Arkivat e etiketimeve eshte

Bes Kallaku e pyet sa ia kanAi?? rritur rrogAi??n tani qAi?? Ai??shtAi?? bAi??rAi?? autore, shumAi??n qAi?? jep Luana do tai??i??ju shokojAi??ai??i??.

Luana Vjollca Ai??shtAi?? njAi?? nga figurat mAi?? tAi?? dashura tAi?? ekranit shqiptar dhe jo mAi?? kot ka fituar zemrat e shumAi?? fansave. Prej disa javAi??sh Luana ka nisur emisionin e saj mAi?? tAi?? ri ai???Shiko kush luanai???, emision nAi?? tAi?? cilin ka ftuar shumAi?? emra tAi?? njohur tAi?? shoAi??biz-it shqiptar …

Artikulli i plotë »

Ky Ai??shtAi?? serbi qAi?? rrahu burtalisht tri femra shqiptare para tAi?? fejuarve tAi?? tyre nAi?? disko nAi?? ZvicAi??rr

Ky Ai??shtAi?? serbi qAi?? rrahu burtalisht tri femra shqiptare para tAi?? fejuarve tAi?? tyre nAi?? disko nAi?? ZvicAi??rr Ngjarja ka ndodhur nAi?? Lozane te zvicres ,nAi?? oret e hershme tAi?? mAi??ngjesit tAi?? ditAi??s e shtun-e, 18-11-17 e 3 Vajza mete fejuarit ishin ne disko edhe pa pritmas serbi, pa asnji …

Artikulli i plotë »

A Ai??shtAi?? vrarAi?? Adelajda? MjekAi??t sqarojnAi?? tAi?? vAi??rtetAi??n!

Vdekja e parakohshme dhe e papritur e gazetares Adelajda Xhamani Ai??shtAi?? klasifikuar nga Policia si vdekje pAi??r shkaqe natyrore. MjekAi??t ligjorAi??, qAi?? bAi??nAi?? autopsinAi?? mAi??ngjesin e sAi?? dielAi??s, paraprakisht dyshojnAi?? pAi??r njAi?? arrest kardiak.NdonAi??se raporti pAi??rfundimtar i mjekAi??ve ligjorAi?? pritet tAi?? dalAi?? brenda dy javAi??sh, nga analizat paraprake, nuk rezulton …

Artikulli i plotë »

E njihni kAi??tAi?? person nAi?? krah tAi?? Ramiz AlisAi??? Sot Ai??shtAi?? i famshAi??m

Lajme.al siguron foton ku njAi?? personazh i famshAi??m si person qe njihet sot si i djathtAi?? Ai??shtAi?? nAi?? krah tAi?? Ramiz AlisAi?? nAi?? njAi?? nga takimet e ish-presidentit komunist nAi?? fund tAi?? viteve ai??i??80.SiAi?? edhe e shikoni, gazetari e botuesi qAi?? sot Ai??shtAi?? njAi?? i djathtAi?? i flaktAi??, Fahri Balliu …

Artikulli i plotë »

Del emri i parAi??, ky Ai??shtAi?? zyrtari i lartAi?? qAi?? pritet tAi?? arrestohet pAi??r ai???Ai??Ai??shtjen Tahiriai???

NjAi?? prej tAi?? zyrtarAi??ve pAi??r tAi?? cilAi??n Ai??shtAi?? lAi??shuar urdhAi??r-arrest nga prokuroria Ai??shtAi?? ish-drejtori i PolicisAi?? sAi?? VlorAi??s, Jaeld Ai??ela. Burimet pAi??r ai???Syri.netai??? bAi??jnAi?? me dije se Ai??ela Ai??shtAi?? njAi?? nga 3 personat qAi?? pritet tAi?? arrestohet nAi?? kAi??to moment, pasi fletAi??-arrestet janAi?? nAi?? duart e policisAi?? pAi??r tai??i??u ekzekutuar. …

Artikulli i plotë »

Dude Balaj e ai???kallai??? Kuvendin, shikoni si Ai??shtAi?? dukur ajo sot nAi?? seancAi??, nxjerr kompletai??i??

Dude Balaj Ai??shtAi?? njAi??ra nga deputetet mAi?? tAi?? pAi??rfoluar nAi?? Kuvendin e KosovAi??s, shkruan Botapress.infoAjo pAi??rfolet pAi??r veshjen e saj ekstavagante dhe pAi??r linjat trupore qAi?? ajo i gAi??zon.NAi?? seancAi??n e Kuvendin qAi?? Ai??shtAi?? mbajtur sot ajo ka vendosur t`i Ai??mend tAi?? gjithAi?? me veshjen e saj dhe linjat super …

Artikulli i plotë »

GjashtAi?? herAi?? nAi?? ditAi?? seks! Ky Ai??shtAi?? rrAi??fimi i 25-vjeAi??ares: Ja me kAi?? e bAi??jai??i??

NjAi?? mami e varur nga seksi, e cila ka fjetur me mAi?? shumAi?? se 100 meshkuj, ka treguar se si obsesioni i saj 10-vjeAi??ar gati e ka vrarAi??. Monique Price, 25 vjeAi??, ka rrAi??fyer se bAi??nte seks ai???tAi?? paktAi??n gjashtAi?? herAi?? nAi?? ditAi??ai??? me tAi?? fejuarin e saj.Ajo beson se …

Artikulli i plotë »

Ky Ai??shtAi?? Shqiptari mAi?? i durueshAi??m: Gruaja e rrah, e vjedh, e tradhton e ky gjithnjAi?? e fal!(VIDEO)

Cili denoncon bashkAi??shorten e tij jo vetAi??m pAi??r dhunAi?? fizike, por edhe pAi??r braktisje tAi?? tri vajzave tAi?? tyre tAi?? mitura dhe tradhti bashkAi??shortore pAi??r disa herAi??.Niko Trimi, banor nAi?? fshatin Stan tAi?? LushnjAi??s, rrAi??fen pAi??r News24 se ka mbetur prej disa ditAi??sh i vetAi??m me vajzat e tij tAi?? …

Artikulli i plotë »

E mbani mend Mimoza LlasticAi??n? Ajo sot Ai??shtAi?? mami dhe shumAi?? joshAi??se

E mbani mend Mimoza LlasticAi??n, vajzAi??n e vogAi??l dhe tAi?? pAi??rkAi??dhelur qAi?? kishte naze e teka? E kemi fjalAi??n pAi??r personazhin qAi?? ka luajtur vite mAi?? parAi?? aktorja Zhaklina Dhimojani. Ndoshta fAi??mijAi??t e sotshAi??m nuk e kanAi?? mundAi??sinAi?? tAi?? shikojnAi?? kAi??tAi?? personazh, pasi dita e tyre Ai??shtAi?? e zAi??nAi?? duke …

Artikulli i plotë »
error: