Arkivat e etiketimeve cyrih

LAJM I FUNDIT : Ja se qfarAi?? Po ndodh ne Cyrih tAi?? Zvicres Mesojeni do tAi?? Mbeteni tAi?? Shokuar, Raportohet se ai??i??

Auseinandersetzungen zwischen Albanischen Fussballfans und der Polizei. NjAi?? termet prej 4.6 shkallAi?? tAi?? Rihterit ka goditur juglindjen e ZvicrAi??s. LAi??kundjet e tij janAi?? ndier edhe nAi?? Austri, Itali dhe GjermaninAi?? Jugore. Sipas mediave vendase tAi??rmeti ka ndodhur nAi?? orAi??n 21:12 minuta. Akoma nuk dihet nAi??se ka pasur viktima dhe dAi??me …

Artikulli i plotë »
error: