Thursday , 13 December 2018

Arkivat e etiketimeve kosova

E fundit / Shqiptari nga Kosova shokon GjermaninA�: Vret vajzA�n arsyeja tmerruese!!

Sipas zyrtarA�ve tA� policisA� gjermane, nA� orA�t e hershme tA� mbrA�mjes tA� sA� premtes, janA� dA�gjuar tA� shtA�na nA� Bavari. Kjo i ka alarmuar fqinjA�t tA� cilA�t e kanA� njoftuar policinA� pA�r ndodhinA�.OficerA�t e policisA�, Kryqi i Kuq dhe ambulanca kishin shkuar menjA�herA� nA� vendngjarje, por ishte shumA� vonA� pA�r …

Artikulli i plotë »

Ja shtetet qA� kanA� femrat dhe meshkujt mA� seksi, po ku A�shtA� Kosova?

NjA� agjenci turistike zhvilloi njA� anketA�, ku pyeti klientA�t e saj meshkuj dhe femra, se nga cili shtet janA� partnerA�t mA� seksi, tA� cilA�t kanA� takuar gjatA� pushimeve. PA�rgjigjet nxorA�n se partneret mA� seksi janA� nga Amerika e Jugut dhe pikA�risht nga Brazili. NdA�rsa, pA�rzgjedhja pA�r burrat ishte njA� surprizA�, …

Artikulli i plotë »

Kosova nA� zgjedhje, shikojeni A�farA� A�shtA� duke ndodhur nA� ShkodA�r para ndeshjes me TurqinA� (FOTO)

Kosova pas pak orA�sh do tA� ndeshet me TurqinA�. NjA� numA�r i konsiderueshA�m i DardanA�ve kanA� arritur nA� ShkodrA�r. Duke e marrA� parasysh qA� sot nA� KosovA� ishte ditA� e zgjedhjeve, shuam tifozA� e kishin lA�nA� udhA�timin pasi ta mbaronin obligimin qytetar, shkruan a�?Gazeta Ollea�?. TashmA� nA� orA�t e pasdites …

Artikulli i plotë »

Tronditet Kosova: shikoni se si vidhet Kutia e mbushur me Vota

Parregulluesit nA� procesin zgjedhor janA� duke u rritur bashkA� me daljen e qytetarA�ve nA� votime. NjA� fotografi e publikuar nA� rrjetet sociale qA� thuhet se A�shtA� nA� FushA� KosovA�, shihet kuti tA� mbushura jashtA� objekteve tA� vendvotimit. NA� kA�tA� foto shihet njA� person qA� mban njA� kuti tA� fletA�votimit, ku …

Artikulli i plotë »

VuA�iq: Veseli, Haradinaj dhe Limaj janA� tA� rrezikshA�m, Kosova asesi mos ti votojA�

Presidenti i SerbisA�, AleksandA�r VuA�iq tha sot se A�shtA� mirA� qA� shqiptarA�t mA� nA� fund kanA� pranuar se nuk duan tA� formojnA� Asociacioni e komunave me shumicA� serbe (AKS) dhe tani, sipas tij, i mbetA�t Bashkimit Evropian dhe Shteteve tA� Bashkuara tA� AmerikA�s tA� thonA� atA� qA� mendojnA� mbi kA�tA� …

Artikulli i plotë »
error: