Arkivat e etiketimeve fundit

ai???Pse nuk mai??i??i ke qepur pantallonat?ai??i?? kAi??to janAi?? fjalAi??t e fundit tAi?? burrit qAi?? vrau gruan nAi?? KavajAi?? (Foto)

Pak orAi?? pas ngjarjes sAi?? rAi??ndAi?? qAi?? ndodhi ditAi??n e sotme nAi?? KavajAi??, janAi?? zbuluar fotot e viktimAi??s dhe tAi?? autorit. Ata janAi?? fotografuar nAi?? oborrin e shtAi??pisAi?? sAi?? tyre. Sipas fqinjeve dhe te afermeve, cifti merrej me bujqAi??si e blegtoria, pAi??rveAi?? rritjes sAi?? gjelave tAi?? detit, kishin edhe njAi?? …

Artikulli i plotë »

E FUNDIT / Sapo ndodhi tronditet e gjith Shqipria para 15 minutash nAi?? LaAi??.. (Pamje)

NjAi?? ngjarje e denjAi?? pAi??r skenarAi?? filmash Ai??shtAi?? regjistruar nAi?? orAi??t e mbrAi??mjes nAi?? LaAi??. NjAi?? i person i kAi??rkuar prej tre vitesh, dyshohet se ka qAi??lluar me armAi?? zjarri nAi?? drejtim tAi?? efektivAi??ve tAi?? policisAi??, pasi kAi??ta tAi?? fundit u vunAi?? nAi?? ndjekje tAi?? tij.Sipas tAi?? dhAi??nave paraprake, bAi??het …

Artikulli i plotë »

Balotazhi nAi?? PrishtinAi??, sapo erdhi lajmi i fundit rreth rezultatit pAi??r kryeqytetin

Numri i madh i votave tAi?? pavlefshme po e pAi??rcjellAi?? KosovAi??n tash e disa kohAi?? nAi??pAi??r zgjedhje. NjejtAi?? ka ndodhur edhe nAi?? balotazhin qAi?? Ai??shtAi?? zhvilluar tAi?? dielAi??n. VetAi??m nAi?? shtatAi?? komunat mAi?? tAi?? mAi??dha tAi?? KosovAi??s, numri i votave tAi?? pavlefshme kalon mbi 9 mijAi??. Numri mAi?? i madh …

Artikulli i plotë »

LAJMI I FUNDIT: PrishtinAi??, i riu e vret axhAi??n e tij, aryseja tronditAi??se/ Pamje

Purchase innopran beta NjAi?? person Ai??shtAi?? vrarAi?? dhe dy tAi?? tjerAi?? janAi?? plagosur sot nAi?? fshatin Sharban tAi?? PrishtinAi??s. MAi??sohet se i vrari dhe tAi?? plagosurit kanAi?? qenAi?? familjarAi??, pAi??rkatAi??sisht nipi e ka vrarAi?? axhAi??n. Arsyeja qAi?? solli kAi??tAi?? akt tragjik ishte njAi?? mosmarrAi??veshje pAi??r mal. FamiljarAi??t thuhet se kanAi?? …

Artikulli i plotë »

Mendohet se ai e la pAi??r punAi?? virgjAi??rie, Xheni ai???zhburrAi??ronai??? Benardin me foton e fundit qAi?? poston (FOTO)

order benemid probenecid NjAi?? nga lajmet mAi?? tAi?? bujshme tAi?? ditAi??ve tAi?? fundit Ai??shtAi?? padyshim ajo e Xhenit dhe Benardit. Ai??ifti qAi?? kanAi?? dalAi?? nga spektakli BB dhe qAi?? vazhduan pAi??r shumAi?? kohAi?? jashtAi??, por siAi?? duket diferencat e tyre u kanAi?? dhAi??nAi?? fund lidhjes. MegjithAi??se tAi?? ndarAi??, ata vazhdojnAi?? …

Artikulli i plotë »

LAJM I FUNDIT : KAi??ngAi??tari i njohur e pAi??rgjakAi?? personin zyrtarAi?? nAi?? qendAi??r tAi?? PrishtinAi??s dhe ikAi?? (Pamje)

Ilir Tolaj, ish-sekretar i PAi??rhershAi??m i MinistrisAi?? sAi?? ShAi??ndetAi??sisAi??, Ai??shtAi?? sulmuar fizikisht, pas njAi?? zAi??nke nAi?? trafik.Ngjarja ka ndodhur sot rreth orAi??s 13:50 nAi?? rrugAi??n ai???Rexhep Luciai??? nAi?? PrishtinAi??.Ambulanca ka ardhur dhe e ka marrAi?? Tolajn, i cili Ai??shtAi?? pAi??rgjakur, pasi Ai??shtAi?? sulmuar me njAi?? send tAi?? fortAi??, raporton Ekonomia …

Artikulli i plotë »

Lutfi Haziri e thotAi?? fjalAi??n e fundit: Ja me kAi?? do tAi?? hyjAi?? nAi?? koalicion nAi?? Gjilan

Kandidati i LDK-sAi?? pAi??r kryetar komune tAi?? Gjilanit, Lutfi Haziri nAi?? emisionin ai???Debat Dai???, tAi?? rtv Dukagjinit ka thAi??nAi?? se koalicioni i vetAi??m qAi?? do tAi?? bAi??jAi?? ai nAi?? raundin e dytAi?? tAi?? zgjedhjeve Ai??shtAi?? me qytetarin e Gjilanit, pAi??rcjell Gazeta Blic. Haziri ka thAi??nAi?? se Ai??shtAi?? i bindur qAi?? …

Artikulli i plotë »
error: