Arkivat e etiketimeve fundit

LAJM I FUNDIT / Tronditet e Shqiperia aksidentohet Vali Corleone, kjo Ai??shtAi?? gjendja aktuale e ai???Kingutai??i??

Sonte Ai??shtAi?? aksidentuar Vali Corleone por gjendja e tij momentale Ai??shtAi?? e mirAi??.. Ai tregon se nAi?? veturAi?? nuk ishte i vetAi??m por me njAi?? femAi??r ndAi??rsa si pasojAi?? e shpejtAi??sisAi?? sAi?? madhe nuk e ka vAi??rejtur gumen qe ju kishte shperthyer.. Vali thotAi?? se ishte me shpejtAi??si diku 280-90 …

Artikulli i plotë »

Jeni fAi??mijAi?? i vetAi??m, mesAi??m, apo i fundit? Kjo e ardhme ju pret!

Mesa duket ndikon nAi?? personalitetin e fAi??mijAi??ve, nAi??se janAi?? tAi?? vetAi??m, i mesmi apo fAi??mija i fundit pra mAi?? i vogli. Sipas ekspertAi??ve, pAi??r secilin kanAi?? disa gjAi??ra pAi??r tAi?? theksuar, qAi?? ndikon nAi?? tAi?? ardhmen e tij. 1. FAi??mijAi?? i vetAi??m Disa ekspertAi?? besojnAi?? se fAi??mijAi??t e vetAi??m janAi?? …

Artikulli i plotë »

E FUNDIT / Tronditet Shqiperia sot ne mengjes u gjet i vdekurai??i?? (Kujdes pamjet)

E FUNDIT / Tronditet Shqiperia sot ne mengjes u gjet i vdekurai??i?? (Kujdes pamjet) Gjendet i vdekur nAi?? oborrin e shtAi??pisAi??. Sipas tAi?? dhAi??nave tAi?? uniformave blu bAi??het fjalAi?? pAi??r njAi?? 50 vjeAi??ar, i cili Ai??shtAi?? gjetur i pajetAi?? nAi?? oborrin e banesAi??s sAi?? tij. Ngjarja ka ndodhur nAi?? orAi??t …

Artikulli i plotë »

LAJM I FUNDIT / Shokuese , KAi??ngAi??tari i njohur torturohet dhe vritet sepse ishte ai??i?? / FOTO

Grupi ai???Anti-LGBTIai??? i Ai??eAi??enisAi?? ka torturuar dhe vrarAi?? mizorisht kAi??ngAi??tarin e njohur rus Zelimkhan Bakaev.Prej disa javAi??sh Zelimkhan ishte nAi?? kAi??rkim nga autoritetet pAi??r shkak se nuk ishte parAi?? qAi?? nga data 8 gusht. Ai??uditAi??risht llogaria e Zelimkhan nAi?? Instagram Ai??shtAi?? fshirAi?? dhe kAi??ngAi??tari nuk ka shkruar asgjAi??, njofton ai???Newnownextai???. …

Artikulli i plotë »

E FUNDIT / Tronditet Shqiperia sot ne mengjes u gjet i vdekurai??i?? (Kujdes pamjet)

E FUNDIT / Tronditet Shqiperia sot ne mengjes u gjet i vdekurai??i?? (Kujdes pamjet) Gjendet i vdekur nAi?? oborrin e shtAi??pisAi??. Sipas tAi?? dhAi??nave tAi?? uniformave blu bAi??het fjalAi?? pAi??r njAi?? 50 vjeAi??ar, i cili Ai??shtAi?? gjetur i pajetAi?? nAi?? oborrin e banesAi??s sAi?? tij. Ngjarja ka ndodhur nAi?? orAi??t …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT: Tronditet e gjith Shqiperia nga kjo qe sapo ndodhi para 30 min ka edhe te vdekur (Pamje)

Dy persona janAi?? vrarAi?? dhe tre tAi?? tjerAi?? janAi?? plagosur nAi?? njAi?? atentat me armAi?? zjarri qAi?? ndodhi nAi?? shAi??titoren e qytetit tAi?? Lushnjes pasditen e sotme. ABC News raporton se njAi??ri nga viktimat Ai??shtAi?? Zamir Latifi. AtentatorAi??t qAi??lluan me breshAi??ri kallashnikovi nga njAi?? makinAi?? dhe mAi?? pas u larguan …

Artikulli i plotë »

LAJM I FUNDIT / Shokuese , KAi??ngAi??tari i njohur torturohet dhe vritet sepse ishte ai??i?? / FOTO

Grupi ai???Anti-LGBTIai??? i Ai??eAi??enisAi?? ka torturuar dhe vrarAi?? mizorisht kAi??ngAi??tarin e njohur rus Zelimkhan Bakaev.Prej disa javAi??sh Zelimkhan ishte nAi?? kAi??rkim nga autoritetet pAi??r shkak se nuk ishte parAi?? qAi?? nga data 8 gusht. Ai??uditAi??risht llogaria e Zelimkhan nAi?? Instagram Ai??shtAi?? fshirAi?? dhe kAi??ngAi??tari nuk ka shkruar asgjAi??, njofton ai???Newnownextai???. …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT: Tronditet e gjith Shqiperia nga kjo qe sapo ndodhi para 30 min ka edhe te vdekur (Pamje)

Dy persona janAi?? vrarAi?? dhe tre tAi?? tjerAi?? janAi?? plagosur nAi?? njAi?? atentat me armAi?? zjarri qAi?? ndodhi nAi?? shAi??titoren e qytetit tAi?? Lushnjes pasditen e sotme. ABC News raporton se njAi??ri nga viktimat Ai??shtAi?? Zamir Latifi. AtentatorAi??t qAi??lluan me breshAi??ri kallashnikovi nga njAi?? makinAi?? dhe mAi?? pas u larguan …

Artikulli i plotë »

LAJMI I FUNDIT: TAi?? SHTAi??NA ME ARMAi?? NAi?? DREJTIM TAi?? SELISAi?? SAi?? VETAi??VENDOSJES

Para pak Ai??astesh, nAi?? bulevardin ai???Ismail Rakaai??? nAi?? KaAi??anik janAi?? dAi??gjuar disa tAi?? shtAi??na armAi??sh, shkruan portali Realiteti.info. PAi??rfaqAi??sues tAi?? LAi??vizjes ai???VetAi??vendosjeai??? nAi?? kAi??tAi?? komunAi?? kanAi?? thAi??nAi?? nAi?? kushte anonimiteti se Ai??shtAi?? shtAi??nAi?? ndaj tyre nga disa persona. Nderkohe, Demokracia nAi?? Veprim ka bAi??rAi?? tAi?? ditur rezultatet paraprake tAi?? zgjedhjeve …

Artikulli i plotë »
error: