Thursday , 13 December 2018

Arkivat e etiketimeve gjithe

ePabesueshme Fshati braktis varrimin e 29-vjeA�ares, por tA� gjithA� shkojnA� tA� vrasA�si i saj

Familja A�anaku nA� fshatin Kryekuq tA� DivjakA�s e ka patur tA� vA�shtirA� tA� hapA� kA�tA� tA� martA� dyert e mortit pA�r tA� pA�rcjellA� nA� banesA�n e fundit JonidA�n, vajzA�n e vogA�l tA� shtA�pisA�, tA� ndarA� nga jeta 3 ditA� mA� parA�.Ka qA�nA� e vA�shtirA� pA�r familjarA�t tA� pranojnA� lidhjen e …

Artikulli i plotë »

Familja shqiptare gjen 115 mijA� euro nA� Llogara, ajo A�farA� bA�n mA� pas i habit tA� gjithA� (VIDEO)

NjA� familje turistA�sh shqiptarA� gjetA�n njA� sasi prej 115 mijA� eurosh nA� Llogara, para tA� cilat i dorA�zuan nA� polici. NA� njA� njoftim tA� sajin, policia e VlorA�s, teksa falenderoi A�iftin pA�r xhestin e tyre sqaron gjithashtu se kjo shumA� A�shtA� sekuestruar, pas verifikimit se kujt i pA�rkisnin kA�to para. …

Artikulli i plotë »

Edi Rama lA� tA� gjithA� pa fjalA� me gjestin qA� bA�n, pA�rulet para Ilva Tares dhe i a�� / VIDEO

RTV Ora News sot po feston 1o vjetorin e themelimit nA� njA� mbrA�mje gala tA� organizuar nA� ambjentet e televizionit. NA� kA�tA� mbrA�mje tA� ftuar janA� figura tA� njohura tA� ekranit shqiptar, politikanA�, ndA�r to edhe kryeministri Edi Rama. Newsbomb.al ka kapur njA� nga momentet mA� tA� bukura tA� kA�saj …

Artikulli i plotë »

Hapi njA� gropA� tA� madhe dhe fqinjA�t mendonin se ishte A�mendur, por sot tA� gjithA� e kanA� zili

A�dokush prej nesh ka ide a�?tA� egraa�? pA�r shtA�pi dhe kur njA� ide tA� vjen nA� mendje dA�shiron qA� me A�do kusht ta bA�sh realitet, por jo tA� gjithA� nA� fakt e ndjekin kA�tA� teori.Kur bA�het fjalA� pA�r projekte tA� mA�dha nA� oborrin e shtA�pisA�, ajo merr njA� kohA� tA� …

Artikulli i plotë »

a�?E fshehu ndA�r shalA�, u kap dhe i fejuari e la para dasme. E gjithA� Shkodra e mori vesh qA�a��a�?

a�?Shkodra Newsa�? pA�rmes njA� rubrike tA� re do tA� sjellA� pranA� lexuesit njA� seri me histori reale, tA� pA�rjetuara dhe vuajtura gjatA� regjimit diktatorial nA� vendin tonA�. Ish-spiuni i Sigurimit tA� Shtetit, tA� cilit do ta��i ruajmA� anonimatin duke e quajtur me nofkA�n a�?Shishja e tamlita�?, do tA� na zbulojA� …

Artikulli i plotë »

Erdhi lajmi qA� tA� gjithA� presin! Ja kur do tA� largohet nga ShqipA�ria i nxehti i a�?Luciferita�?

how to buy requip Vala e nxehtA� e pagA�zuar jo mA� kot me emrin e zotit tA� ferrit (Lucifer) shumA� shpejt do tA� largohet nga ShqipA�ria dhe bashkA� me tA�, edhe temperaturat e larta nA� vend. MeteorologA�t shprehen se vala a�?Lucifera�? do tA� largohet jo vetA�m nga ShqipA�ria, por edhe …

Artikulli i plotë »

A�lirohuni: Vjen lajm i madh pA�r gjithA� mA�rgimtarA�t, nuk do ta besonit kurrA� se kush u arrestua

Deri me tanini Policia e SerbisA� nuk ka lA�shuar asnjA� deklaratA� lidhur me kA�to raportime, derisa tA� till artikuj kanA� filluar tA� shpA�nrdahen me tA� madhe. Nga ana tjetA�r njA� arrestim i till do tA� ishte njA� lajm i mirA�, sidomos pA�r mA�rgimtarA�t kosovarA� pasi qA� u paralajmA�ruan se nga …

Artikulli i plotë »

Alarmohen tA� gjithA� mA�rgimtarA�t: Mos hajdi e mos shkoni nA�pA�r Serbi, kshyre qka ju bojn te kufini…

NjA� fotografi e njA� personi A�shtA� duke u shpA�rndar mA� tA� madhe nA� rrjetet sociale. Ky person flitet se po i grabitA� mA�rgimtarA�t tA� cilA�t kalojnA� nepA�r Serbi, njofton Gazeta NewBorn. Ky person quhet si a�?grabitA�si vajtuesa��, mA� poshtA� njoftimin urgjent.Ja video me posht: kufiri-kosove-mali-i-zi_1478694162-3593453 NJOFTIM TA� dashur miq, ky …

Artikulli i plotë »

Hapi njA� gropA� tA� madhe dhe fqinjA�t mendonin se ishte A�mendur, por sot tA� gjithA� e kanA� zili

A�dokush prej nesh ka ide a�?tA� egraa�? pA�r shtA�pi dhe kur njA� ide tA� vjen nA� mendje dA�shiron qA� me A�do kusht ta bA�sh realitet, por jo tA� gjithA� nA� fakt e ndjekin kA�tA� teori.Kur bA�het fjalA� pA�r projekte tA� mA�dha nA� oborrin e shtA�pisA�, ajo merr njA� kohA� tA� …

Artikulli i plotë »
error: