Arkivat e etiketimeve fundit

Lajmi Fundit : Gjermania kAi??rkon punAi??torAi?? nga Ballkani, ka vetAi??m njAi?? kushtai??i?? / Ja si..

Lajmi Fundit : Gjermania kAi??rkon punAi??torAi?? nga Ballkani, ka vetAi??m njAi?? kushtai??i?? / Ja si.. NAi?? Gjermani kurrAi?? nuk ka pasur mAi?? pak tAi?? papunAi?? se kohAi??ve tAi?? fundit, ndAi??rsa qeveria Ai??shtAi?? nAi?? kAi??rkim pAi??r punAi??torAi?? tAi?? huaj. Deri te puna nAi?? Gjermani Ai??shtAi?? shumAi?? lehtAi?? tAi?? arrihet. E gjitha …

Artikulli i plotë »

E FUNDIT : Dit zie per Kosoven,vdes figura me publike ngushllime familjarve |VIDEO|

Ajo Ai??shtAi?? bAi??rAi?? pjesAi?? e njAi?? videoje humoristike, (humor i zi nAi?? fak), ku sAi?? bashku me aktorin Kalemi, ku improvizon vdekjen e saj.Aktori nAi?? kAi??tAi?? rast Ai??shtAi?? ai qAi?? vajton pAi??r vdekjen e saj, ndAi??rsa Linda e veshur me fustan tAi?? bardhAi?? qAi??ndron sikur tAi?? kishte ikur me tAi?? …

Artikulli i plotë »

LAJMI I FUNDIT / Tronditet tirana nga kjo qe sapo ndodhi para pak minutashai??i??

NjAi?? incident me armAi?? zjarri ka ndodhur mAi??ngjesin e sotAi??m nAi?? kryeqytet, pranAi?? rrugAi??s sAi?? DibrAi??s, ku njAi?? 28-vjeAi??ar ka mbetur i plagosur. Personi i plagosur V.K. Ai??shtAi?? qAi??lluar nga njAi?? person i paidentifikuar i veshur me tAi?? bardha, rreth 1 e 60 i gjatAi??, i cili Ai??shtAi?? larguar menjAi??herAi?? …

Artikulli i plotë »

RrAi??nqethAi??se! Ky ishte amaneti i fundit i Veselit pak para se ta mbyste vetAi??n

ai???Grua bAi??ma hallall pAi??r Ai??do gjAi??ai??i??, kAi??to kanAi?? qenAi?? fjalAi??t dhe porosia e fundit e 45-vjeAi??arit nga komuna e Skivjanit tAi?? GjakovAi??s, para se ta vriste veten tAi?? premten qAi?? shkoi, nAi?? oborrin e shtAi??pisAi?? sAi?? motrAi??s sAi?? tij. Gazeta Express tAi?? martAi??n ka qAi??ndruar nAi?? familjen e viktimAi??s, si …

Artikulli i plotë »

E FUNDIT : Djali i Hashim ThaAi??it problem me sigurimin ne Disko, A e dini kush eshte Baba jem? Ko mju kall krejt (VIDEO)

Endrit ThaAi??i Ai??shtAi?? djali i vetAi??m i Presidentit te Kosoves, Hashim ThaAi??it. Ai pAi??r nga pamja fizike ngjan mAi?? tepAi??r mAi?? tAi?? atin se sa nAi??nAi??n, Lumnijen. Ai falAi?? prindAi??rve pasanikAi??, gAi??zon njAi?? jetAi?? tAi?? mirAi?? luksoze. Se Ai??farAi?? jetAi?? bAi??n Endriti kAi??tAi?? na e tregojnAi?? mAi?? sAi?? miri fotografitAi?? …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT: Tragjedi e madhe, rrotullohet autobusi, 9 tAi?? vdekur e 13 tAi?? lAi??nduar shqiptarAi??ai??i??(Kujdes Pamjet)

Ai??shtAi?? rrotulluar autobusi i cili ishte i mbushur me udhAi??tarAi??. Prej gjithAi?? udhAi??tarAi??ve sa ishin nAi?? tAi?? 9 persona fatkeqsisht kanAi?? gjetur vdekjen derisa 13 tAi?? tjerAi?? kanAi?? marrAi?? lAi??ndime tAi?? rAi??nda trupore kurse policia menjeher i thirren ambulancen. Ngjarja ka ndodhur kur autobusi ishte nAi?? shpejtAi??si dhe nAi?? momentin …

Artikulli i plotë »

Lajmi fundit: Tronditet e gjith Shqiperia nga kjo qe ndodhi ne DurrAi??s ka edhe tAi?? vdekurai??i??

NjAi?? teknik ashensori 28 vjeAi?? ka humbur jetAi??n duke montuar njAi?? ashensor nAi?? njAi?? pallat nAi?? zonAi??n e Shkozetit nAi?? DurrAi??s. 28-vjeAi??ari ka humbur ekuilibrin dhe Ai??shtAi?? rrAi??zuar nga njAi?? lartAi??si e konsiderueshme. Ai Ai??shtAi?? shoqAi??ruar menjAi??herAi?? nAi?? spital, por si pasojAi?? e plagAi??ve tAi?? marra nuk ka mbijetuar.NjAi?? tjetAi??r …

Artikulli i plotë »
error: