Thursday , 13 December 2018

Arkivat e etiketimeve humbur

NAi?? Ai??farAi?? moshe e kanAi?? humbur virgjAi??rinAi?? vajzat e reja? PAi??rgjigjet qAi?? do iu lAi??nAi?? pa fjalAi?? (Video)

VirgjAi??ria mbetet njAi?? temAi?? mjaft e diskutueshme nAi?? shoqAi??ri dhe nAi?? vendin tonAi?? konsiderohet ende si njAi?? temAi?? tabu. MirAi??po, duket se vende tAi?? tjera, e kanAi?? tejkaluar kAi??tAi?? problem. Rasti mAi?? konkret nAi?? AmerikAi??, ku duket se vajzat apo djemtAi?? nuk e kanAi?? fare problem tAi?? tregojnAi?? moshAi??n e …

Artikulli i plotë »

Vajza nga Shkodra: Prita 24 vite pAi??r tAi?? humbur virgjAi??rinAi??, e ma mori njAi??ai??i??

Kur biem tAi?? dashuri , mendojmAi?? se ai Ai??shtAi?? njeriu i duhur, me tAi?? cilin dAi??shirojmAi?? tAi?? kalojmAi?? pjesAi??n tjetAi??r tAi?? jetAi??s, e pAi??r tAi?? cilin japim gjithAi??ka nga vetja. Por njAi?? vajzAi?? shkodrane Ai??shtAi?? zhgAi??njyer nga personi qAi?? mendonte se ishte ai???i duhuriai??? dhe historinAi?? e saj e ka …

Artikulli i plotë »

E fundit: NA� TiranA� nis festa e PS, Tahiri flet pA�r a�?timonina�?: Kemi humbur, pora��

NdA�rkohA� qA� nA� TiranA� ka nisur festa e PartisA� Socialiste, Saimir Tahiri nA� njA� deklaratA� pA�r mediat e ka cilA�suar besimin me votA� tA� shqiptarA�ve si njA� pA�rgjegjA�si shumA� tA� madhe pA�r tA� rikuperuar kohA�n e humbur gjatA� 20 viteve. PA�r ne A�shtA� goxha pA�rgjegjA�si pA�r tA� rikuperuar kohA�n e …

Artikulli i plotë »

Blero sjell baladA� pA�r njA� dashuri tA� humbur

provera costo Blero sjell shumA� shpejt baladA�n e tij tA� re. KA�ngA�tari Blerim Muharremi i njohur me nofkA�n e tij a�?Bleroa�?, ka realizuar edhe njA� baladA� tA� re. 21Media mA�son se kA�nga A�shtA� realizuar nA� studion a�?Elephanta�? dhe teksti i kA�ngA�s flet pA�r njA� dashuri tA� humbur. KA�nga do tA� …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT: Kan humbur 110 Milion Euro kush i gjen Fiton 10% e shumA�s (Hapni syt rruges se ti mund te jesh AI)

zyban online uk Manchester United ka pA�suar humbjen e dytA� me radhA�, ndA�rsa A�shtA� mposhtur nga Watfordi 3-1. Lojtari mA� i mirA� i ndeshjes doli tA� jetA� Capoue i cili i vlerA�suar me notA�n (7.9). Nota tA� mira morA�n edhe Deeney dhe Zuniga. Lojtari mA� i dobA�t i ndeshjes ishte …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT: Kan humbur 110 Milion Euro kush i gjen Fiton 10% e shumA�s (Hapni syt rruges se ti mund te jesh AI)

Manchester United ka pA�suar humbjen e dytA� me radhA�, ndA�rsa A�shtA� mposhtur nga Watfordi 3-1. Lojtari mA� i mirA� i ndeshjes doli tA� jetA� Capoue i cili i vlerA�suar me notA�n (7.9). Nota tA� mira morA�n edhe Deeney dhe Zuniga. Lojtari mA� i dobA�t i ndeshjes ishte portieri De Gea …

Artikulli i plotë »
error: