Arkivat e etiketimeve gjithe

TA� gjithA� e bA�ni A�do natA�, por asnjA�ri nuk e dini pse mbuloheni me jorgan kur flini , do habiteni a��

Secili nga ne ka pozicionin e preferuar pA�r tA� fjetur, por qA� tA� gjithA� kemi njA� zakon tA� pA�rbashkA�t.AsnjA� nga ne nuk fle pa u mbuluar me batanije ose jorgan. MegjithA�se gjatA� historisA� shtrati ishte njA� luks i rezervuar pA�r tA� pasurit dhe tA� fuqishmit, si mbretA�rit dhe tregtarA�t, batanija …

Artikulli i plotë »

Ju tregojmA� se pA�rse doni tA� kryeni marrA�dhA�nie gjatA� gjithA� kohA�s

TA� jesh i varur nga marrA�dhA�niet intime A�shtA� njA� problem serioz. Ata qA� janA� mA� tA� rrezikuar tA� jenA� tA� varur janA� personat qA� vuajnA� nga A�rregullimi dypolar. Por edhe ata qA� janA� tA� varur ndaj substancave narkotike kanA� mA� tepA�r probabilitet tA� bA�hen tA� varur nga marrA�dhA�niet. Probabilitet tA� …

Artikulli i plotë »

HARROJNA� DASMA�N PLAS SHERRI NE DASA�M,TA� GJITHA� DASMORA�T QA�LLOJN NJA�RI TJETRIN (VIDEO)

HarrojnA� dasmA�n plas sherri ne dasA�m,tA� gjithA� dasmorA�t qA�llojn njA�ri tjetrin. NA� A�do dasem mysafirA�t zbukurohen, por diku edhe e teprojnA� e kjo mund tA� bA�her edhe shkak pA� sherr. Rasti i kA�saj qA� ndodh nA� kWtA� dasA�m nuk A�shtA� i vetA�m. KA�shtu A�shtA� kur teprohet nA� gjithcka.

Artikulli i plotë »

Bes Kallaku jep lajmin fantastik qA� tA� gjithA� po prisnin / FOTO

QA� prej martesA�s sA� tyre gati njA� muaj mA� parA�, A�ifti Xhensila Myrtezaj-Besart Kallaku kanA� qenA� njA� prej A�ifteve mA� tA� pA�rfolura tA� momentit nA� mediat online dhe nA� rrjetet sociale. MirA�po krahas tyre, njA� tjetA�r anA�tare e familjes Kallaku gjithashtu ka rrA�mbyer vA�mendjen e tA� gjithA�ve dhe bA�het fjalA� …

Artikulli i plotë »

FA�mija vdiq nje orA� pas larjes. TA� gjithA� prindA�rit duhet ta lexojnA� kA�tA�! VIDEO

KohA�n mA� tA� madhe kjo as qA� na intereson, por kur tA� kaloni njA� ditA� nA� pishinA�, A�shtA� e kuptueshme qA� do tA� rraskapiteni e do tA� lodheni shumA� pA�r gjumA�, veA�anA�risht nA�se jeni fA�mijA� shumA� energjika��.per te vazhduar me shume shikoni artikujt me poshte dhe do te lexoni lajm …

Artikulli i plotë »

Njoftim pA�r gjithA� kosovarA�t: Ky ligj i ri pA�r patentA� shoferA� i ka zA� nA� befasi

Jo A�do kush tani mund tA� ketA� veturA� nA� pronA�si. Kjo pasi qA� ligji i ri pA�r automjete qA� ka hyrA� nA� fuqi mA� 27 qershor 2017, ka sjellA� ndryshime nA� disa norma pA�r regjistrimin e automjeteve. KA�to ndryshime nA� normat pA�r regjistrimin e automjeteve i ka bA�rA� tA� ditura …

Artikulli i plotë »

Kaloi valixhen nA� aeroport, ajo qA� kapA�n rrezet X i tmerruan tA� gjithA� (Foto)

TA� punosh si kontrollues valixhesh nA� aeroport duket sikur A�shtA� njA� punA� e lehtA� pA�r disa, por nA� fakt A�shtA� dhe e komplikuar dhe sidomos kur ke tA� bA�sh me pasagjerA� si personi nA� fjalA�. Teksa njA� pasagjer po kalonte valixhen e tij nA� aeroport nA� Shtetet e Bashkuara, paprimtas …

Artikulli i plotë »

Talleshin me Blerona Zeqirin pA�r peshA�n, sot ajo i lA� tA� gjithA� me gojA� hapur

Blerona Zeqiri A�shtA� prezantuesja e njohur e fillimisht a�?NjA� kafe me Labina�? e tash prezantimin e ka marrA� tA� gjithin mbi vete nA� a�?NjA� kafe prej shpisA�a�?.Ajo A�shtA� kritikuar pA�r njA� kohA� tA� gjatA� pA�r mbi peshA� edhe pse format e saj ishin bombastike, shkruan Indeksonline.Duket se ajo kA�to kritika …

Artikulli i plotë »

E moshuara merr pjesA� nA� varrimin e tA� panjohurve, tA� gjithA� mbetA�n tA� shokuar kur e kuptuan se ajo shkon pA�r a�� / FOTO

Theresa Doyl 65-vjeA�e nga Anglia A�shtA� e njohur pA�r faktin se nA� A�do varrim qA� bA�het nA� qytetin e saj tA� lindjes Slau, ajo merr pjesA�. Kurse arsyeja A�shtA� thjesht bizare a�� shijon nA� maksimum ushqimin falas qA� shA�rbehet.NA� kA�tA� mA�nyrA� ajo nuk e ka lA�nA� asnjA� varrim pa i …

Artikulli i plotë »

Kurseu 1-mijA� lekA�sha pA�r 3 vite, e pabesueshme pA�r A�farA� do i pA�rdorA� i riu nga LaA�i ,por ka edhe nje mesazh interesant per te gjithe ne !

A�shtA� demoralizues fakti kur mendon se shumica e tA� rinjve shqiptarA� e kalojnA� pjesA�n mA� tA� madhe tA� ditA�s sA� tyre nA� kafene e presin nga forumet politike ku janA� angazhuar qA� ta��u gjejnA� ndonjA� punA�.Puna nuk i ka sjellA� kurrA� dA�m dhe tA� rinjtA� duhet tA� motivohen nga fakti …

Artikulli i plotë »
error: