Arkivat e etiketimeve eshte

Interesante! Ky Ai??shtAi?? reagimi i rejAi??s sAi?? Remzies kur e sheh vjehrrAi??n duke kAi??nduar

Quhet GAi??zime Krasniqi dhe Ai??shtAi?? e dashura e djalit tAi?? kAi??ngAi??tares Remzie Osmanit, Hamit, i cili duket se ka shije tAi?? mire, shkruan ORAinfo. GAi??zimja tashmAi?? ka nisur ta marr vAi??mendje nga mediat, ndonAi??se pa bAi??rAi?? ndonjAi?? gjAi??, thjesht sepse Ai??shtAi?? e dashura publike e djalit tAi?? njAi?? kAi??ngAi??tareje. Ajo …

Artikulli i plotë »

Interesante! Ky Ai??shtAi?? reagimi i rejAi??s sAi?? Remzies kur e sheh vjehrrAi??n duke kAi??nduar

Quhet GAi??zime Krasniqi dhe Ai??shtAi?? e dashura e djalit tAi?? kAi??ngAi??tares Remzie Osmanit, Hamit, i cili duket se ka shije tAi?? mire, shkruan ORAinfo. GAi??zimja tashmAi?? ka nisur ta marr vAi??mendje nga mediat, ndonAi??se pa bAi??rAi?? ndonjAi?? gjAi??, thjesht sepse Ai??shtAi?? e dashura publike e djalit tAi?? njAi?? kAi??ngAi??tareje. Ajo …

Artikulli i plotë »

Kjo Ai??shtAi?? vajza seksi e Manjola Nallbanit, e quajnAi?? ai???Megan Fox shqiptarai??? (Foto)

Ajo Ai??shtAi?? njAi?? nga kAi??ngAi??taret mAi?? tAi?? pAi??lqyera nAi?? vendin tonAi?? dhe gjithashtu etiketohet shpesh edhe pAi??r bukurinAi?? e saj fizike. KAi??ngAi??tarja Manjola Nallbani Ai??shtAi?? nAi??nAi?? e dy vajzave Megit dhe Sindit. Megi aktualisht jeton jashtAi?? vendit, ku ka kryer dhe studimet e larta. Por ajo Ai??ka vihet re Ai??shtAi?? …

Artikulli i plotë »

Shenjat e horoskopit qAi?? tradhAi??tojnAi?? mAi?? shumAi??, mAi?? besnikja Ai??shtAi??ai??i??

Sipas studimeve, numri mAi?? i madh i meshkujve qAi?? tradhtojnAi?? janAi?? ata tAi?? shenjAi??s sAi??: PeshqAi??ve. Pas tyre renditen Gaforret dhe UjorAi??t. Arsyet se pAi??rse kAi??to shenja tradhAi??tojnAi?? janAi??: Ambicia, tAi?? qenit tolerant ndaj riskut dhe nevoja pAi??r konfirmim tAi?? vazhdueshAi??m. Kurse numri mAi?? i madh i femrave qAi?? tradhtojnAi?? …

Artikulli i plotë »

Del foto e Bleona Qeretit e shumAi?? viteve mAi?? parAi??, po mashkulli nAi?? krah kush Ai??shtAi??? (FOTO)

NjAi?? yll i vAi??rtetAi??! Kjo foto e rrallAi?? e Bleona Qeretit, e shumAi?? vite mAi?? parAi?? po ai???Ai??mendai??? internetin. Bleona Qereti duket aq e hijshme dhe e buzAi??qeshur, krejtAi??sisht bio. NdAi??rkohAi?? ajo shfaqet nAi?? krah tAi?? kAi??ngAi??tarit tAi?? shquar ngAi?? Kosova, Ramadan Krasniqit, i cili po ashtu Ai??shtAi?? shumAi?? i …

Artikulli i plotë »

Nuk do ta besonit por emri i vAi??rtetAi?? i Linda MorinAi??s Ai??shtAi?? Fexhrie, por a e dini se nga cili qytet vjen?

tegretol brand vs generic Prazosin costco Kush Ai??shtAi??? Nga vjen? Si quhet tamam? Ai??shtAi?? kAi??shtu apo vetAi??m po luan? Cila Ai??shtAi?? historia e vAi??rtet e vajzAi??s me Ai??ifteli? Ka kaq shumAi?? pyetje dhe shumAi?? pak pAi??rgjigje rreth LindAi??s, qAi?? disa pretendojnAi?? se quhet Fexhrije, qAi?? disa thonAi?? se Ai??shtAi?? nga …

Artikulli i plotë »

I shkruan Noizyt pAi??r maminai??i?? ja cila Ai??shtAi?? seks-bomba serbe qAi?? ka provokuar rreperin shqiptar

TAi?? gjithve ju kujtohet vajza seksi seksi, qAi?? ai???ai??i??bAi??ri pAi??r veteai??i??ai??i?? reperin, Noizyai??i?? Jenna Jenovich Ai??shtAi?? modelja e serbe, e cila tashmAi?? Ai??shtAi?? bAi??re mjaft e njohur edhe nAi?? ShqipAi??ri. Ajo gjithmonAi?? shfaqet seksi dhe nAi?? formAi??n e saj mAi?? tAi?? mirAi?? nAi?? fotot qAi?? poston nAi?? rrjete sociale ajo …

Artikulli i plotë »

DAi??shmia “bombAi??” e gazetarit: Audi A8 ndodhet nAi?? VlorAi??, kjo Ai??shtAi?? targa e re

Pasi emisioni “360 gradAi??” i gazetarit Artur Zheji, dje, hodhi sAi??rish vAi??mendjen tek Audi A8, qAi?? Tahiri u shiti Habilajve, zhvillime tAi?? shumta janAi?? pasuar mAi?? pas. Sot, gazetari Basir Ai??ollaku ka dhAi??nAi?? njAi?? dAi??shmi tAi?? fortAi?? sa i pAi??rket vendodhjes sAi?? kAi??tij automjeti. ai???Makina Ai??shtAi?? shitur para disa muajsh …

Artikulli i plotë »

ai???Shite Sajen se nuk e mbyll dot mandatinai???, kjo Ai??shtAi?? pAi??rgjigja e RamAi??s ndaj ai???telefonatAi??sai??i?? sAi?? BerishAi??s

NjAi?? nga intervistat e Arjan Ai??anit nAi?? ZonAi?? e LirAi?? drejt kryeministrit Edi Rama titullohej ai???Sekretaria telefonike e Edi RamAi??sai???. NAi?? kAi??tAi?? intervistAi?? tAi?? veAi??antAi??, Rama duhet tai??i??i pAi??rgjigjej telefonatave imagjinare nga politikanAi?? tAi?? ndryshAi??m, qAi?? nAi?? fakt ishin pyetjet e vetAi?? moderatorit. Telefonon Berisha: ai???Shite Saje Qorrin se nuk …

Artikulli i plotë »

Shokon modelja: CfarAi??do qAi?? bAi??j Ai??shtAi?? e kotAi??, sado arritje nAi?? karrierAi??, pAi??rseri tAi?? gjithAi?? flasin vetAi??m pAi??rai??i??

Ish rrAi??shqitAi??sja ruse mbi akull Anna Semenovich, Ai??shtAi?? ankuar se karriera e saj ka mbetur nAi??n hije pAi??r shkak tAi?? madhAi??sisAi?? sAi?? gjinjve tAi?? saj. Kjo bukuroshe kishte pAi??rfaqAi??suar vendin e vet nAi?? kampionatet botAi??rore 1998 dhe 2000, ndAi??rsa njAi?? vit mAi?? vonAi?? ishte pensionuar Sot Ai??shtAi?? njAi?? manekine e …

Artikulli i plotë »
error: