Arkivat e etiketimeve familjes

DJE U VARROSEN DY VAi??LLEZAi??RIT, POR A MUND TA BESONI SE KUSH I SHKOJ SOT PAi??R NGUSHAi??LLIME FAMILJES MALOKU NGA MALISHEVA?

UdhAi??heqAi??sit mAi?? tAi?? lartAi?? tAi?? shtetit, Hashim ThaAi??i e ministri i DrejtAi??sisAi??, Abelard Tahiri, nAi?? pasditen e sotme i kanAi?? shkuar nAi?? shtAi??pinAi?? e familjes sAi?? Maloku nga fshati PlloqicAi?? i komunAi??s sAi?? MalishevAi??s, familje kjo tAi?? cilAi??s iu vranAi?? dy djemtAi??, Shani e Bahri Maloku, nAi?? pragun e shtAi??pisAi?? …

Artikulli i plotë »

E Dhimshme! Nga skamja e familjes nga myku nAi?? shtAi??pi, i vdiq djali 8 vjeAi?? (Video)

Familja 5-anAi??tarAi??she Makolli nga Prishtina, jeton nAi?? kushte tAi?? vAi??shtira. Ata banojnAi?? nAi?? shtAi??pinAi?? e njAi?? pjesAi??tari tAi?? komunitetit rom. TAi?? ftohtAi??t dhe gjendja e rAi??ndAi?? sociale i shoqAi??ron ata vit pas viti.NAi??na e tre fAi??mijAi??ve, Sahadete Makolli, thotAi?? se kAi??to kushte kanAi?? bAi??rAi?? qAi?? djali i saj tetAi??vjeAi??ar kishte …

Artikulli i plotë »

Aksident tragjik, vdesin tre anAi??tarAi?? tAi?? familjes Hasani, po ktheheshin nga dasma (Pamje)

Speman forte online NjAi?? ngjarje tragjike ka ndodhur nAi?? orAi??t e para tAi?? mAi??ngjesit, ku tre adoleshentAi?? kanAi?? humbur jetAi??n pas njAi?? aksidenti nAi?? afAi??rsi tAi?? fshatit KosovAi?? e vogAi??l nAi?? LushnjAi??, ndAi??rsa njAi?? i katAi??rt ka arritur tAi?? mbijetojAi??.MAi??sohet se katAi??r tAi?? rinjtAi?? ktheheshin nga njAi?? gAi??zim familjar kur …

Artikulli i plotë »

Historia e Ai??uditshme e familjes austro-hungareze, qAi?? ai???ngeliai??? e jetoi gjithnjAi?? e dhunuar nAi?? VlorAi??

Historite e pazakonta, gjenden edhe aty (pikAi??risht) ku nuk ta pret mendja. Po tAi?? takosh Everestin, pa e ditur mbiemrin e tij, pAi??r shkak tAi?? aksentit tAi?? theksuar vlonjat, as qAi?? tAi?? shkon ndAi??r mend se mund tAi?? jetAi?? nga njAi?? vend tjetAi??r. E shumta, do tAi?? ndAi??rroje qytet, por …

Artikulli i plotë »

I vranA� mizorisht dhe i lanA� tA� kalbeshin nA� pyll, si u shuajt raca e familjes Berisha

NA� fshatin Kosuriq tA� PejA�s, janA� gjetur tA� vrarA� dy vA�llezA�r. Viktimat janA� Ramiz Berisha 28 vjeA� dhe Arsim Berisha 31 vjeA�. TA� ndjerA�t ishin meshkujt e fundit tA� familjes Berisha, tA� cilA�s, nA� gusht tA� vitit 2006 iu vranA� edhe dy djem tA� tjerA�. NdonA�se akoma e pakonfirmuar, dyshohet …

Artikulli i plotë »

LAJMI I FUNDIT / Aksident tragjik, vdesin tre anA�tarA� tA� familjes Hasani, po ktheheshin nga dasmaa��

Ngjarje tragjike ka ndodhur para pak castes, ku tre adoleshentA� kanA� humbur jetA�n pas njA� aksidenti nA� afA�rsi tA� fshatit KosovA� e vogA�l nA� LushnjA�, ndA�rsa njA� i katA�rt ka arritur tA� mbijetojA�.MA�sohet se katA�r tA� rinjtA� ktheheshin nga njA� gA�zim familjar kur automjeti me tA� cilin ata po udhA�tonin …

Artikulli i plotë »

Ngushllime Familjes, Nje dite pas fitores Levizja VETVENDOSJE! shokohet me kA�tA� lajm

Ka vdekur nA� moshA� tA� re Albadrit Sejdijaj nga Mitrovica. Albadriti ishte aktivist i shquar i LA�vizjes VetA�vendosje, madje nA� zgjedhjet e sA� dielA�s ishte ndA�r aktivistA�t kryesor qA� organioi fushatA�n e VetA�vendosjes nA� kA�tA� qytet, raporton Gazeta NewBorn. Sejdijaj, vdiq sonte dhe menjherA� pas marrjes sA� lajmin kanA� shpA�rthyer …

Artikulli i plotë »

Aksident tragjik, vdesin tre anA�tarA� tA� familjes Hasani, po ktheheshin nga dasma

NjA� ngjarje tragjike ka ndodhur nA� orA�t e para tA� mA�ngjesit, ku tre adoleshentA� kanA� humbur jetA�n pas njA� aksidenti nA� afA�rsi tA� fshatit KosovA� e vogA�l nA� LushnjA�, ndA�rsa njA� i katA�rt ka arritur tA� mbijetojA�.MA�sohet se katA�r tA� rinjtA� ktheheshin nga njA� gA�zim familjar kur automjeti me tA� …

Artikulli i plotë »
error: