Arkivat e etiketimeve eshte

Ky A�shtA� dhA�ndri i Erdoganit qA� privatizoi Distribucionin e KEKa��ut (Video)

Emisioni Zona Express ka shfaqur sonte dokumentarin ekskluziv, a�?HaraA�i Turka�?, ku trajton fitimet milionA�she tA� kompanisA� KEDS nga qytetarA�t e varfA�r tA� KosovA�s. NA� kA�tA� dokumentar zbulohen disa detaje interesante raportit tA� shtetit turk, familjarA�ve tA� Erdoganit dhe shitjes sA� Distribucionit nA� KosovA�. Kush A�shtA� Berat Albayrak? Klikoni nA� videon …

Artikulli i plotë »

RrA�fehet 25 vjeA�ari: Motra e vogA�l A�shtA� shtatzA�nA�a�� unA� jam babai

Rubrika Deidre A�shtA� nA� kuadA�r tA� The Sun, rubrikA� nA� tA� cilA�n njerA�zit i shpA�rndajnA� pA�rvojat e problemet e tyre, si dhe kA�rkojnA� kA�shilla nga stafi i kA�saj rubrike. Gazetain.com, sot e sjellA� pA�r ju njA� nga a�?problemeta�� mA� interesante e cila A�shtA� publikuar nga njA� 25 vjeA�ar nA� kA�tA� …

Artikulli i plotë »

Historia e LaurA�s A�shtA� e pabesueshme A�shtA� vetA�m 24 vjeA�e dhe kA�rkon vdekjen ,arsyeja a��.

NA� BelgjikA� ligji i jep tA� drejtA�n tA� gjithA� qytetarA�ve qA� tA� zgjedhin eutanazinA� (shuarja e jetA�s). Vitin e kaluar kanA� dhA�nA� a�?Oka�? edhe pA�r tA� kA�putur nA� mes jetA�n e sapunisur tA� fA�mijA�ve. Laura A�shtA� 24 vjeA�e: a�?QA� fA�mijA� e kisha kuptuar se jeta nuk bA�n pA�r muaa�? A�shtA� …

Artikulli i plotë »

A A�shtA� shtatzA�nA� Elvana? MiqtA� i prekin vithet dhe barkun (Video)

fluoxetine 20 mg online #Repost @andygramm with @repostapp a?�a?�a?� #Repost @nrgalbania with @repostapp a?�a?�a?� Na erdhi shtatzania me e perfolur e momentit ???? @elvanagjataaaa Suksese ne jete! ?????@julkagramo @arjonmuca @andygramm @taninrgradio @aulonamusta @sipas_fatmes #EnergyRadioAlbania #EnergyCeleb #EnergyCommunity #EnergyFun A video posted by Arjon Muca (@arjonmuca) on Nov 18, 2016 at 6:30am …

Artikulli i plotë »

Videoa��ja qA� A�shtA� bA�rA� virale kudo, por ja pse njerA�zit e kanA� kritikuar kA�tA� nA�nA�

Nuk A�shtA� turp ta��i japA�sh gji fA�mijA�s nA� ambiente publike, aq mA� tepA�r ta��ju japA�sh mesazhe tA� rA�ndA�sishme nA�nave tA� reja pA�r kA�tA� gjA�. Por, njA� nA�nA� nA� Internet A�shtA� kritikuar shumA� pA�r faktin se ajo u ka dhA�nA� gji dy fA�mijA�ve tA� saj, njA�ri prej tA� cilA�ve A�shtA� 6 …

Artikulli i plotë »

Ekskluzive : Kjo A�shte e verteta rreth Vdekjes sA� astrit Dehari (FOTO+VIDEO+18)

eurax lotion for sale Qe njA� javA� keni dA�gjuar deklarata politike nga tA� dyja kampet pA�r rastin e vdekjes makabre tA� Astrit Deharit, aktivistit tA� LA�vizjes VetA�vendosje, nA� burgun e Prizrenit. Sonte do tA� shikojmA� mA� shumA� pamje, e do dA�gjojmA� pak fjalA�. Do tA� shikojmA� pamjet autentike nga vendi …

Artikulli i plotë »

LAJM I MESNATES : Tronditet Gjakova Raportohet se A�shte ..

H.R. 73 vjeA�ar nga Gjakova, ka humbur jetA�n nA� mA�nyrA� tragjike, pasi qA� A�shtA� shtypur nga njA� autobus nA� orA�t e mbrA�mjes sA� sotme. Autobusi i kompanisA� a�?H. Ta�? e ka shtypur 73 vjeA�arin nA� rrugA�n a�?Sadik Stavilecia�? nA� GjakovA� deri sa ai ishte duke lA�vizur me biA�ikletA�n e tij …

Artikulli i plotë »
error: