Arkivat e etiketimeve fundit

Futet nAi?? morg pAi??r tai??i??i dhAi??nAi?? lamtumirAi??n e fundit gruas sAi?? ndjerAi??, e zAi?? infermierin duke bAi??rAi?? seks me kufomAi??n e saj ai??i?? aty filloi kaosi (Pamje)

NjAi?? burrAi?? i cili kishte mbetur zemAi??rthyer pas vdekjes sAi?? grua, kishte mbetur i shokuar kur kishte zAi??nAi?? infermierin duke bAi??rAi?? seks me kufomAi??n e gruas sAi?? tij, nAi?? momentin kur u fut nAi?? spital pAi??r tai??i??i dhAi??nAi?? lamtumirAi??n e fundit. Ai kishte rrahur aq keq maniakun seksual, i cili …

Artikulli i plotë »

LAJM I FUNDIT : Ja se qfarAi?? Po ndodh ne Cyrih tAi?? Zvicres Mesojeni do tAi?? Mbeteni tAi?? Shokuar, Raportohet se ai??i??

Auseinandersetzungen zwischen Albanischen Fussballfans und der Polizei. NjAi?? termet prej 4.6 shkallAi?? tAi?? Rihterit ka goditur juglindjen e ZvicrAi??s. LAi??kundjet e tij janAi?? ndier edhe nAi?? Austri, Itali dhe GjermaninAi?? Jugore. Sipas mediave vendase tAi??rmeti ka ndodhur nAi?? orAi??n 21:12 minuta. Akoma nuk dihet nAi??se ka pasur viktima dhe dAi??me …

Artikulli i plotë »

LAJM I FUNDIT SHOKUESE / Klubi chelsea ne zi ndahet papritur nga jeta trajneri i njohur i klubit fc chelsea / FOTO

NjAi?? lajm i trishte ka shokuar sportdashesit britanike kete mengjes.Dermot Drumi, ish-trajneri i Ai??elsit dhe Krauli TaunAi??shtAi?? ndarAi?? nga jeta pas njAi?? sAi??mundje tAi?? rAi??ndAi??. 56-vjeAi??ari ka punuar si shef i akademisAi?? te skuadra londineze si dhe ka qAi??nAi?? trajner i ekipit tAi?? dytAi?? tAi?? Ai??elsit. Drumi, pas largimit nga …

Artikulli i plotë »

LAJM I FUNDIT / Atentati me tritol nAi?? VlorAi??, Ines Hajrulla humbet dy kembet ai??i??

Qyteti bregdetar i VlorAi??s u trondit mAi??ngjesin e sotAi??m nga njAi?? shpAi??rthim me eksploziv, i cili ishte vendosur nAi?? makinAi??n e djalit tAi?? njAi?? biznesmeni tAi?? njohur. Drejtuesi i automjetit dhe shAi??njestra e atentatit, ishte 25-vjeAi??ari Ines Hajrulla qAi?? po udhAi??tonte me mjetin tip ai???Jeepai??? me targa AA 298 CL, …

Artikulli i plotë »

LAJMI I FUNDIT / Tronditet tirana nga kjo qe sapo ndodhi para pak minutashai??i??

NjAi?? incident me armAi?? zjarri ka ndodhur mAi??ngjesin e sotAi??m nAi?? kryeqytet, pranAi?? rrugAi??s sAi?? DibrAi??s, ku njAi?? 28-vjeAi??ar ka mbetur i plagosur. Personi i plagosur V.K. Ai??shtAi?? qAi??lluar nga njAi?? person i paidentifikuar i veshur me tAi?? bardha, rreth 1 e 60 i gjatAi??, i cili Ai??shtAi?? larguar menjAi??herAi?? …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT: RrAi??zohet njAi?? Airoplan nAi?? ShqipAi??ri, dyshohet per shumeai??i??

RrAi??zohet njAi?? avion nAi?? ShqipAi??ri, Berisha nxjerr fotot dhe pretendon se Ai??shtAi?? i ai???narko-mushkonjaveai???, duke dyshuar se ne avion kishte shume droge, shkruan tv shenja. Bie njAi?? avion nAi?? periferi tAi?? LezhAi??s. Lajmin e ka publikuar para pak minutash ish-kryeministri Sali Berisha, referuar denoncimit tAi?? njAi?? mesazhdAi??rguesi nAi?? rrjetet sociale, …

Artikulli i plotë »

LAJMI I FUNDIT: Ky shtet sapo njohu pavarAi??sinAi?? e KosovAi??s

RepublikAi??s sAi?? KosovAi??s sapo i Ai??shtAi?? shtuar edhe njAi?? njohje. Ai??shtAi?? shteti i Madagascarit qAi?? e ka njohur pavarAi??sinAi?? e shtetit tAi?? KosovAi??s. Lajmin e kanAi?? tAi?? ditur pAi??r Gazeta Blic nga kabineti i ministrit tAi?? PunAi??ve tAi?? Jashtme tAi?? KosovAi??s, Behgjet Pacolli. MAi??sohet se Pacollit i Ai??shtAi?? konfirmuar personalisht …

Artikulli i plotë »

Lajmi i fundit / Tronditet Tirana vdes djali iai??i??(Pamje)

NjAi?? aksident me pasojAi?? vdekjen ka ndodhur pas dreke kAi??tAi?? tAi?? premte nAi?? TiranAi??, teksa njAi?? automjet ka pAi??rplasur njAi?? kAi??mbAi??sore qAi?? po kalonte rrugAi??n. Sipas njoftimit tAi?? policisAi??, ngjarja ka ndodhur nAi?? bulevardin ai???Zhan Dai??i??Arkai???, me autor drejtuesin e mjetit Agron Dedja, 21 vjeAi??. I lAi??nduari Ai??shtAi?? dAi??rguar urgjentisht …

Artikulli i plotë »

LAJM I FUNDIT / TRAGJIKE , Aksident nAi?? RrugAi??n e Kombit: Vdes kAi??ngAi??tarja shqiptare / FOTO-VIDEO

Vajza qAi?? ndAi??rroi jetAi?? nAi?? aksidentin e ndodhur nAi?? hyrje tAi?? Kalimashit pasditen e sAi?? dielAi??s ishte njAi?? kAi??ngAi??tare e muzikAi??s popullore tAi?? MirditAi??s, Stela Gjoka Ngjarja ndodhi nAi?? rrugAi??n e Kombit, nAi?? afAi??rsi tAi?? tunelit tAi?? Kalimashit.NjAi?? mjet tip ai???Volkswagenai??? qAi?? drejtohej nga vetAi?? kAi??ngAi??tarja doli nga rruga dhe …

Artikulli i plotë »
error: