Thursday , 13 December 2018

Arkivat e etiketimeve kosova

Nuk do ta besoni se A�farA� i kanA� bA�rA� policA�t nA� ShqipA�ri, njA� turisti nga Kosova

buy kytril generic NjA� turist nga Kosova ka denoncuar njA� ngjarje jo fort tA� kA�ndshme qA� i ka ndodhur nA� ShqipA�ri, pasi A�shtA� pA�rballur me sjelljen aspak profesionale tA� punonjA�sve tA� PolicisA� sA� Shtetit.Ai tregon se A�shtA� nisur nga qyteti i tij pA�r nA� bregdetin shqiptar gjatA� orA�ve tA� natA�s …

Artikulli i plotë »

Lajmi i Fundit: Sapo ndodhi tronditet Kosova pergjaket ky qytet i Kosoves.. Ka te vdekur..!

Dy persona kanA� mbetur tA� vdekur nA� fshatin Jahoc tA� GjakovA�s. Rasti A�shtA� konfirmuar edhe nga policia e KosovA�s. TA� vdekur janA� P. S. Dhe K. M. NA� vendin e ngjarjes A�shtA� gjetur njA� revolea��per me shume klikoni ne reklame per te pare videon e plotea��nese je i dobet mos …

Artikulli i plotë »

Shikoni A�ka i ndodh djaloshit nga Kosova qe kishte shkuar nA� pushime nA� DurrA�s! (Video)

Rruga e plazhit nA� qytetin e DurrA�sit si duket A�shtA� kthyer nA� bllokadA� pA�r turistA�t nga Kosova. Portali i kA�tij qyteti, a�?Durreslajm.ala�?, ka raportuar ditA�ve tA� fundit pA�r pengesat qA� po u bA�hen operatorA�ve turistikA� nga Kosova. Sipas kA�tij portali, tA� gjithA� autobusA�t tjerA� lejohen tA� hyjnA� e tA� ndalojnA� …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT: Sapo ndodhi,Tronditet Kosova, ka vdekur djali ia��

NjA� Porsche 911 Turbo S, veturA� sportive u nda nA� dy pjesA� duke u shndA�rruar nA� njA� grumbull hekurash dje gjatA� njA� aksidenti nA� qendA�r tA� kryeqytetit rus, MoskA�. Sipas televizionit rus, RT, dy tA� rinj vdiqA�n nA� aksident pasi shoferi humbi kontrollin e automjetit luksoz nA� njA� rrugA� tA� …

Artikulli i plotë »

Vjen nA� DurrA�s pA�r detin, por A�mimi i donerit nA� restorant Kosova e A�mend tA� riun (Foto)

Bregdeti shqiptar, ofron bukuri tA� jashtA�zakonshmem, por smund tA� themi tA� njA�jtA�n gjA� pA�r cmimet, tA� cilat janA� stratosferike dhe pA�r ushqimet fastfood, e jo mA� pA�r restorantet e mirA�fillta, ku duhet tA� matesh mirA� para se tA� futesh. NjA� rast i tilA� ka ardhur nA� redaksinA� e ShqipA�riaIme, ku …

Artikulli i plotë »

E fundit / Serbi e pranon: Kosova A�shtA� e pavarur, mjaftA� ju gA�njyem

Vuk Drashkoviq, politikan, shkrimtar dhe ish ministA�r i PunA�ve tA� Jashtme tA� SerbisA�, thotA� se edhe Serbia duhet ta pranojA� dokumentin e Ahtisaarit dhe tA� vendos bashkA�punim tA� gjithanshA�m me autoritetet dhe shumicA�n shqiptare nA� KosovA�, pa njohjen formale tA� pavarA�sisA� sA� KosovA�s. a�?ShqiptarA�t e kanA� pranuar dokumentin e Ahtisaarit …

Artikulli i plotë »
error: