Arkivat e etiketimeve fundit

LAJMI I FUNDIT|| NjA� person tenton ta sulmon me thikA� Fatmir Limajn

NjA� person me thikA� ka tentuar tA� hyj brenda selisA� sA� NismA�s pA�r KosovA�n. Burime tA� GazetaBlic kanA� bA�rA� tA� ditur, se ky person ka kA�rkuar Fatmir Limaj. Dhe mA� pas A�shtA� arrestuar nga Policia e KosovA�s. GazetaBlic ka provuar tA� kontaktoj edhe me policinA� e KosovA�s, por njA� gjA� …

Artikulli i plotë »

LAJM I FUNDIT : TRONDITET P : Masakra nA� mes tA� qendrA�s, identifikohen viktimat [Foto]

NjA� masakA�r e vA�rtetA� ndodhi ditA�n e sotme nA� qendA�r tA� qytetit tA� Nju Jork-ut nA� sheshin Times Square, ku njA� makinA� doli nga rruga dhe njA� vajzA� humbi jetA�n e 23 tA� tjerA� mbetA�n tA� plagosur. Policia ka identifikuar vajzA�n e cila mbeti e vdekur nA� vend dhe bA�het …

Artikulli i plotë »

LAJMI I FUNDIT: Vdes deputeti i LDK-sA�, e konfirmon familja e tij (Foto)

Deputeti i LDK-sA� nA� legjislaturA�n qA� sapo ka pA�rfunduar, Agim Kikaj ka vdekur sonte. Lajmin pA�r vdekjen e tij e kanA� konfirmuar familjarA�t, kurse KTV-ja merr vesh se Kikaj ka pA�suar infarkt nA� zemA�r. Kikaj ka lindur mA� 10 shkurt 1963, dhe kishte tA� pA�rfunduar Fakultetin Juridik dhe atA� tA� …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT: BreshA�ri plumbash nga 2 Persona tA� Armatosur nA� SHKUP…

Policia e Shkupit ka ndezur alarmin pasi dy persona tA� armatosur mbrA�mA� nA� rrugA�n a�?Spiro Crnia�? kanA� kryer plaA�kitje nA� bastoren a�?Sport Lifea�?. Sipas policisA�, dy personat e panjohur kanA� qenA� tA� maskuar, kurse plaA�kitjen e punA�torit nA� kA�tA� bastore e kanA� kryer nA�n kA�rcA�nim me revole. Edhe pse kanA� …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT: Ja se kush A�sht plagosur nA� PrishtinA� para pak A�astesh … (Foto)

(I plotA�suar)-ZA�dhA�nA�sja e PolicisA� pA�r rajonin e PrishtinA�s, Flora Ahmeti ka konfirmuar pA�r Indeksonline plagosjen qA� u bA� sot nA� QendA�r tA� PrishtinA�s. Ahmeti ka theksuar se nA� ora 17:44 kanA� marrA� informacion pA�r tA� shtA�na me armA� nA� rrugA�n a�?Eqrem A�abeja��/ NA� ora 17:44 kemi pranuar njA� informatA� pA�r …

Artikulli i plotë »

VA�llai publikon foton e fundit tA� BlertA�s, para se tA� hynte nA� operimin qA� i mori jetA�n (NA�se je i dobt mos e shiko)

Roland Pepa, vA�llai i 16- vjeA�ares Blerta Pepa, e cila gjeti vdekjen gjatA� operacionit nA� gju nA� spitalin privat a�?Continentala�? nA� kryeqytet nuk e pranon dot ikjen e sA� motrA�s.Ai ka publikuar fotografinA� e fundit tA� saj, pak A�aste para se tA� futej nA� operim, ku e e ndjera dukej …

Artikulli i plotë »

Lajmi i fundit nga koalicioni parazgjedhor PDK-AAK-NISMA

TashmA� A�shtA� zyrtare: Partia Demokratike e KosovA�s ka bashkuar forcat me AleancA�n pA�r ArdhmA�rinA� e KosovA�s dhe NismA�n pA�r KosovA�n pA�r zgjedhjet e 11 qershorit. Ato kanA� arritur njA� marrA�veshje pA�r koalicion parazgjedhor para mbylljes sA� afatit nA� Komisionin Qendror tA� Zgjedhjeve pA�r deklarimin e koalicioneve. Arritjen e marrA�veshjes PDK-AAK-Nisma …

Artikulli i plotë »

MA� e Fundit: Ja A�ka do tA� jetA� Fatmir Limaj nga koalicioni PDK-AAK-NISMA?!

PartitA� e krahut tA� luftA�s (PDK-AAK-NISMA) kanA� arritur njA� marrA�veshje befasuese sonte nA� oret e vona, raporton Gazeta NewBorn Pak minuta para se tA� pA�rfundojA� koha pA�r dorA�zimin e koalicioneve parazgjedhore, kA�to parti politike kanA� bA�rA� marrveshje koalicioni. Gazeta NewBorn nga burime brenda koalicionit mA� parA� mA�sojA� se kandidat i …

Artikulli i plotë »
error: