Arkivat e etiketimeve jeten

Sekreti i jetAi??gjatAi??sisAi??: Ta ndryshojmAi?? jetAi??n nAi?? mAi??nyrAi??n e Hetem Ramadanit

Krahas qasjes sAi?? meditimit, i cili prej tri dekadash i Ai??shtAi?? bAi??rAi?? shprehi e pAi??rditshmAi??risAi??, sipAi??rmarrAi??si i suksesshAi??m sjell prova sesi arriti tAi?? shAi??ronte veten, por edhe tAi?? tjerAi??t, pa asnjAi?? lloj ndAi??rhyrjeje dhe trajtimi me ilaAi??e. Medituesi e studiuesi i fizikAi??s kuantike e mjekAi??sisAi?? alternative, Hetem Ramadani, Ai??shtAi?? i …

Artikulli i plotë »

NjAi?? tjetAi??r tragjedi nAi?? familjen Preka ku humbAi??n jetAi??n 4 antarAi??, njAi?? person tjetAi??r i familjes vdes, pAi??son infarkt ngaai??i??

Familja Preka ne keto ore po perballet me tragjedi e momente te veshtira!Ndersa do te percjelle ne banesen e fundit edhe vajzen 9-vjeAi??are, krah babait, vellait dhe motres qe u varrosen nje dite me pare, ato duhet te mendojne tashme jo vetem per gruan e aksidentuar ne spital, por edhe …

Artikulli i plotë »

Ky Ai??shtAi?? reagimi i lesbikeve kur prekin penis pAi??r herAi?? tAi?? parAi?? nAi?? jetAi??n e tyre |VIDEO|

Ai??shtAi?? xhiruar me kamerAi?? momenti kur lesbiket e presin njAi?? penis pAi??r herAi?? tAi?? parAi?? 3 lesbike kishin pranuar qAi?? tAi?? ia prekin penisin njAi?? mashkulli pAi??r herAi?? tAi?? parAi?? nAi?? jetAi??n e tyre, dhe kAi??tAi?? para kamerave. MirAi??po, gjAi?? qAi?? vlen tAi?? ceket Ai??shtAi?? reagimet e tyre tAi?? mahnitshme. …

Artikulli i plotë »

Selfie e ai???vdekjesai???, 24-vjeAi??arja humb jetAi??n nga pAi??rpjekja pAi??r tAi?? shkrepur foton perfekte

NjAi?? vajzAi?? e re ka gjetur vdekjen teksa ka rAi??nAi?? nga kati i dytAi?? i ndAi??rtesAi??s nAi?? pAi??rpjekje pAi??r tAi?? realizuar njAi?? selfie. Toni Kelly nga Zelanda e Re, me banim nAi?? LondAi??r, thuhet se vdiq direkt pasi kishte marrAi?? dAi??mtime tAi?? rAi??nda nAi?? tru. Organet e saj i janAi?? …

Artikulli i plotë »

Ardit Gjebrea jep lajmin e shumAi??pritur, e bija e bind tAi?? bAi??jAi?? njAi?? kthesAi?? drastike nAi?? jetAi??n e tij

Anna Gjebrea ka treguar se Ai??shtAi?? duke ecur nAi?? hapat e tAi?? atit.Talentin nAi?? muzikAi??, por dhe nAi?? moderim, ajo nuk e ka fshehur asnjAi??herAi??. Madje moderatori Gjebrea e ka motivuar dhe e ka promovuar sa herAi?? ka mundur.PAi??r vite i dedikuar moderimit nAi?? ekranin e TV Klan, Ardit Gjebrea …

Artikulli i plotë »

Kujdes, pamje tAi?? rAi??nda! ai???Missi humb jetAi??n ai???liveai??? nAi?? Instagram, makina bie nAi?? humnerAi?? (VIDEO + 18)

I want to buy retin-a cream NjAi?? mbrAi??mje feste me alkool e muzikAi?? nAi?? makinAi??, ka pAi??rfunduar nAi?? tragjedi pAi??r vajzAi??n mAi?? tAi?? bukur tAi?? UkrainAi??s. Sofia Magerko 16 vjeAi??e ka ndAi??rruar jetAi?? pas njAi?? aksidenti fatal me makinAi??. E gjithAi?? skena Ai??shtAi?? xhiruar pasi ai???Miss Ukrainaai??? dhe mikesha e …

Artikulli i plotë »

E lAi?? foshnjen tAi?? luajAi?? me qenin, xhiron pamjet mAi?? tAi?? tmerrshme nAi?? jetAi??n e saj (Foto, +18)

E Ai??ma kishte lAi??nAi?? foshnjAi??n pranAi?? qenit qAi?? tAi?? luajAi?? me tAi?? dhe kishte marrAi?? telefonin qAi?? tai??i??i xhironte. MirAi??po, ja qAi?? ajo xhiroi tmerrin e momenteve mAi?? tAi?? kAi??qija nAi?? jetAi??n e saj, shkruan lajmi.net Derisa foshnja po i afrohej qenit, nAi?? njAi?? moment ai e kafshon foshnjen. KAi??shtu, …

Artikulli i plotë »

Gjyshja a�?Sumitraa�?, ja A�farA� zoje A�shtA� ajo nA� jetA�n reale

Aktorja indiane Pratima Kazmi, e njohur si Sumitra Devi apo gjyshja nA� serialin a�?Uttarana�� A�shtA� njA� aktore televizive indiane e cila ka punuar nA� shumA� filma tA� Bollywood-it dhe seri televizive Hindi. Edhe pse tani punon nA� filma dhe drama, ajo filloi karrierA�n e saj nA� vitin 1997 me njA� …

Artikulli i plotë »

U ra shkA�mbi mbi makinA�, ky A�shtA� A�ifti qA� humbi jetA�n nA� LezhA� (FOTO LAJM)

NjA� ngjarje e rA�ndA� ka ndodhur ditA�n e djeshme nA� LezhA� ku kanA� humbur jetA�n 3 persona nga njA� familje. NjA� masiv shkA�mbor u shkA�put nga mali i TorovicA�s nA� LezhA� ku ka zA�nA� poshtA� njA� makinA� qA� po kalonte aty, ku brenda saj kanA� qenA� tre persona nga e …

Artikulli i plotë »
error: