Thursday , 13 December 2018

Arkivat e etiketimeve gjithe

Kurseu 1-mijA� lekA�sha pA�r 3 vite, e pabesueshme pA�r A�farA� do i pA�rdorA� i riu nga LaA�i ,por ka edhe nje mesazh interesant per te gjithe ne !

A�shtA� demoralizues fakti kur mendon se shumica e tA� rinjve shqiptarA� e kalojnA� pjesA�n mA� tA� madhe tA� ditA�s sA� tyre nA� kafene e presin nga forumet politike ku janA� angazhuar qA� ta��u gjejnA� ndonjA� punA�.Puna nuk i ka sjellA� kurrA� dA�m dhe tA� rinjtA� duhet tA� motivohen nga fakti …

Artikulli i plotë »

Performanca e pazakontA� qA� i la tA� gjithA� gojA�hapur (Video +18)

JEMI MA�SUAR QA� TA� SHOHIM PERFORMANCA TA� NDRYSHME NA� EMISIONET E HUAJA DUKE NISUR NGA ATO MA� TA� RREZIKSHMET, ATO ME TA� VA�RTETA� QA� TA� BA�JNA� TA� PYSA�SH VETEN a�?SE SI MUNDETa�? POR, JO PAK, SA� FUNDMI DHE PERFORMANCA GATI PORNOGRAFIKE. E tillA� A�shtA� dhe kjo video qA� po ju …

Artikulli i plotë »

Edi Rama befason tA� gjithA� me kA�tA� deklaratA� pA�r Albin Kurtin a�� Ja si e quan a�� (VIDEO)

Edi Rama nA� njA� emision befasoi me deklaratA�n e tij rreth Albin kurtit, shkruan Botapress. Rama tha qA� nuk e di pse Albin Kurti A�shtA� votuar aq shumA� por nA�se do ta kishte mundA�sinA� do ta votonte edhe aa��i Kurtin. a�?Albin Kurti A�shtA� njA� shqiptar i kulturuar, njA� shqiptar i …

Artikulli i plotë »

a�?TA� dua vetA�m ty, je e gjithA� bota pA�r muaa�?, dedikimet e dashurisA� tA� djalit nga Fieri qA� vrau veten

NA� gjendje tA� rA�nduar psikologjike 10 ditA� pasi u nda nga e dashura, njA� i ri nga Fieri ka kryer vetA�vrasje duke konsumuar fostoksinA�. Enea Ferko, me banim nA� lagjen a�?Afrim i Ria�? tA� Fierit, ka kryer vetA�vrasje nA� banesA� teksa ka qenA� nA�na e tij qA� e ka gjetur …

Artikulli i plotë »

Klaudia Pepa flet pA�r herA� tA� parA� pas lajmit tA� ndarjes i trondit te gjithe , ja A�farA� thotA� pA�r Albin (Foto)

Dyshimet kishin filluar tA� ngriheshin menjA�herA� pas largimit dhe vendosjes sA� Klaudia PepA�s nA� Itali,por sA�rish konfirmimi i ndarjes sA� saj me bashkA�shortin Albi Nako ishte njA� surprizA�. Klaudia Pepa dhe Albi Nako pas disa vitesh martesA� i kanA� dhA�nA� fund lidhjes sA� tyre. Ky ishte njA� fakt qA� u …

Artikulli i plotë »

Njoftim pA�r gjithA� kosovarA�t: Ky ligj i ri pA�r patentA� shoferA� i ka zA� nA� befasi

Jo A�do kush tani mund tA� ketA� veturA� nA� pronA�si. Kjo pasi qA� ligji i ri pA�r automjete qA� ka hyrA� nA� fuqi mA� 27 qershor 2017, ka sjellA� ndryshime nA� disa norma pA�r regjistrimin e automjeteve. KA�to ndryshime nA� normat pA�r regjistrimin e automjeteve i ka bA�rA� tA� ditura …

Artikulli i plotë »

Po shkonin nA� pushime nA� ShqipA�ri, vdes e gjithA� familja a�� Ja emrat e viktimave

Kishin planifikuar tA� vinin nA� ShqipA�ri pA�r tA� kaluar pushimet, por njA� aksident tragjik rrugor i mori jetA�n 3 prej 5 pjesA�tarA�ve tA� familjes Isufi e cila banonte nA� LondA�r. Babai, Erjon Isufi, vajza e tij 14 vjeA�e Ramela dhe djali RiA�ard 15 vjeA� kanA� gjetur vdekjen, ndA�rsa bashkA�shortja Meri …

Artikulli i plotë »

Woow tA� gjithA� me sytA� tek Rama por Linda merr vA�mendjen e madhe, ja A�a��ka bA�rA� ajo

SytA� e tA� gjithA�ve ishin drejtuar nga Edi Rama pak minuta mA� parA�, i cili mbajti fjalimin falenderues dhe tA� fitores nA� sheshin a�?SkA�nderbeja�?. Pasi falenderoi gjithA� ShqiptarA�t pA�r detyrA�n qA� i besuan dhe mundA�sinA� qA� i dhanA�, Edi nuk harroi tA� pA�rshA�ndeste edhe personat mA� tA� veA�antA� qA� e …

Artikulli i plotë »

Detaje tA� reja pA�r tragjedinA� nA� Shkup, tA� gjithA� ishin tA� njA� familjeje

NjA� tragjedi ka ndodhur nA� komunA�n e Sarajit, ku tA� vrarA� kanA� ngelur tre persona si dhe vrasA�si. ZA�dhA�nA�si i MPB-sA�, Toni Angelovski konfirmoi rastin pA�r Portalb.mk , dhe tha se pritet tA� kryhen hetimi pA�r motivin e vrasjes si dhe tA� konfirmohet vrasA�si. a�?Sot rreth orA�s 10 nga ana …

Artikulli i plotë »

E fundit: Lajm shumA� i mirA� pA�r tA� gjithA� ata qA� kanA� patent shofer nA� KosovA�

Me datA�n 29.03.2017 u nA�nshkrua kontrata pA�r projektin a�?ea��testimia�?, nA� mes tA� MinistrisA� sA� InfrastrukturA�s dhe kompanisA� pA�rfituese a�?PBCa�? shpk. NA� kA�tA� kontratA� parashihet kalimi i mbajtjA�s sA� provimit teorik pA�r patent shofer nga forma manuale e deri tanishme, nA� atA� elektronike, shkruan Gazeta NewBorn Sipas kushteve tA� kontratA�s kompania …

Artikulli i plotë »
error: