Thursday , 13 December 2018

Arkivat e etiketimeve gjithe

Peja ai???dridhAi??ai??i?? KosovAi??n me rezultate, befason tAi?? gjithAi?? me rezultare

Ai??shtAi?? realizuar njAi?? exit-poll me votuesit kosovar tAi?? cilAi??t sapo kishin pAi??rfunduar votimin janAi?? pyetur se kAi?? kanAi?? votuar shkruan Gazeta NewBorn. Instituti ai???Gani Bobiai??i?? Ai??shtAi?? i cili ka realizuar kAi??tAi?? exit-poll. Nga exit-polli, dalin plot befasi. Gazeta NewBorn, ua sjellAi?? rezultatet e exit-pollit pAi??r PejAi??n. Ja si rAi??nditAi??n partitAi?? …

Artikulli i plotë »

Rashel Kolaneci tregon pse iku nga Ermali, i befason tAi?? gjithAi?? me atAi?? qAi?? thotAi?? (Video)

Rashel Kolaneci u largua nga emisioni Xing me Ermalin dhe ditAi??n e sotme e ftuar nAi?? ai???Pop Cultureai???, ka dhAi??nAi?? arsyet se pse Ai??shtAi?? larguar. Ajo ka habitur pak me atAi?? qAi?? ka thAi??nAi??, pasi pas njAi?? viti nAi?? emision Ai??shtAi?? shprehur se ajo qAi?? bAi??nte nuk i pAi??rshtatej dhe …

Artikulli i plotë »

NAi??na vendos foton e vajzAi??s sAi?? saj nAi?? Fb por tronditet e gjithAi?? familja! Arsyeja do ju lAi?? pa fjalAi??ai??i??(video)

Ishte njAi?? moment shumAi?? i Ai??mbAi??l pAi??r Kyran kur foshnja e saj u 2 vjet buzAi??qeshi, dhe si Ai??do nAi??nAi?? tjetAi??r ajo vendosi ta postojAi?? njAi?? foto nAi?? Facebook. Por ajo nuk e dinte se kjo foto shumAi?? shpejt do tAi?? pAi??rhapej dhe njerAi??zit do tAi?? talleshin me tAi??, raporton …

Artikulli i plotë »

Shqiptari martohet me zezake, por ajo qAi?? nusja bAi??n nAi?? dasAi??m lAi?? tAi?? gjithAi?? pa fjalAi?? (VIDEO)

Nuk dihet saktAi?? burimi i videos por nAi?? Video shihet njAi?? djal i shkuar nAi?? gurbet prejardhja e tij nga burime tAi?? paverifikuara Ai??shtAi?? nga ShqipAi??ria mAi?? saktAi?? nga Vlora. BAi??het fjalAi?? pAi??r njAi?? djal shqiptare dhe njAi?? vajz braziliane. TAi?? dy ata po kAi??rcejnAi?? ai???vallen kosovareai???, por ajo qAi?? …

Artikulli i plotë »

RuAi??i i bAi??n favorin e fundit Tahirit, i shokoi tAi?? gjithAi?? me deklaratAi??n e tij te fundit ai??i??!

Kryetari i Kuvendit, Gramoz RuAi??i ka dalAi?? nAi?? njAi?? deklaratAi?? pAi??r shtyp ku ka folur nAi?? lidhje me Ai??Ai??shtjen e deputetit Sajmir Tahiri. GjatAi?? kAi??saj deklarate ai ka thAi??nAi?? se sot nAi?? orAi??n 17: 00 i Ai??shtAi?? paraqitur kAi??rkesa e ProkurorisAi?? pAi??r heqjen e mandatit tAi?? deputetit socialist. MAi?? tej …

Artikulli i plotë »

Njoftim pAi??r gjithAi?? qe posedojn patentAi?? shoferi, kjo i ka zAi?? nAi?? befasiai??i??

KAi??to ndryshime nAi?? normat pAi??r regjistrimin e automjeteve i ka bAi??rAi?? tAi?? ditura Ministria e PunAi??ve tAi?? Brendshme, nAi?? pAi??rgjigjet e saj .NAi?? bazAi?? tAi?? kAi??tij ligji detyrimisht pronari i automjetit, me rastin e regjistrimit duhet tAi?? posedoj patentAi??-shofer.ai???PAi??rdoruesi i mjetit ose bartAi??si i tAi?? drejtAi??s sAi?? pAi??rdorimit tAi?? mjetit …

Artikulli i plotë »

Mbani frymen: Xhensila shfaqet nAi?? ballkon nudo, ky detaj po i befason tAi?? gjithAi??

KAi??ngAi??tarja e njohur Xhensila Myrtezaj, ka pak kohAi?? qAi?? Ai??shtAi?? martuar dhe nAi?? kAi??to ditAi?? po i shijon nAi?? maksimum me bashkAi??shortin e saj, Bes Kallaku, pAi??rcjell ORAinfo. Ajo po gjen kohAi?? tAi?? relaksohet, derisa me foton e fundit na ka befasuar tAi?? gjithAi??. KAi??ngAi??tarja sharmante ka bAi??rAi?? njAi?? foto …

Artikulli i plotë »

Pantallonat qA� veshim tA� gjithA� e bA�jnA� kA�tA� grua pA�r spital

Adelaide, 35-vjeA�are A�shtA� shtruar nA� spital pasi ka veshur njA� palA� pantallona tA� ngushtA�, dhe ka qA�ndruar gjatA� me to nA� njA� pozicion, duke punuar. Pantallonat e hollA� dhe tA� ngushtA�, ia pA�rkeqA�suan Adelaides shA�ndetin, duke ia ndA�rprerA� furnizimin me gjak nA� kA�mbA� dhe i shkaktuan dA�mtimin dhe A�njtjen e …

Artikulli i plotë »

Njoftim pA�r gjithA� qe posedojn patentA� shoferi, kjo i ka zA� nA� befasi a��

Jo A�do kush tani mund tA� ketA� veturA� nA� pronA�si. Kjo pasi qA� ligji i ri pA�r automjete qA� ka hyrA� nA� fuqi nA� 2017, ka sjellA� ndryshime nA� disa norma pA�r regjistrimin e automjeteve. KA�to ndryshime nA� normat pA�r regjistrimin e automjeteve i ka bA�rA� tA� ditura Ministria e …

Artikulli i plotë »

TA� gjithA� e njohim Ponin, por a e dini se kush A�shtA� burri i saj?

NdonA�se ka vite qA� A�shtA� kthyer nA� personazh publik, Poni A�shtA� treguar shumA� e kujdesshme pA�r tA� mbajtur larg vA�mendjes mediatike familjen e saj. Konkretisht deri tani, burrit tA� saj i kishim parA� dorA�n apo krahun, kur A�ifti ndodhej nA� prani tA� njA�ri-tjetrit, por sA�fundmi kA�ngA�tarja e ka shuar kureshtjen …

Artikulli i plotë »
error: