Arkivat e etiketimeve fitojne

Valltaret erotike tregojnAi?? bakshishet enorme, qAi?? fitojnAi?? gjatAi?? turneve (Foto)

Pasi treguan linjat trupore duke vallAi??zuar dhe hoqAi??n taket e larta, disa valltare nga Shtetet e Bashkuara, shfaqAi??n grumbullin e parave qAi?? morAi??n si bakshishe. Nuk dihet se sa Ai??shtAi?? rroga, apo saktAi??sisht sa fituan gjatAi?? njAi?? turni, por sipas tAi?? gjitha gjasave pAi??rfitimet janAi?? shumAi?? tAi?? mAi??dha, transmeton Telegrafi. …

Artikulli i plotë »

Do mbeteni me gojA�n hapur kur tA� mA�soni sa fitojnA� pA�r njA� javA� kA�ta aktorA�

DitA�n e sotme nA� gjykatA�n e Krimeve tA� RA�nda ka dA�shmuar ish ministri i BrendshA�m, Saimir Tahiri nA� seancA�n gjyqA�sore ndaj Emiljano Shullazit. Ky i fundit akuzohet pA�r kA�rcA�nimin e rektorit Mynyr Koni. Kjo A�shtA� hera e parA� qA� njA� ish-zyrtar dA�shmon nA� A�A�shtjen a�?Shullazia�?, pasi deri tani kanA� dA�shmuar …

Artikulli i plotë »

Do mbeteni me gojA�n hapur kur tA� mA�soni sa fitojnA� pA�r njA� javA� kA�ta aktorA�

Keni menduar se aktorA�t e kinematografisA� amerikane janA� ndA�r mA� tA� paguarit, atA�herA� po ju themi se e keni gabim. Gazeta a�?HaberTurka�? nA� Turqi ka publikuar se sa fiton njA� aktor/e pA�r njA� javA�. Shifrat janA� me tA� vA�rtetA� marramendA�se. MA� poshtA� po ju sjellim listA�n e aktorA�ve mA� tA� …

Artikulli i plotë »

NikoliA�: NA�se nesA�r nis lufta nA� PreshevA�, shqiptarA�t do tA� fitojnA�, se ata janA� nA� tokA�n e tyre!

a�?NA�se valoi njA� ditA� nA� vit flamuri shqiptar dikund nA� PreshevA� apo Bujanovc e 364 ditA� flamuri serb, nuk e dA�shmon patriotizmin shqiptar e as a�?tolerancA�a�? apo demokracinA� e SerbisA� ndaj minoriteteve. E di se shqiptarA�t atje kanA� njA� referendum nga viti 1992, por duket se ai ka mbetur vetA�m …

Artikulli i plotë »
error: