrin pavarA�sisht se nuk …

Artikulli i plotë »

Martesa e pazakontA� a�� Nusja merret me helikopter por ja cfarA� halli ka nA�na e nuses (VIDEO)

Martesa e pazakontA� a�� Nusja merret me helikopter por ja cfarA� halli ka nA�na e nuses (VIDEO) Muzika e mezja te burrat, sikur edhe muzika e vallja tek gratA� janA� tA� zakonshme sikur nA� dasmat e tjera. Por, e veA�antA� e gazmendit nA� familjen Ademaj nA� PetrovA� tA� Shtimes, A�shtA� …

Artikulli i plotë »

Kameramani filmon me dron A�iftin tek Lungomarea��Por ajo cfare ndodhi do te mbetesh i shokuara��

NjA� kameraman qA� po flimonte njA� A�ift tA� sapomartuarish me dron nA� a�?Lungo Marena�? e VlorA�s A�shtA� zhdukur nA� njA� pusetA� aty. Lajmin e bA�n tA� ditur vetA� ai, duke dA�rguar videon te a�?Nisma Thurjea�?. Ai shkruan se ra nA� pusetA� i tA�ri, pasi ato nuk kanA� kapakA�.Kameramani, ka lA�nA� …

Artikulli i plotë »
error: