Thursday , 13 December 2018

Arkivat e etiketimeve kosova

Tronditet Kosova ja se A�far ka bA�r Atentatori i Nismas me thikA� …

Policia e KosovA�s ka dhA�nA� detaje pA�r tentim-sulmin qA� A�shtA� bA�rA� sonte tek selia e a�?Nismaa�?-s nA� PrishtinA�. Organet e sigurisA� kanA� konfirmuar pA�r a�?Indeksonlinea�? se i dyshuari, sipas familjarA�ve, kishte probleme mendore. a�?Ju njoftojmA� se rreth ores 22:21 eshte pranuar informata se nje person gjendet brenda rrethojave te nje …

Artikulli i plotë »

Haradinaj, Hoti e Kurti, pA�rballje gjigandA�sh nA� Klan Kosova

TA� premten, nA� Klan Kosova, do tA� realizohet ballafaqimi i parA� dhe ekskluziv, televiziv, i kandidatA�ve pA�r kryeministA�r tA� republikA�s. Ramush Haradinaj, Avdullah Hoti dhe Albin Kurti kanA� konfirmuar pjesA�marrjen nA� debatin me Baton Haxhiun, qA� do tA� fillojA� nA� orA�n 21. Ata do tA� shpalosin programet e tyre qeverisA�se, …

Artikulli i plotë »

Prsh jam Avia nGa kosova./BA�j seks vazhdimisht me mA�suesen time, pora��

Ajo ishte 29 vjeA�e, beqare dhe ishte njA� super femA�r. GjithmonA� mA� ka tA�rhequr dhe dalloja qA� edhe ajo tA�rhiqej pas meje, por nuk kemi bA�rA� asnjA� hap mA� shumA� gjatA� periudhA�s sA� shkollA�s.Pasi kisha pA�rfunduar shkollA�n, e takoj atA� pas 6 muajsh nA� njA� supermarket. Sapo u takuam u …

Artikulli i plotë »

Prsh jam Avia nGa kosova./BA�j seks vazhdimisht me mA�suesen time, pora��

Ajo ishte 29 vjeA�e, beqare dhe ishte njA� super femA�r. GjithmonA� mA� ka tA�rhequr dhe dalloja qA� edhe ajo tA�rhiqej pas meje, por nuk kemi bA�rA� asnjA� hap mA� shumA� gjatA� periudhA�s sA� shkollA�s.Pasi kisha pA�rfunduar shkollA�n, e takoj atA� pas 6 muajsh nA� njA� supermarket. Sapo u takuam u …

Artikulli i plotë »

Puth dhe shtrihet nA� prehA�r tA� nxA�nA�seve, por shikoni si justifikohet drejtori nga Kosova

can i get allegra over the counter Fotot e drejtorit tA� QendrA�s Social-Edukative a�?Don Boskoa�? nA� PrishtinA� po bA�jnA� namin nA� rrjet, madje ai akuzohet pA�r ngacmim seksual ndaj nxA�nA�seve tA� tij. Kjo sepse Don Izidor Llukiq A�shtA� fotografuar shpesh me nxA�nA�set e tij nA� njA� marrA�dhA�nie shumA� tA� afA�rt, …

Artikulli i plotë »

Alarmohet Serbia/ Mediat serbe: Kosova me tankat serbe pA�r 30 minuta mund ta kallA� Beogradin

serpina order KA�shtu, gazeta a�?srbija danasa�?, duke folur pA�r kA�tA� ushtri, nga gojA� e ekspertA�ve serbA�, pA�rmend, siA� shkruan, lidhjet e afA�rta tA� kryetarit tA� TurqisA� me autoritete shtetA�rore tA� KosovA�s. Kjo gazetA� elektronike shkruan se kryetari i TurqisA� Rexhep Taip Erdogan A�shtA� sponsori kryesor i armatosjes sA� UshtrisA� sA� …

Artikulli i plotë »

Washington Diplomat: Ja si duhet ta fitojA� Kosova vA�mendjen e Donald Trump

NA� njA� shkrim a�� bisedA� me Ambasadoren e KosovA�s nA� SHBA Vlora A�itaku, gazeta amerikane The Washington Diplomat, ka shkruar pA�r raportet KosovA� a��SHBA dhe afeksionin e kosovarA�ve ndaj ish a��Presidentit Clinton. E tani duket se ka ardhur koha pA�r njA� statujA� tjetA�ra�� Por, Washington Diplomat duke shkruar pA�r Clinton …

Artikulli i plotë »

Foreign Policy: Viktima e parA� e Trumpit mund tA� jetA� Kosova

generic imitrex for sale Dashuria e Armend Miftarit ndaj Shteteve tA� Bashkuara A�shtA� e palA�kundur, madje edhe pas ardhjes nA� pushtet tA� Donald Trumpit. Sikurse shumA� nA� qytetin e Ferizajt, vend i kampit tA� madh ushtarak amerikan a�?Bondsteela�?, Miftari mbetet njA� individ i devotshA�m ndaj AmerikA�s, duke iu falA�nderuar rolit …

Artikulli i plotë »

a�?Kosova nuk A�shtA� vetA�ma��, Kroacia i tregon muskujt SerbisA�

Kryetari i kuvendit tA� KroacisA� Paul Miljavac, ka paralajmA�ruar se Ballkanit i kanoset njA� rrezik ai i shpA�rthimit tA� ndonjA� konflikti tA� ri nA� vendet qA� gjenerojnA� probleme ndA�retnike siA� A�shtA� Bosnja dhe republika a�?serpskaa��. a�?NA� vazhdA�n e tensioneve nA� mbarA� EvropA�n, konfliktet nA� Ballkan mund tA� shpA�rthejnA� sidomos Bosna …

Artikulli i plotë »

BritanikA�t tA� brengosur: Trump + Putin + Kosova = LuftA� nA� Ballkan

A�shtA� pyetje e madhe nA�se presidenti i ri amerikan, Donlad Trump di diA�ka pA�r KosovA�n. Shteti i KosovA�s ka mbA�shtetje tA� madhe tA� AmerikA�s, kjo A�shtA� e sigurt. MegjithatA�, bashkA� me Trumpin vije edhe paqartA�sia e madhe, kurse paparashikueshmA�rinA� e presidentit tA� ri amerikan e ka dhA�nA� ish ministri britanik, …

Artikulli i plotë »
error: