Thursday , 13 December 2018

Arkivat e etiketimeve ishte

RrAi??nqethAi??se! Ky ishte amaneti i fundit i Veselit pak para se ta mbyste vetAi??n

ai???Grua bAi??ma hallall pAi??r Ai??do gjAi??ai??i??, kAi??to kanAi?? qenAi?? fjalAi??t dhe porosia e fundit e 45-vjeAi??arit nga komuna e Skivjanit tAi?? GjakovAi??s, para se ta vriste veten tAi?? premten qAi?? shkoi, nAi?? oborrin e shtAi??pisAi?? sAi?? motrAi??s sAi?? tij. Gazeta Express tAi?? martAi??n ka qAi??ndruar nAi?? familjen e viktimAi??s, si …

Artikulli i plotë »

KY ishte ai???Misteriai??i?? qAi?? fshihet mbas ngjarjes tragjike mes dy tAi?? rinjve, Arieles dhe Aldisonit, Ja Kush Ai??shtAi?? djali qAi?? u bAi?? shkaktari i vrasjesai??i??

Sipas familjareve tAi?? saj, Ariela dhe Aldisoni kanAi?? qenAi?? tAi?? lidhur me njeri tjetrin pAi??r katAi??r vite me radhAi?? qAi?? nga shkolla e mesme, por janAi?? ndarAi?? nAi?? nAi??ntor tAi?? 2017. Pas dAi??shmisAi?? qAi?? kanAi?? dhAi??nAi?? familjarAi?? pas vrasjes tragjike tAi?? studentes, thuhet se Ariela ka qenAi?? e lidhur me …

Artikulli i plotë »

Ishte duke pirAi?? kafe, ky Ai??shtAi?? polici qAi?? e plagosAi??n me armAi?? zjarri brenda nAi?? lokal

Rreth orAi??s 19:45 tAi?? mbrAi??mjes sAi?? sotme mbeti i plagosur efektivi i policisAi?? Ermal Bregu pasi u qAi??llua me armAi?? zjarri nAi?? njAi?? lokal nAi?? zonAi??n e ish-Parkut tAi?? AutobusAi??ve. Ngjarja ndodhi nAi?? njAi?? lokal nAi?? fund tAi?? RrugAi??s sAi?? KavajAi??s gjatAi?? kohAi??s qAi?? efektivi ka qenAi?? jashtAi?? shAi??rbimit, sipas …

Artikulli i plotë »

Ishte duke pirAi?? kafe, ky Ai??shtAi?? polici qAi?? e plagosAi??n me armAi?? zjarri brenda nAi?? lokal

Rreth orAi??s 19:45 tAi?? mbrAi??mjes sAi?? sotme mbeti i plagosur efektivi i policisAi?? Ermal Bregu pasi u qAi??llua me armAi?? zjarri nAi?? njAi?? lokal nAi?? zonAi??n e ish-Parkut tAi?? AutobusAi??ve. Ngjarja ndodhi nAi?? njAi?? lokal nAi?? fund tAi?? RrugAi??s sAi?? KavajAi??s gjatAi?? kohAi??s qAi?? efektivi ka qenAi?? jashtAi?? shAi??rbimit, sipas …

Artikulli i plotë »

Epabesueshme! Hapi njAi?? gropAi?? tAi?? madhe dhe fqinjAi??t mendonin se ishte Ai??mendur, por sot tAi?? gjithAi?? e kanAi?? zili

Ai??dokush prej nesh ka ide ai???tAi?? egraai??? pAi??r shtAi??pi dhe kur njAi?? ide tAi?? vjen nAi?? mendje dAi??shiron qAi?? me Ai??do kusht ta bAi??sh realitet, por jo tAi?? gjithAi?? nAi?? fakt e ndjekin kAi??tAi?? teori.Kur bAi??het fjalAi?? pAi??r projekte tAi?? mAi??dha nAi?? oborrin e shtAi??pisAi??, ajo merr njAi?? kohAi?? tAi?? …

Artikulli i plotë »

Vajza nga Lezha: Ishte hera e parAi?? qAi?? e provoja, i fejuari mAi?? emocionoi fort

NjAi?? histori e bukur dashurie Ai??shtAi?? rrAi??fyer nga njAi?? vajzAi?? e re, e cila ka treguar se si e ka marrAi?? propozimin pAi??r fejesAi??. Kjo Ai??shtAi?? historia e rrAi??fyer . ai???Dashuria vjen edhe kur nuk e pret fare! Nuk Ai??shtAi?? e thAi??nAi?? qAi?? njeriun e zemrAi??s duhet patjetAi??r ta njohAi??sh …

Artikulli i plotë »

MbrAi??mAi?? ishte nAi?? emision, Ai??farAi?? i ka ndodhur sot bukuroshes Rashel?

MbrAi??mjen e djeshme, Rashel Kolaneci ishte si gjithmonAi?? e pranishme nAi?? panelin e emisionit ai???ProAi??esi Sportivai??? ku foli pAi??r ekipin e saj tAi?? zemrAi??s, SkAi??nderbeun. NdAi??rkaq, ditAi??n e sotme ajo ka pAi??rfunduar nAi?? spital pasi i Ai??shtAi?? bashkuar nismAi??s vullnetare pAi??r tAi?? dhuruar gjak pAi??r njerAi??zit nAi?? nevojAi??.Rasheli ka postuar …

Artikulli i plotë »

Mendova se ishte njAi?? tjetAi??r gAi??njeshtAi??r nAi?? internet por pasi e aplikova ato thjesht u zhdukAi??n! Hoqi pAi??rgjithmonAi??ai??i??

Zakonisht, tAi?? gjitha problemet e lAi??kurAi??s shfaqen kryesisht nga konsumi i tepruar i ushqimit por edhe nga ndryshimet hormonale. Ne do ju paraqesim diAi??ka qAi?? Ai??shtAi?? bAi??rAi?? nAi?? shtAi??pi dhe do tai??i??ju ndihmojAi?? tAi?? pastroni tAi?? gjitha njollat ai??i??ai??i??e zeza nga fytyra juaj! Hidhini njAi?? sy tAi?? mirAi??! ai???Mendova se …

Artikulli i plotë »
error: