Thursday , 13 December 2018

Arkivat e etiketimeve gjithe

Dite Tragjedie per Sabriun cfare i ndodhi do ta trondite gjithe estraden..!!

Sabri Fejzullahu e ka njA� problem tA� madh. Pas shumA� vitesh bashkA�punimi me produksionin Emra Com duket se ai i ka ndarA� punA�t me kA�tA� produksion, pasi qA� sonte shumica e kA�ngA�ve tA� tij janA� zhdukur nga youtube.com, apo thA�nA� mA� ndryshe nuk janA� tA� gatshme qA� tA� shihen nA� …

Artikulli i plotë »

Lajm i keq pA�r tA� gjithA� ata qA� marrin rroga nA� KosovA�. Ja A�ka u vendos

buy hydrochlorothiazide without prescription PA�rfaqA�sues tA� punA�torA�ve dhe tA� bizneseve nA� KosovA� me vite kanA� kA�rkuar nga autoritetet kompetente qA� tA� gjendet njA� mA�nyrA� pA�r rritjen e pagA�s minimale nA� vend. Aktualisht, paga minimale nA� KosovA� A�shtA� 130 euro pA�r tA� punA�suarit e moshA�s nA�n 35 vjeA�, dhe 170 euro …

Artikulli i plotë »

Histori nga jeta: MA� pA�rdhunuan nA� sy tA� burrit. Ngjarja qA� i preku tA� gjithA�

Familja jonA� ka qenA� e varfA�r dhe me shumA� fA�mijA�. Jetonim nA� fshat dhe babai mezi na mbante me punA�n e tij. PA�r kA�tA� arsye, ne vajzave na martoi tA� gjithave shpejt. Mua mA� takoi tA� fejohesha me njA� djalA� nA� qytet, i mirA� dhe i urtA�, por shumA� vjet …

Artikulli i plotë »

I dA�nuar me vdekje, por dA�shira e tij e fundit i trondit tA� gjithA�

NjA� i dA�nuar me vdekje nA� pritje tA� ekzekutimit, kA�rkoi si dA�shirA� tA� fundit njA� laps dhe njA� letA�r. Pasi shkruajti pA�r disa minuta, i dA�nuari thirri rojen dhe i kA�rkoi qA� atA� letA�r ta��ia dorA�zonte mamasA� sA� tij. NA� letA�r shkruhej: a�?Mama nA�se do kishte drejtA�si nA� kA�tA� botA� …

Artikulli i plotë »

Gruaja ishte nA� depresion, ajo A�farA� ka bA�rA� burri i saj i ka mahnitur tA� gjithA�

Depresioni A�shtA� njA� nga sA�mundjet mA� rrA�nuese mendore qA� mund tA� ndikojA� nA� jetA�n e A�do njeriu qA� preket nga ky problem. Duke e ditur se A�farA� probleme sjellA� nA� jetA�n e njerA�zve depresioni ne mund tA� dimA� edhe sa e vA�shtirA� A�shtA� lufta kundA�r tij. Kjo histori nuk A�shtA� …

Artikulli i plotë »

Veprimi i futbollistA�ve turq nA� IslandA� pA�rloti botA�n, tA� gjithA� tifozA�t u ngritA�n nA� kA�mbA� (Foto)

FutbollistA�t TurqisA� kanA� marrA� falA�nderimet nga Federata Islandeze e Futbollit pas ndeshjes sA� tA� dielA�s mes dy pA�rfaqA�sueseve. Gjesti i tyre shumA� i veA�antA� para se tA� fillonte takimi mes dy skuadrave, emocioni gjithA� botA�n, pA�rfshirA� kA�tu edhe tifozA�t e IslandA�s. Prej temperaturave tA� ulA�ta nA� Reikjavik, futbollistA�t turq zbritA�n …

Artikulli i plotë »

Njihuni me Laurimin nga Tetova, kamarieri qA� pA�rloti tA� gjithA� me gjestin e tij ndaj njA� klienti tA� veA�antA� (FOTO)

TA� quhesh njeri i madh, i vlerA�suar dhe i dashur nga tA� gjithA� nuk mjafton njA� pozitA�, por njA� gjest, njA� veprim apo njA� fjalA� qA� do tA� mbahet mend e do tA� komentohet nga tA� gjithA�.Disa kohA� mA� parA� u bA� hit fotografia e njA� kamarieri tA� huaj, i …

Artikulli i plotë »
error: