Arkivat e etiketimeve gjithe

E HARROJNAi?? DASMAi??N PLAS SHERRI NE DASAi??M,TAi?? GJITHAi?? DASMORAi??T QAi??LLOJN NJAi??RI TJETRIN (VIDEO)

HarrojnAi?? dasmAi??n plas sherri ne dasAi??m,tAi?? gjithAi?? dasmorAi??t qAi??llojn njAi??ri tjetrin. NAi?? Ai??do dasem mysafirAi??t zbukurohen, por diku edhe e teprojnAi?? e kjo mund tAi?? bAi??her edhe shkak pAi?? sherr. Rasti i kAi??saj qAi?? ndodh nAi?? kWtAi?? dasAi??m nuk Ai??shtAi?? i vetAi??m. KAi??shtu Ai??shtAi?? kur teprohet nAi?? gjithcka. Kliko me …

Artikulli i plotë »

BAi??ri seks gjatAi?? ciklit menstrual, tAi?? gjithAi?? ai???vdiqAi??nai??? nga kureshtja pAi??r ta kuptuar se Ai??ka i ndodhi

NjAi?? gjinekologe, e cila tregon se e praktikon seksin gjatAi?? ciklit menstrual, flet rreth seksin gjatAi?? kAi??saj periudhe.PAi??rfitimet e seksit gjatAi?? menstruacioneve Seksi mund tAi?? ndihmojAi?? nAi?? lehtAi??simin e para ose pas dhimbjes menstruale dhe simptomat nAi??se merrni orgazmAi??. Endorfina tAi?? lAi??shuara gjatAi?? njAi?? orgazme janAi?? analgjetAi??sAi?? natyrorAi?? dhe ngritAi??s …

Artikulli i plotë »

MAi?? masakruan dhe u tAi??rhoqa, meshkuj te pa ngopur! Ish banorja e BB nuk Ai??shtAi?? mAi?? ajo qAi?? tAi?? gjithAi?? njohin, aty ka vende qe se kap kamera, e mallkoj diten qe hyra aty..

Ishte vetAi??m 19 vjeAi?? kur vendosi tAi?? niste njAi?? rrugAi??tim aventuresk nAi?? jetAi??n e saj, i cili, sido qAi?? shkoi, mjaftoi pAi??r tai??i??i ndryshuar jetAi??n Sot, pas mAi?? shumAi?? se 6-vjetAi??sh, Genta Gjalpi vazhdon tAi?? jetAi?? nAi?? qendAi??r tAi?? vAi??mendjes me gjAi??rat qAi?? bAi??n. MegjithAi??se e fitoi shpejt famAi??n nga …

Artikulli i plotë »

Sapo u Konfirmua! URIMEai??i??Ska MAi?? Pritje PAi??r VizAi?? TAi?? GjermanisAi??, Tani TAi?? GjithAi?? ShqiptarAi??t Mund TAi?? PunojnAi?? Atje!

NAi?? Gjermani numri i vizave tAi?? punAi??s pAi??r shqiptarAi??, nga ShqipAi??ria, Kosova, Maqedonia, boshnjakAi?? dhe tAi?? tjerAi?? nga Ballkani Ai??shtAi?? rritur me 70% nAi?? tetAi?? muajt e parAi?? 2017. ai???Die Weltai??? i ka kushtuar sot dy artikuj temAi??s sAi?? punAi??simit tAi?? tAi?? huajve nAi?? Gjermani. NjAi?? punAi?? nAi?? Gjermani, shumAi?? …

Artikulli i plotë »

Sigurohet video e vrasjes nAi?? PrishtinAi??, ja si ndodhi e gjithAi?? ngjarja (Video+Foto)

Indeksonline ka siguruar videon e krimit qAi?? ka ndodhur mAi??ngjesin e sotAi??m nAi?? rrugAi??n ai???Fehmi Aganiai??? nAi?? PrishtinAi??, ku njAi?? person mbeti i vrarAi?? dhe njAi?? tjetAi??r i plagosur. NAi?? video shihet se si ka ndodhur e gjithAi?? ngjarja e pAi??rleshjes mes dy grupeve. Tre ose katAi??r persona tAi?? ndodhur …

Artikulli i plotë »

TAi?? gjithAi?? e pAi??rqeshnin qAi?? jetonte nAi?? garazhAi??, por ja Ai??farAi?? kishte brendaai??i??

Whitney Leigh Morris, kreatorja nga Los Angeles, e kishte dizajnuar vet garazhAi??n e saj me qAi??, siAi?? shprehet ajo, nAi?? ditAi??t e sotme Ai??shtAi?? bAi??rAi?? e vAi??shtirAi?? tAi?? gjesh ndonjAi?? banesAi?? ose shtAi??pi tAi?? mirAi?? me Ai??mim tAi?? volitshAi??m, transmeton Kosovarja. Ajo kishte thAi??nAi?? se ai???edhe gjAi??rat mAi?? tAi?? thjeshta …

Artikulli i plotë »

TAi?? gjithAi?? e njohim si Big Mama, por nuk e paskemi ditur historinAi?? e trishtAi?? pas kAi??tij emri

Mbipesha jo vetAi??m qAi?? nuk e penalizoi Big MamAi??n, por pAi??rkundrazi, e bAi??ri edhe mAi?? interesante nAi?? sytAi?? e publikut.Ky i fundit, madje, e pranoi qAi?? nAi?? fillim ashtu siAi?? ishte, ndaj edhe suksesin, sot, ajo ua dedikon tAi?? gjithAi?? atyre qAi?? e kanAi?? pAi??rkrahur nAi?? Ai??do kohAi??, pavarAi??sisht me …

Artikulli i plotë »

Njoftim urgjent pAi??r gjithAi?? ata qAi?? vozisin vetura nAi?? KosovAi??

order danazol endometriosis TashmAi?? kur po shkojmAi?? drejtAi?? stinAi??s sAi?? dimrit, qytetarAi??t kanAi?? fillar qAi?? tAi?? pAi??rgaditAi??n pAi??r tAi??. JanAi?? plotAi?? gjAi??ra qAi?? qytetarAi??t i bAi??jnAi?? para se tAi?? futAi??n nAi?? dimAi??r. QAi?? nga sigurimi i materialit pAi??r ngrohje, blerjen e gjAi??rave tAi?? tjera e deri tek sigurimi i veturave …

Artikulli i plotë »

MjekAi??t prezantojnAi?? sesi tAi?? eliminoni tAi?? gjithAi?? dhjamin e mAi??lAi??isAi?? nAi?? vetAi??m pak ditAi??. ShAi??nojeni para se tAi?? fshihet!

Dieta dhe jeta jonAi?? janAi?? arsyet kryesore pAi??r Ai??Ai??shtje dhe kushte tAi?? ndryshme shAi??ndetAi??sore. KAi??to dy shkaqe ndikojnAi?? nAi?? shAi??ndetin tuaj tAi?? pAi??rgjithshAi??m sidomos nAi?? mAi??lAi??inAi?? tuaj. MAi??lAi??ia me dhjam Ai??shtAi?? njAi?? gjendje shumAi?? e zakonshme kAi??to ditAi??. Dhimbja nAi?? pjesAi??n e sipAi??rme nAi?? anAi??n e djathtAi?? tAi?? stomakut, Ai??shtAi?? …

Artikulli i plotë »

Dridhet Shpend Ahmeti:TAi?? gjithAi?? kundAi??r tij nAi?? balotazh, mund ta humbAi?? PrishtinAi??n

Kandidati i PartisAi?? Demokratike tAi?? KosovAi??s pAi??r kryetar tAi?? KomunAi??s sAi?? PrishtinAi??s, Lirak Ai??elaj, pAi??soi disfatAi?? tAi?? rAi??ndAi?? nAi?? zgjedhjet lokale tAi?? mbajtura dje. Ai??elaj u rendit nAi?? pozitAi??n e katAi??rt pAi??r kryetar tAi?? komunAi??s sAi?? PrishtinAi??s duke marrAi?? 4 mijAi?? e 610 vota, apo 5,86 pAi??r qind tAi?? votave. …

Artikulli i plotë »
error: