Arkivat e etiketimeve kosove

Nuk do ta besoni ja sa para i vodhA�n sot nA� FushA� KosovA�!

NA� njA� depo tA� njA� kompanie nA� FushA� KosovA�, disa persona kanA� hyrA� me forcA� dhe kanA� hjedhur 20 mijA� euro para tA� gatshme, si dhe njA� veturA� a�?Pickupa��. NA� raportin e PolicisA� sA� KosovA�s, thuhet se dje gjatA� ditA�s njA� person ka raportuar se disa persona tA� dyshuar kanA� …

Artikulli i plotë »

ShpA�rthen afera e pA�rgjimeve a�?Pronto 2a�? nA� KosovA�: protagonist Kadri Veseli, Hashim ThaA�i e Adem Grabovci; ja si e kontrollon PDK shtetin (Video)

NA� KosovA� ka shpA�rthyer afera a�?PRONTO 2a�?, e pA�rgjimeve ku protagonist tA� saj janA� krerA�t mA� tA� lartA� tA� PDK-sA�, duke nisur nga kreu aktual Kadri Veseli, ish kreu Hashim ThaA�i, kreytari i grupit parlamentar Adem Grabovci, ky i fundit sA�rish nA� rolin e a�?shefit tA� shefavea�?, ku A�shtA� akteri …

Artikulli i plotë »

Erdhi nA� KosovA� pA�r vizitA� dhe i humb kuleta, ajo A�farA� i ndodhi e befasoi

A� korrespodenturA�n tonA� nA� Viti, ishte mA�rgimtari S.Salihu nga fshati SmirA� e VitisA� me vendbanim nA� GjenevA� tA� ZvicrrA�s i cili ka ardhur pA�r pushime nA� vendlindje i cili u shprehA� se kishte shumA� dA�shirA� qA� pA�rmes kombA�tares a�?Bota sota�?, si medium mA� i lexuar tA� shprehA� falA�nderimin publik, pA�r …

Artikulli i plotë »
error: