Arkivat e etiketimeve kosove

Doganieri Zviceran kap shqiptarin me 9 KG Suxhuk Kosove lexo cka i thot Shqiptari

Dikush e ka postuar njAi?? ngjarje qAi?? ka ndodhur nAi?? kufirin e ZvicrAi??s ku protagonist ishte njAi?? shqiptar qAi?? kishte marrAi?? me vete 9KG soxhuk. Por ajo qAi?? i kishte ndodhur nAi?? kufi dhe veprimi i tij Ai??shtAi?? thjeshtAi?? legjendar.Ju sjellim mAi?? poshtAi??, rrAi??fimin e njAi?? shqiptari qAi?? jeton nAi?? …

Artikulli i plotë »

PRA URIME KOSOVAi??, SHQIPAi??RI, MAQEDONI, NGA 1 MARSI 2018 QYTETARAi??T DO TAi?? PUNOJNAi?? NAi?? GJERMANI PA PASAPORTAi?? TAi?? BE-SAi??, JA DETAJET

QytetarAi??t e ShqipAi??risAi??, KosovAi??s, MaqedonisAi??, Kosoves, SerbisAi?? dhe Bosnje HercegovinAi??s nga 1 Mars 2018 do tAi?? munden tAi?? punojnAi?? legalisht nAi?? Gjermani vetAi??m me dokumente tAi?? shteteve tAi?? tyre, respektivisht pa pasur pasaportAi?? tAi?? BE-sAi??. Ky informacion Ai??shtAi?? shpallur zyrtarisht nga Merkel ku thot se qytetarAi??t do tAi?? mund tAi?? …

Artikulli i plotë »

Prifti britanik i akuzuar pAi??r pedofili: Shkova nAi?? KosovAi?? me para tAi?? Vatikanit pAi??r ta studiuar islamin

Prifi Laurence Soper, qAi?? u arrestua vitin e kaluar nAi?? PejAi??, pasi ndaj ishte ekzistonte njAi?? fletarrest ndAi??rkombAi??tar nAi??n dyshimin pAi??r pedofili ndaj 10 djemve nAi?? fund tAi?? viteve ai??i??70 dhe fillim tAi?? viteve ai??i??80, ka dalAi?? para trupit gjykues pAi??r tAi?? dhAi??nAi?? shpjegimin se pAi??rse ka ikur nga Britania. …

Artikulli i plotë »

Numri i vdekjeve tAi?? fAi??mijAi??ve nAi?? KosovAi?? Ai??do vit mAi?? i …

VdekshmAi??ria e fAi??mijAi??ve nAi?? KosovAi??, qAi?? pAi??rfshinAi?? moshat nga lindja deri nAi?? pesAi?? vjeAi??, ka rAi??nAi?? dukshAi??m ndAi??r vite. KAi??tAi?? e thonAi?? profesionistAi?? shAi??ndetAi??sorAi??, sipas tAi?? cilAi??ve numri i vdekjeve tAi?? fAi??mijAi??ve nAi?? vitin 1985/86 nAi?? KosovAi?? ka qenAi?? rreth 1600, derisa pesAi?? vitet e fundit numri i fAi??mijAi??ve qAi?? …

Artikulli i plotë »

Njoftim urgjent pAi??r gjithAi?? ata qAi?? vozisin vetura nAi?? KosovAi??

order danazol endometriosis TashmAi?? kur po shkojmAi?? drejtAi?? stinAi??s sAi?? dimrit, qytetarAi??t kanAi?? fillar qAi?? tAi?? pAi??rgaditAi??n pAi??r tAi??. JanAi?? plotAi?? gjAi??ra qAi?? qytetarAi??t i bAi??jnAi?? para se tAi?? futAi??n nAi?? dimAi??r. QAi?? nga sigurimi i materialit pAi??r ngrohje, blerjen e gjAi??rave tAi?? tjera e deri tek sigurimi i veturave …

Artikulli i plotë »

E fundit harroni zgjedhjet nAi?? KosovAi?? / Tronditet ShqipAi??ria , sapo ndodhi ka tAi?? vdekur e tAi?? plagosur ai??i??

Dy persona kanAi?? mbetur tAi?? plagosur dhe disa te vdekur pas tAi?? shtAi??nave me armAi?? zjarri nAi?? ShAi??ngjin tAi?? LezhAi??s. Policia e LezhAi??s bAi??n me dije se, njAi?? prej tAi?? plagosurve Ai??shtAi?? K.B 50 vjeAi??, ndAi??rsa personi tjetAi??r nuk Ai??shtAi?? identifikuar ende. Nuk dihen shkaqet e konfliktit, por policia ka …

Artikulli i plotë »

Ja cila Ai??shtAi?? ShtAi??pia mAi?? e bukur nAi?? KosovAi??, Nuk do e besoni e kujt Ai??shtAi?? ajo!

Kjo shtAi??pi ka arritur tashmAi?? mbi 200 mijAi?? klikime nAi?? rrjetin muzikor youtube ,dhe akoma aktualisht qAi?? nga pAi??rzgjedhja e saj si shtAi??pia mAi?? e bukur nAi?? KosovAi??,nAi?? vitin e kaluar,po vazhdon tAi?? mbetet si mAi?? e bukura.,ku pronari jep edhe detajet mbi ndAi??rtimin dhe dizajnin e shtAi??pisAi??. kjo shtepi …

Artikulli i plotë »

IslandA�-KosovA�, HaHa, Hajgare e madhe para ndeshjes (FOTO)

Presidenti FederatA�s sA� Futbollit tA� IslandA�s, GuA�ni Bergsson, ka shtruar njA� darkA� pA�r delegacionin e FederatA�s sA� Futbollit tA� KosovA�s, presidentin Fadil Vokrri, nA�npresidentin Agim Ademi, anA�tarin e KE, Bakir Burri dhe menaxherin e ekipit kombA�tar, Bajram Shala, nA� njA�rin prej restoranteve mA� tA� vjetra tA� kryeqytetit islandez. Darka kaloi …

Artikulli i plotë »

Pas rrahjes mes Krasniqit e ZekA�s, gazetarja mA� e bukur nA� KosovA� po pA�rgatitet pA�r a�� (Foto)

Reagimet nA� lidhje me pA�rleshjen e djeshme ndA�rmjet deputetit tA� LA�vizjes VetA�vendosje, FrashA�r Krasniqi dhe deputetit tA� NISMAa��s, Milazim ZekA�s nuk kanA� tA� ndalur. Pas versioneve tA� dy akterA�ve tA� pA�rfshirA� nA� kA�tA� rrahje, edhe personazhet e njohur nga shoA� bizi kanA� filluar tA� komentojnA� kA�tA� rast. SA� fundmi prezantuesja …

Artikulli i plotë »
error: