Arkivat e etiketimeve eshte

Kjo Ai??shtAi?? Mjekja nga Gjilani, qAi?? i shAi??ron pacientAi??t ZvicAi??ran vetem duke ua mare neai??i??

Bukuroshja shqiptare nga Kosova Naile Thaqi, e cila jeton nAi?? ZvicAi??r, ndihet e privilegjuar qAi?? ka zgjedhur profesionin human si profesion tAi?? jetAi??s. Ajo Ai??shtAi?? bukuroshja e zgjedhur ai???Miss Grand Kosova 2014ai???, e cila po tregohet e suksesshme nAi?? Ai??do aspekt tAi?? jetAi??s, falAi?? bukurisAi?? qAi?? e ka dhunti nga …

Artikulli i plotë »

Kjo Ai??shtAi?? e tepAi??rt, Shikojeni se Ai??ka publikon tani Kallashiai??i??(Pamje)

Kallashi apo Donjeta Kosumi njihet pAi??r fotot provokuese qAi?? herAi?? pas here publikon nAi?? rrjetet sociale. Por sAi?? fundmi duket se e ka tepruar shumAi?? pasi ka publikuar njAi?? foto gjatAi?? raportit seksual me njAi?? mashkull. Nuk dihet me siguri nAi??se Ai??shtAi?? Kallashi apo jo femra nAi?? foto, por nAi?? …

Artikulli i plotë »

KAi??ngAi??tarja shqiptare pAi??rballet nAi?? gjyq me futbollistin e Milanit, kjo Ai??shtAi?? arsyeja

Ai??alhanoglu, i ftuar pAi??r tAi?? dAi??shmuar, pranoi se kishte pasur raporte seksuale me kAi??ngAi??taren shqiptare, por se kishte qenAi?? i kujdesshAi??m. ai???Filloi nAi?? vitin 2013, kur luaja te Hamburgu. Kishim njAi?? miqAi??si tAi?? ngushtAi?? dhe pastaj edhe fjetAi??m bashkAi??. UnAi?? kam qenAi?? gjithmonAi?? i kujdesshAi??mai???, deklaroi sot futbollisti i Milanit …

Artikulli i plotë »

Ishte duke pirAi?? kafe, ky Ai??shtAi?? polici qAi?? e plagosAi??n me armAi?? zjarri brenda nAi?? lokal

Rreth orAi??s 19:45 tAi?? mbrAi??mjes sAi?? sotme mbeti i plagosur efektivi i policisAi?? Ermal Bregu pasi u qAi??llua me armAi?? zjarri nAi?? njAi?? lokal nAi?? zonAi??n e ish-Parkut tAi?? AutobusAi??ve. Ngjarja ndodhi nAi?? njAi?? lokal nAi?? fund tAi?? RrugAi??s sAi?? KavajAi??s gjatAi?? kohAi??s qAi?? efektivi ka qenAi?? jashtAi?? shAi??rbimit, sipas …

Artikulli i plotë »

Kanceri nAi?? stomak zhvillohet nAi?? heshtje. KAi??to janAi?? shenjat e para! Ai??shtAi?? e rAi??ndAi??sishme qAi?? tAi?? jesh i vAi??mendshAi??m!

Kanceri i stomakut Ai??shtAi?? njAi?? sAi??mundje vdekjeprurAi??se e cila vret mijAi??ra njerAi??z Ai??do vit. Shanset e mbijetesAi??s janAi?? tAi?? larta nAi??se e zbuloni sAi??mundjen nAi?? kohAi??, por rrallAi?? herAi?? dikush i kushton vAi??mendje simptomave derisa bAi??het shumAi?? vonAi??. Ajo qAi?? ju duhet tAi?? bAi??ni qAi?? tAi?? parandaloni kancerin e stomakut …

Artikulli i plotë »

Ishte duke pirAi?? kafe, ky Ai??shtAi?? polici qAi?? e plagosAi??n me armAi?? zjarri brenda nAi?? lokal

Rreth orAi??s 19:45 tAi?? mbrAi??mjes sAi?? sotme mbeti i plagosur efektivi i policisAi?? Ermal Bregu pasi u qAi??llua me armAi?? zjarri nAi?? njAi?? lokal nAi?? zonAi??n e ish-Parkut tAi?? AutobusAi??ve. Ngjarja ndodhi nAi?? njAi?? lokal nAi?? fund tAi?? RrugAi??s sAi?? KavajAi??s gjatAi?? kohAi??s qAi?? efektivi ka qenAi?? jashtAi?? shAi??rbimit, sipas …

Artikulli i plotë »

Hashashi apo alkooli? Vjen pAi??rgjigja se cili Ai??shtAi?? mAi?? i dAi??mshAi??m, nuk do befasoheni

Alkooli apo kanabisi? Shkenca mAi?? nAi?? fund ka arritur nAi?? njAi?? pAi??rfundim se cili prej dy substancave Ai??shtAi?? mAi?? shumAi?? i dAi??mshAi??m dhe rezultati nuk Ai??shtAi?? aspak befasues. NAi??se ndonjAi??herAi?? keni menduar se kush Ai??shtAi?? mAi?? e keqe, pijet alkoolike apo hashashi, tani keni fjalAi??n e shkencAi??s.NjAi?? studim i i …

Artikulli i plotë »

Vajza seksi Rashel ai???e Ai??mendurai??? pAi??r SkAi??nderbeun, shihni nAi?? krah tAi?? kujt Ai??shtAi?? shfaqur nAi?? stadium [FOTO]

NAi?? stadiumin ai???Selman Stermasiai??? u luajt kryesfida e kAi??saj jave midis Partizanit dhe SkAi??nderbeut, ndeshje kjo qAi?? pAi??rfundoi me rrjeta tAi?? paprekura. Me njAi?? pjesmarrje tAi?? konsiderueshme tAi?? tifozAi??ve nAi?? shkallAi??t e stadiumit, nuk mund tAi?? mungonin dhe tifozAi??t ai???VIPai???. PAi??rpos emrave tAi?? njohur tAi?? sportit dhe politikAi??s nAi?? vend …

Artikulli i plotë »

Bes Kallaku poston foton me Ijen, por kometi i Capital T Ai??shtAi?? epikai??i??[FOTO]

Ija Ai??shtAi?? kthyer nAi?? njAi?? ndAi??r personazhet mAi?? tAi?? pAi??lqyer edhe tAi?? komentuar nAi?? rrjete sociale, kjo pAi??r shkakt tAi?? nipit tAi?? saj, Bes Kallaku. Aktori i humorit ka postuar nAi?? llogarinAi?? personale nAi?? Instagram ku shihet bashkAi?? me Ijen ku si mbishkrim ka: ai???Photo of the nightai??? nAi?? shqip …

Artikulli i plotë »
error: