Arkivat e etiketimeve eshte

Sali Berisha zbardh emrin: Ja kush A�shtA� i “forti” qA� bA�n ligjin nA� ShkodA�r

Ish-kryeministri Sali Berisha me anA� tA� njA� statusi nA� Facebook ka zbuluar emrin e tA� a�?fortita�? qA� sipas tij bA�n ligjin nA� ShkodA�r. VetA�m pak ditA� mA� parA� Berisha shkroi se Shkodra ka njA� gjendje alarmante kriminale edhe mA� tA� rA�ndA� se sa qyteti i Elbasanit. STATUSI I PLOTE Shkodra …

Artikulli i plotë »

ArmA�, kokainA� e Benz i blinduar, kush A�shtA� a�?i forti i Shijakuta�? qA� u arrestua?

Policia e DurrA�sit ka vA�nA� nA� pranga 34-vjeA�arin Emiljan Gjepali nga Shijaku, pasi u kap me kokainA� e municione. Gjithashtu, iu sekuestrua dhe makina tip Benz i blinduar. NA� vijim tA� operacionit tA� koduar a�?Strehaa�?, specialistA�t e Seksionit pA�r Hetimin e NarkotikA�ve nA� DrejtorinA� Vendore tA� PolicisA� DurrA�s, mA� datA� …

Artikulli i plotë »

Noizy nuk e fsheh mA� lidhjen, kush A�shtA� vajza qA� i ka rrA�mbyer zemrA�n?

Disa muaj mA� parA� njA� vajzA� e quajtur Naomi ka bA�rA� publike disa foto, nA� tA� cilat shihej shumA� e afA�rt me reperin Noizy. MirA�po, pas njA� periudhe tA� gjatA� heshtjeje nga tA� dy, Noizy ka vendosur ta pranojA� publikisht lidhjen e tij me vajzA�n qA� i ka rrA�mbyer zemrA�n. …

Artikulli i plotë »

Ky A�shtA� biznesmeni i ekzekutuar me tre plumba nA� lokalin e natA�s, policia jep detajet

39-vjeA�ari Roland ShA�mbitrasi A�shtA� shqiptari ndaj tA� cilit u bA� atentat disa ditA� mA� parA� nA� Glyfada, AthinA�. Viktima A�shtA� ekzekutuar rreth orA�s 04:40 tA� mA�ngjesit nA� lokalin e natA�s tA� cilin ai e kishte nA� pronA�si, nA� rrugA�n Agelo Metaksa 48. ShA�mbitrasi kishte disa vite i martuar dhe ishte …

Artikulli i plotë »

Ky A�shtA� Agroni i cili vdiq dje, i afA�rm i deputetit tA� Kuvendit tA� KosovA�s

PA�r deputetin e Kuvendit tA� RepublikA�s sA� KosovA�s, dita e djeshme ishte ditA� zije. Atij i kishte vdekur njA� person i afA�rt, shkruan Gazeta NewBorn. Deputetit tA� Kuvendit tA� KosovA�s nga radhA�t e Nisma pA�r KosovA�n, Haxhi ShalA�s, i ka vdekur nipi i tij me emrin Agron. E vdekja e …

Artikulli i plotë »

Gjyshja a�?Sumitraa�?, ja A�farA� zoje A�shtA� ajo nA� jetA�n reale

Aktorja indiane Pratima Kazmi, e njohur si Sumitra Devi apo gjyshja nA� serialin a�?Uttarana�� A�shtA� njA� aktore televizive indiane e cila ka punuar nA� shumA� filma tA� Bollywood-it dhe seri televizive Hindi. Edhe pse tani punon nA� filma dhe drama, ajo filloi karrierA�n e saj nA� vitin 1997 me njA� …

Artikulli i plotë »

Ky A�shtA� Naseri, qA� ia ka pre kokA�n me thikA� gjykatA�sit serb Sllobodanit

MA� shumA� se 25 vite pas pA�rfundimit tA� luftA�s, Gjykata nA� Bosnje pritet tA� ja shqiptojA� aktvendimin ish komandantit tA� forcave boshnjake nA� SrebrenicA�, Naser Oriq, i cili akuzohet se bashkA� me ushtarin e tij Sabahudin Muhiq ka vrarA� tre serbA� tA� burgosur. NA� mesin e tyre, akuzohet se ia …

Artikulli i plotë »

Pse iku nga programi i Vera GrabockA�s? Linda Rei i thotA� tA� gjitha: Ajo A�shtA� ka��

KohA�t e fundit, Linda Rei ka qenA� nA� qendA�r tA� mediave rozA� jo vetA�m pA�r shkak tA� ndryshimit tA� gjinisA� dhe bA�rjen publike por edhe pasi ajo pati njA� debat tA� fortA� me Rudina Magjistarin.Nuk A�shtA� vetA�m ky program televiziv qA� mA�rziti shqiptaren Linda Rei, por edhe ai ku ajo …

Artikulli i plotë »

U ra shkA�mbi mbi makinA�, ky A�shtA� A�ifti qA� humbi jetA�n nA� LezhA� (FOTO LAJM)

NjA� ngjarje e rA�ndA� ka ndodhur ditA�n e djeshme nA� LezhA� ku kanA� humbur jetA�n 3 persona nga njA� familje. NjA� masiv shkA�mbor u shkA�put nga mali i TorovicA�s nA� LezhA� ku ka zA�nA� poshtA� njA� makinA� qA� po kalonte aty, ku brenda saj kanA� qenA� tre persona nga e …

Artikulli i plotë »

Ahmeti MustafA�s: Qe 15 vite bashkA�punon me PDKa��nA�, nuk A�shtA� mA� koha e JugosllavisA�

Kryetari i KomunA�s sA� PrishtinA�s, Shpend Ahmeti, ka shkruar nA� llogarinA� e tij nA� Facebook se krytari i LDK-sA�, Isa Mustafa, duhet ta dijA� se tani gjA�rat dhe ngjarjet politike tA� sA� kaluarA�s sA� afA�rt mund tA� gjinden fare lehtA� nA� internet, prandaj sa��ka nevojA� tA� bA�jA� askush propaganda e …

Artikulli i plotë »
error: