Arkivat e etiketimeve ketij

KAi??tij i thuhet Shqiptar me ZemAi??r, Shikoni Ai??farAi?? rrahje i bAi??n serbit (Video)

Shefat Isufi nga TAi??rnoci i komunAi??s sAi?? Bujanocit ka fituar titullin kampion i EvropAi??s nAi?? IBF kategoria gjysmAi?? e rAi??ndAi??. Ai mundi kundAi??rshtarin e tij Slavisha Simonovic nga Serbia gjatAi?? boksimit qAi?? u zhvillua nAi?? Regensburg tAi?? GjermanisAi??. Boksier nga Lugina ka arritur tAi?? tregojAi?? profesionalizAi??m e kulturAi?? tAi?? lartAi?? …

Artikulli i plotë »

TAi?? gjithAi?? e njohim si Big Mama, por nuk e paskemi ditur historinAi?? e trishtAi?? pas kAi??tij emri

Mbipesha jo vetAi??m qAi?? nuk e penalizoi Big MamAi??n, por pAi??rkundrazi, e bAi??ri edhe mAi?? interesante nAi?? sytAi?? e publikut.Ky i fundit, madje, e pranoi qAi?? nAi?? fillim ashtu siAi?? ishte, ndaj edhe suksesin, sot, ajo ua dedikon tAi?? gjithAi?? atyre qAi?? e kanAi?? pAi??rkrahur nAi?? Ai??do kohAi??, pavarAi??sisht me …

Artikulli i plotë »

E dhimbshme: Vritet studentja e kA�tij fakulteti, po e festonte ditA�lindjen e saj tA� 22-tA� (Video)

NjA� studente universiteti A�shtA� vrarA� nga policia nA� ditA�lindjen e saj, pasi u hodh me makinA� nA� mes tA� njA� turme njerA�zish. 22-vjeA�arija ishte duke festuar ditA�lindjen kur e A�oi makinA�n drejt njA� oficeri policie. Ajo u qA�llua pA�r vdekje nga njA� prej kolegA�ve tA� tij nA� Miami Beach, Florida. …

Artikulli i plotë »

Formohet Shteti i tretA� shqiptar. ShpA�rndaje nA�se iu gA�zove kA�tij lajmi

NesA�r nA� HagA�, Kuvendi i A�amA�risA� do ta shpallA� PavarA�sinA� dhe do ta formojA� QeverinA� me tA� gjithA� resorA�t, pA�rfshirA� edhe atA� tA� Mbrojtjes. Sipas kryetarit tA� ShoqatA�s A�amA�ria, Festim Lato, nesA�r do tA� formohet edhe Forca MbrojtA�se e shtetit A�am. Sipas tij, kjo po bA�het me pA�rkrahje ndA�rkombA�tare. Lajmin …

Artikulli i plotë »

Epabesueshme:Ata dA�gjuan klithma brenda ketij druri dhe thirA�n policinA�, nuk do ta besoni cfarA� gjetA�n! |VIDEO|

Epabesueshme:Ata dA�gjuan klithma brenda ketij druri dhe thirA�n policinA�, nuk do ta besoni cfarA� gjetA�n! |VIDEO| Nese don ta dish se cfar gjeten,duhet te shikosh videon e plote..per te pare videon e plote duhet te klikoni ne reklamen me poshte..per me shume shikoni videon me poshte..tregojani kete video edhe shokut …

Artikulli i plotë »

FalA� kA�tij vaji, ju do tA� keni vetulla tA� trasha sa hap e mbyll sytA�

Vetullat e trasha ju bA�jnA� tA� dukeni tA� bukura dhe tA� reja. Ndaj, nuk A�shtA� A�udi pse femrat duan tA� kenA� vetulla tA� tilla. Por, jo tA� gjithA� janA� me fat qA� ta��i kenA� ato tA� trasha, natyrisht. Poashtu, pA�rdorimi i produkteve kozmetike i hollon dhe ndonjA�herA� mund edhe ta��A� …

Artikulli i plotë »

RrA�fimi qA� rrA�nqethA�: ja A�farA� i ndodhi kA�tij mjeku me djalin e tija��

Hyri njA� kirurg me tA� shpejt nA� spital, pasi e kishin thirrur urgjent pA�r njA� ndA�rhyrje tA� shpejt kirurgjike tA� njA� tA� sA�muri. Iu pA�rgjigj thirrjes menjA�herA� dhe me tA� shpejt arriti nA� spital, i ndA�rroi rrobat, u pastrua dhe u pA�rgatit pA�r ndA�rhyrje kirurgjike. Para se tA� hyj nA� …

Artikulli i plotë »
error: