Arkivat e etiketimeve duhet

Bleona: Ja sa duhet tAi?? jetAi?? madhAi??sia qAi?? ta Ai??ojAi?? femrAi??n nAi?? ai???Qiellin e ShtatAi??ai??i??ai??i??

Bleona: Ja sa duhet tAi?? jetAi?? madhAi??sia qAi?? ta Ai??ojAi?? femrAi??n nAi?? ai???Qiellin e ShtatAi??ai??i??ai??i?? / Bleona ka vendosur tAi?? flasAi?? hapur pAi??r ai???sekretetai??i?? e profesionit tAi?? saj. NAi?? njAi?? intervistAi?? pAi??r portalinshqiptarai??i??, ajo Ai??shtAi?? shprehur se pAi??r tai??i??u bAi??rAi?? ai???perAi??ndesha tAi?? seksitai??i?? vajzat duhet tAi?? jenAi?? tAi?? bukura. PAi??r …

Artikulli i plotë »

Me rregulla tAi?? reja, pAi??r tAi?? udhAi??tuar nAi?? BE duhet keni vetem 10 euro ne xhep

Komiteti pAi??r liri qytetare tAi?? Parlamentit Evropian sot e miratoi propozimin e Komisionit Evropian, sipas tAi?? cilit shtetasit e vendeve tAi?? treta tAi?? cilat janAi?? tAi?? liruara nga vizat pAi??r zonAi??n Shengen, nAi?? mesin e tAi?? cilAi??ve bien edhe qytetarAi??t e RepublikAi??s sAi?? MaqedonisAi??, prej vitit 2020 do tAi?? duhet …

Artikulli i plotë »

ai???Vdes kur ai ma tundonai??i?? mbase nuk duhet tAi?? flasai???, Pamela

Dhe nAi?? njAi?? intervistAi?? tAi?? gjatAi?? pAi??r median, Pamela Anderson ka folur pAi??r marrAi??dhAi??nien me futbollistin francez, Adil Rami. Aktorja kanadeze ka zbuluar disa detaje intime rreth lidhjes me partnerin e saj 32-vjeAi??ar. Ajo Ai??shtAi?? zhvendosur nga Amerika pAi??r tAi?? jetuar me mbrojtAi??sin nAi?? Marseille, aty ku luan edhe lojtari. …

Artikulli i plotë »

ai???Duhet tAi?? jesh e pasur dhe tAi?? kalosh nAi?? shumAi?? krevateai???, kAi??ngAi??tarja shqiptare befason me deklaratAi??n

Anxhela Peristeri Ai??shtAi?? njAi?? prej kAi??ngAi??tareve qAi?? jetoi shtatAi?? vite nAi?? Greqi dhe provoi tAi?? depAi??rtonte nAi?? diskografinAi?? greke, por nuk e pati aq tAi?? thjeshtAi?? dhe as aq tAi?? vAi??shtirAi?? sa mendonte. NAi?? njAi?? intervistAi?? pAi??r Prive, Anxhela ka rrAi??fyer se si tAi?? qenit shqiptare e penalizoi tAi?? bAi??nte …

Artikulli i plotë »

Kur tAi?? zAi?? halli duhet tAi?? shpikAi??sh, qesharake por gjeniale pa diskutim

TAi?? gjithAi?? jemi gjendur pAi??rballAi?? njAi?? situate kur na Ai??shtAi?? dashur tAi?? improvizojmAi?? nAi?? mAi??nyrAi?? qAi?? tAi?? rregullojmAi?? diAi??ka nAi?? mAi??nyrAi?? tAi?? shpejtAi?? dhe duke kursyer. Nuk Ai??shtAi?? e thAi??nAi?? qAi?? tAi?? jetAi?? njAi?? shpikje estetike, mjafton tAi?? jetAi?? efektive dhe kAi??shtu kurseni njAi?? mal me para.Ndoshta duke parAi?? kAi??to …

Artikulli i plotë »

Vajza kuksiane: A duhet tai??i??i them babit pAi??r atAi?? qAi?? zbulova pAi??r mamin njAi?? natAi?? nAi?? banjo?

jAi?? vajzAi?? ka zbuluar se e Ai??ma tradhAi??ton tAi?? atin dhe ndihet e shkatAi??rruar. Vajza dAi??shiron tai??i??i thotAi?? gjithAi??ka babait tAi?? saj, por frikAi??sohet se shkatAi??rron familjen. ai???NAi??se mundeni tAi?? mAi?? jepni njAi?? mendim edhe pAi??r historinAi?? time. Jam 17 vjeAi??e e kam lindur nAi?? KukAi??s. Para pak netAi??sh zbulova …

Artikulli i plotë »

Turbullohet interneti nga fotot e pazakonta, duhet t’i shikoni dy herAi?? pAi??r t’i kuptuar

KAi??to foto po bAi??jnAi?? xhiron e internetit dhe kanAi?? Ai??oroditur tAi?? gjithAi?? pAi??rdoruesit e rrjeteve sociale. Ajo qAi?? e shihni nAi?? pamje tAi?? parAi?? do t’ju duken si njAi?? iluzion i pabesueshAi??m dhe kAi??shtu do jetAi?? nevoja t’i hidhni njAi?? sy tAi?? dytAi??. Fotot janAi?? me tAi?? vAi??rtetAi?? argAi??tuese, e …

Artikulli i plotë »
error: