Arkivat e etiketimeve komenti

Enca tregon gjoksin “live”, por komenti i FranAi??eska JaAi??es e vAi?? nAi?? siklet!

ShoqAi??ria e EncAi??s me ish banoren e Big Brother, njihet tashmAi??. FranAi??eska JaAi??e nuk mungon jo vetAi??m nAi?? udhAi??timet apo shpeshherAi?? nAi?? pushimet e kAi??ngAi??tares, por as nAi?? festAi??n e ditAi??lindjes. Ndoshta shoqAi??ria e ngushtAi?? i ejon ato edhe tai??i??i komentojnAi?? diAi??ka personale njAi??ra-tjetrAi??s edhe nAi?? publik. NdAi??rkohAi?? qAi?? 22 …

Artikulli i plotë »

Xhensila provokon me foton seksi: Komenti motrAi??s sAi?? Besit nuk pritej

KAi??ngAi??tarja Xhensila Myrtezaj ka surprizuar fansat dhe ndjekAi??sit nAi?? rrjetet sociale mAi??ngjesin e sAi?? mAi??rkurAi??s, pasi ka postuar njAi?? foto tepAi??r joshAi??se. Where to buy tamoxifen online Myrtezaj shihet duke pozuar nAi?? ballkon, e veshur vetAi??m me njAi?? kAi??mishAi?? tAi?? bardhAi?? tAi?? shkurtAi??r qAi?? i ekspozon asaj kAi??mbAi??t e gati …

Artikulli i plotë »

a�?Vajza e keqea�? Rihanna shfaqet seksi nA� klipin e ri, komenti i Noizy-t do ta��iu shkrijA� sA� qeshuri! (Foto)

E shA�ndoshA� apo jo, Rihanna A�shtA� gjithmonA� seksi! Diva e skenave botA�rore, ka publikuar kA�ngA�n e saj mA� tA� re nA�n titullin a�?A�ild Thoughtsa�?, nA� bashkA�punim me Dj Khaled dhe Bryson TIller. NjA� kA�ngA� e cila pritet tA� jetA� sensacioni i verA�s 2017, nA� klipin e sA� cilA�s RiRi duket …

Artikulli i plotë »
error: