Arkivat e etiketimeve eshte

E mbani mend plakAi??n dashakeqAi??se nAi?? serialin NAi??na, ajo Ai??shtAi?? njAi?? zonjAi?? e vAi??rtetAi?? me flokAi?? tAi?? kuqe

Meral Ai??etinkaya , aktorja turke nAi?? moshAi?? tAi?? shtyrAi??, ka ditur qAi?? pAi??r mrekulli ta luaj rolin e saj nAi?? serlian, NAi??na. NjAi?? nAi??nAi?? e cila nAi?? telenovelAi?? hynAi?? qAi?? tAi?? hakmerret pAi??r vrasjen e birit tAi?? saj, ballafaqohet me shumAi?? tAi?? papritura, pAi??rcjell ORAvip. PavarAi??sisht qAi?? nAi?? serial luan …

Artikulli i plotë »

Shtiret se Ai??shtAi?? homoseksual, por nuk len femer pa e puth ne rrugAi??..

NjAi?? shakaxhi i internetit, qAi?? mban njAi?? kanal nAi?? YouTube ku poston shaka tAi?? ndryshme, ka pAi??rfituar shumAi?? nga shakaja e tij. NAi?? videon e publikuar nAi?? YouTube me emrin ai???Shakaja e Puthjesai??i??, djaloshi shihet duke u shtirAi?? se Ai??shtAi?? homoseksual vetAi??m pAi??r tai??i??iu treguar meshkujve se sa e lehtAi?? …

Artikulli i plotë »

Sinani e ka tAi?? dashur femrAi??n mAi?? tAi?? bukur tAi?? TurqisAi??, ja kush Ai??shtAi?? ajo

Luan rolin e Komiser Sinan nAi?? serialin ai???Anneai??i??, aktori Serhat Teoman Ai??shtAi?? prej meshkujve mAi?? joshAi??s tAi?? ekranit turk i cili sAi?? fundi po pAi??rfolet pAi??r njAi?? lidhje me njAi?? vajzAi?? kaq simpatike. Ai Ai??shtAi?? kapur nAi?? publik me tAi?? dashurAi??n e tij tAi?? re dhe fotografitAi?? e tillAi?? shuan …

Artikulli i plotë »

Ky Ai??shtAi?? emri dhe mbiemri i vAi??rtetAi?? i Vali Corleones! Ja nga e trashAi??goi pasurinAi?? pAi??rrallore

Ndoshta keni menduar se Ai??shtAi?? njAi?? mafioz qe i ka krijuar paratAi?? ne mAi??nyre jo tAi?? ndershme, por e vAi??rteta Ai??shtAi?? ndryshe.Emri i tij i vAi??rtetAi?? Ai??shtAi?? Valdrinai??i??, Valdrin Sylejmani.Prince Vali Corleone qAi?? dje deshi tai??i??i largojAi?? familjarAi??t nga shtAi??pia, pasurinAi?? e ka falAi?? tyreai??i??Familja e tij e ka prejardhjen …

Artikulli i plotë »

I bindur se jeleku i tij i ri antiplumb Ai??shtAi?? i papAi??rshkueshAi??m ai??i?? urdhAi??ron mikun ta qAi??llojAi?? me kallashnikov nga 10 metra largAi??si ai??i?? shpAi??ton pa asnjAi?? lAi??ndim (Video)

Pronari i njAi?? kompanie qAi?? merret me prodhimin e pajisjeve ushtarake nAi?? UkrainAi??, ishte aq shumAi?? i bindur qAi?? produkti i tij mAi?? i ri ai??i?? jeleku antiplumb Ai??shtAi?? i papAi??rshkueshAi??m, sa qAi?? i kAi??rkoi njAi?? bashkAi??punAi??tori qAi?? ta qAi??lloj me pushkAi?? automatike Kalashinikov AKM, derisa ai kishte veshur jelekun …

Artikulli i plotë »

Ja kush Ai??shtAi?? mashkulli qAi?? e ai???shkatAi??rronai??i?? njAi?? femAi??r nAi?? shtrat (Video)

Arritja e kAi??naqAi??sisAi?? seksuale pAi??r njAi?? femAi??r nuk Ai??shtAi?? gjithmonAi?? aq e lehtAi??. Studime tAi?? ndryshme kanAi?? treguar se gratAi?? janAi?? shumAi?? komplekse dhe kanAi?? nevojAi?? pAi??r faktorAi?? tAi?? ndryshAi??m pAi??r tAi?? arritur kAi??naqAi??si gjatAi?? marrAi??dhAi??nieve intime. Por tAi?? njAi??jtAi??t studiues kanAi?? identifikuar gjithashtu se cilat janAi?? karakteristikat qAi?? duhet …

Artikulli i plotë »

SHOKUESE : Bin Laden Ai??shtAi?? gjallAi??, ai jeton dikund afAi??r ShqiperisAi??, ne ai??i?? (VIDEO)

Ish-punonjAi??si i CIA-s, Eduart Snowden, ka thAi??nAi?? qAi?? ka prova qAi?? demonstrojnAi?? qAi?? Osama Bin Laden, qAi?? thuhet se Ai??shtAi?? vrarAi?? nAi?? Pakistan nAi?? vitin 2011 nga forcat militare amerikane, Ai??shtAi?? akoma i gjallAi?? dhe nAi?? gjendje tAi?? mirAi?? shAi??ndetAi??sore.ai???Osama Bin Laden ka qenAi?? njAi?? nga punonjAi??sit mAi?? eficentAi?? tAi?? …

Artikulli i plotë »

A Ai??shtAi?? normal Arian Ai??ani?, Shikojeni si e zhvesh nAi?? emision live Eni KoAi??in (Pamje)

A Ai??shtAi?? normal Arian Ai??ani?, Shikoni se si e zhvesh nAi?? emision live Eni KoAi??inai??i??.Arian Cani si gjithmon vazhdon me skenat provokative ne emision. KAi??ngAi??tarja Eni Koci ishte e ftuar nAi?? emisionin ai???ZonAi?? e LirAi??ai???. Ajo mbAi??rriti nAi?? studio e veshur me tAi?? bardhAi?? duke tAi?? dhAi??nAi?? pAi??rshtypjen e infermieres …

Artikulli i plotë »
error: