Arkivat e etiketimeve eshte

Shikoni si reagojnAi?? kalimtarAi??t kur e kuptuan se Ai??shtAi?? komplet e zhveshur |VIDEO|

Ishte njAi?? eksperiment jo fort i hijeshem, pasi nAi?? trupin e kAi??saj modele tAi?? zhveshur kishin pikturuar njAi?? lloj fustani, pAi??r tAi?? shikuar se a do ta vAi??renin kalimtarAi??t. Modelja braziliane nuk iu deshtAi?? shume qAi?? tAi?? komprometohej ideja e saj sepse format e saj bombastike vAi??reheshin nga Ai??do kalimtari …

Artikulli i plotë »

Njihuni me ai???Xhahidenai??i?? nga seriali ai???NAi??naai??i??, nuk do ta besoni me kAi?? Ai??shtAi?? e martuar

NAi?? kAi??tAi?? telenovelAi?? flitet mAi?? shumAi?? pAi??r domethAi??nien e dashurisAi?? sAi?? nAi??nAi??s, keqtrajtimit tAi?? njAi?? fAi??mije, sakrificAi??s e tAi?? tjera, shkruan rtv21. NjAi?? rol tAi?? rAi??ndAi??sishAi??m nAi?? kAi??tAi?? serial ka edhe aktroja e njohur turke GA?lenay Kalkan. Ajo shfaqet nAi?? rolin e ai???Xhahidesai???, gruaja e cila e ka rritur Zejnepin …

Artikulli i plotë »

Ky Ai??shtAi?? mesazhi prekAi??s i shkollAi??s pAi??r QAi??ndresAi??n e cila vdiq mbrAi??mAi?? |VIDEO|

Vdekja e hershme e 15 vjeAi??ares, Qendrsa Syla nAi?? aksidentin rrugorAi??, si dhe lAi??ndimi i motrAi??s sAi?? saj, ka prekur tAi?? gjithAi??. PAi??rmes njAi?? pAi??rkujtimi, shkolla ku vijonte mAi??simet ka shkruar disa rreshta mjaftAi?? prekAi??se, duke ngritur lartAi?? personalitetin e saj qAi?? nAi?? kAi??tAi?? moshAi?? tAi?? hershme rinore, shkruan Drenica …

Artikulli i plotë »

Ja ky Ai??shte Demi mAi?? i madh nAi?? botAi??, qAi?? peshon 8.5 ton i gjat 7 metra, e pabesueshme |VIDEO|

Me njAi?? peshAi?? prej 8 ton dhe njAi?? gjatAi??si 7 metra, Daniel, sipas pronarAi??ve tAi?? tij Ai??shtAi?? demi mAi?? i madh nAi?? botAi??. Kafsha jeton nAi?? FarmAi??n Lost Coast Hay nAi?? Kaliforni dhe ha katAi??r herAi?? mAi?? shumAi?? se sa gjedhAi??t normalAi??.Ken Farley i cili Ai??shtAi?? kujdesur pAi??r Danniel qAi?? …

Artikulli i plotë »

E FUNDIT : Djali i Hashim ThaAi??it problem me sigurimin ne Disko, A e dini kush eshte Baba jem? Ko mju kall krejt (VIDEO)

Endrit ThaAi??i Ai??shtAi?? djali i vetAi??m i Presidentit te Kosoves, Hashim ThaAi??it. Ai pAi??r nga pamja fizike ngjan mAi?? tepAi??r mAi?? tAi?? atin se sa nAi??nAi??n, Lumnijen. Ai falAi?? prindAi??rve pasanikAi??, gAi??zon njAi?? jetAi?? tAi?? mirAi?? luksoze. Se Ai??farAi?? jetAi?? bAi??n Endriti kAi??tAi?? na e tregojnAi?? mAi?? sAi?? miri fotografitAi?? …

Artikulli i plotë »

Publikohen pamjet, Ky Ai??shtAi?? personi qAi?? i vrau vAi??llezAi??rit Maloku nAi?? MalishevAi??

Vrasja e ndodhur nAi?? PlloqicAi?? tAi?? MalishevAi??s ka tronditur banorAi??t e kAi??saj ane. Indeksonline ka kontaktuar me banorAi??t e kAi??tij fshati tAi?? cilAi??t thonAi?? se hajnat dyshohet se lanAi?? tAi?? vdekur dy vAi??llezAi??rit Bahri e Shani Malokun, ky i fundit pjesAi??tar i FSK-sAi??. Sipas banorAi??ve tAi?? PlloqicAi??s, viktimat nuk kanAi?? …

Artikulli i plotë »

A dAi??shmojnAi?? kAi??to tAi?? dhAi??na qAi?? Sadam Hussein Ai??shtAi?? akoma gjallAi?? dhe po pAi??rgatitet pAi??r njAi?? rikthim tAi?? fuqishAi??m?

Pretendohet se ish-presidenti i Irakut Ai??shtAi?? rikthyer. Ai besohet se Ai??shtAi?? duke u fshehur dhe duke planifikuar qAi?? sAi??rish tAi?? kthehet nAi?? krye tAi?? shtetit. Kjo thuhet sipas gazetarit egjiptian Anis Aldeghidy, i cili i ka bAi??rAi?? kAi??to pretendime tAi?? Ai??uditshme nAi?? librin e tij tAi?? quajtur ai???Sadami nuk Ai??shtAi?? …

Artikulli i plotë »

Ky Ai??shtAi?? reagimi i lesbikeve kur prekin penis pAi??r herAi?? tAi?? parAi?? nAi?? jetAi??n e tyre |VIDEO|

Ai??shtAi?? xhiruar me kamerAi?? momenti kur lesbiket e presin njAi?? penis pAi??r herAi?? tAi?? parAi?? 3 lesbike kishin pranuar qAi?? tAi?? ia prekin penisin njAi?? mashkulli pAi??r herAi?? tAi?? parAi?? nAi?? jetAi??n e tyre, dhe kAi??tAi?? para kamerave. MirAi??po, gjAi?? qAi?? vlen tAi?? ceket Ai??shtAi?? reagimet e tyre tAi?? mahnitshme. …

Artikulli i plotë »

MAi?? masakruan dhe u tAi??rhoqa, meshkuj te pa ngopur! Ish banorja e BB nuk Ai??shtAi?? mAi?? ajo qAi?? tAi?? gjithAi?? njohin, aty ka vende qe se kap kamera, e mallkoj diten qe hyra aty..

Ishte vetAi??m 19 vjeAi?? kur vendosi tAi?? niste njAi?? rrugAi??tim aventuresk nAi?? jetAi??n e saj, i cili, sido qAi?? shkoi, mjaftoi pAi??r tai??i??i ndryshuar jetAi??n Sot, pas mAi?? shumAi?? se 6-vjetAi??sh, Genta Gjalpi vazhdon tAi?? jetAi?? nAi?? qendAi??r tAi?? vAi??mendjes me gjAi??rat qAi?? bAi??n. MegjithAi??se e fitoi shpejt famAi??n nga …

Artikulli i plotë »
error: