Thursday , 13 December 2018

Arkivat e etiketimeve djali

E FUNDIT : Djali i Hashim ThaAi??it problem me sigurimin ne Disko, A e dini kush eshte Baba jem? Ko mju kall krejt (VIDEO)

Endrit ThaAi??i Ai??shtAi?? djali i vetAi??m i Presidentit te Kosoves, Hashim ThaAi??it. Ai pAi??r nga pamja fizike ngjan mAi?? tepAi??r mAi?? tAi?? atin se sa nAi??nAi??n, Lumnijen. Ai falAi?? prindAi??rve pasanikAi??, gAi??zon njAi?? jetAi?? tAi?? mirAi?? luksoze. Se Ai??farAi?? jetAi?? bAi??n Endriti kAi??tAi?? na e tregojnAi?? mAi?? sAi?? miri fotografitAi?? …

Artikulli i plotë »

Djali nga Puka: NatAi??n e parAi?? nAi?? shtrat mAi?? la me gojAi??hapur, nuk e prisja

NjAi?? djalAi?? ka vendosur tAi?? martohet me vajzAi??n e zemrAi??s, ama motivi i tij tAi?? lAi?? gojAi??hapur. ai???Nuk ka si vajzat shqiptare. Goja i prish se kAi??shtu janAi?? tAi?? kulluara. PAi??rshendetje Filozofia, jam njAi?? 27-vjeAi??ar nga Puka, por jetoj nAi?? mes tAi?? LondrAi??s. Kam kaluar plot vajza tAi?? tAi?? gjitha …

Artikulli i plotë »

Lajmi i fundit / Tronditet Tirana vdes djali iai??i??(Pamje)

NjAi?? aksident me pasojAi?? vdekjen ka ndodhur pas dreke kAi??tAi?? tAi?? premte nAi?? TiranAi??, teksa njAi?? automjet ka pAi??rplasur njAi?? kAi??mbAi??sore qAi?? po kalonte rrugAi??n. Sipas njoftimit tAi?? policisAi??, ngjarja ka ndodhur nAi?? bulevardin ai???Zhan Dai??i??Arkai???, me autor drejtuesin e mjetit Agron Dedja, 21 vjeAi??. I lAi??nduari Ai??shtAi?? dAi??rguar urgjentisht …

Artikulli i plotë »

E Dhimshme! Nga skamja e familjes nga myku nAi?? shtAi??pi, i vdiq djali 8 vjeAi?? (Video)

Familja 5-anAi??tarAi??she Makolli nga Prishtina, jeton nAi?? kushte tAi?? vAi??shtira. Ata banojnAi?? nAi?? shtAi??pinAi?? e njAi?? pjesAi??tari tAi?? komunitetit rom. TAi?? ftohtAi??t dhe gjendja e rAi??ndAi?? sociale i shoqAi??ron ata vit pas viti.NAi??na e tre fAi??mijAi??ve, Sahadete Makolli, thotAi?? se kAi??to kushte kanAi?? bAi??rAi?? qAi?? djali i saj tetAi??vjeAi??ar kishte …

Artikulli i plotë »

Djali akuzon live tAi?? atin: Sai??i??tAi?? them dot baba, fle me gruan time. ShpAi??rthen vjehrra: E le peng dhe ike nAi?? Angli

HistorisAi?? sAi?? pazakontAi?? qAi?? po trajtohet sot nAi?? emisionin ai???Me zemAi??r tAi?? hapurai??i?? i Ai??shtAi?? shtuar edhe njAi?? denoncim i rAi??ndAi??. Pas dAi??shmisAi?? sAi?? Zenepe Bicit nga Dragostunja e Librazhit, vjen dhe reagimi nga djali, Xhoni Kulli, i cili akuzon babain e tij se po fle me gruan e tij. …

Artikulli i plotë »

ai???I ka vdekur djali, mban frymAi??n gjallAi??ai???, tAi?? fortAi??t e lali Erit i hedhin spinaqin tAi?? moshuarAi??s

NjAi?? skenAi?? e trishtAi?? e realitetit tAi?? hidhur shqiptar Ai??shtAi?? filmuar mAi??ngjesin e sotshAi??m nAi?? njAi?? nga rrugAi??t mAi?? tAi?? populluara tAi?? TiranAi??s. PolicAi??t e lali Erit nuk kanAi?? treguar mAi??shirAi?? pAi??r njAi?? zonjAi?? tAi?? thyer nAi?? moshAi?? dhe i kanAi?? hedhur pa pikAi??n e drojAi??s, ato pak zarzavate qAi?? …

Artikulli i plotë »

Dalin dhuratat e shtrenjta qA� djali i Arditit i ka bA�rA� vajzA�s sA� biznesmenit nga Tirana (Foto)

Djali i njA� prej moderatorA�ve dhe artistA�ve shqiptare mA� nA� zA� tA� vendit dhe padyshim qA� A�shtA� nA� vA�mendjen e medias. Jon Gjebrea, djali i Ardit Gjebreas ka qenA� gjithnjA� i rezervuar sa i pA�rket jetA�s private ndonA�se shpesh shihej duke pirA� kafe me Getoarin apo nA� klubet e natA�s …

Artikulli i plotë »

Djali i Hashim Thaqit / Endriti me maskA� nA� paradA�: Sa��guxoj ta zbuloj fytyrA�n sepsea��

NjA� djalA� i kA�tij komuniteti nA� kA�tA� paradA� ka dalA� me fytyrA� tA� mbuluar dhe me ndihmA�n e shoqA�rueses sA� tij tregon sfidat me tA� cilat ai dhe komunitetit i tij pA�rballen. Ai madje nuk guxon as tA� flasA� vetA�, nga frika se babai i tij Hashim Thaqi i kishte …

Artikulli i plotë »

Mbi 60 operacione, djali bA�n A�mendurinA� tjetA�r: Do heq 6 brinjA� qA� tA� mA� mbA�rthehen xhaketat / FOTO

Ai qA� A�shtA� cilA�suar si kukulla njerA�zore Ken, Rodrigo Alves, A�shtA� shprehur se sA�shpejti do ta��i nA�nshtrohet njA� operacioni ku do tA� heqA� 6 nga brinjA�t e tij, nA� mA�nyrA� qA� tA� ketA� njA� bel mA� tA� hollA�. Deri mA� tani Rodrigo u A�shtA� nA�nshtruar 60 operacioneve kirurgjikale si dhe …

Artikulli i plotë »
error: