Arkivat e etiketimeve kosove

KA�rkohet ndihmA� pA�r trajtimin e sA�mundjes Susak a�� rasti i parA� nA� KosovA� (VIDEO)

24 vjeA�arja nga Podujeva, Fitore Ibishi, me tA� cilA�n tani komunikohet vetA�m duke i shkruar nA� letA�r, ka filluar nga tetori i vitit tA� kaluar tA� ketA� simptoma tA� njA� sA�mundje shumA� tA� rrallA� edhe nA� botA�. NA� klinikA�n e NeurologjisA� nA� QKUK, ajo A�shtA� hospitalizuar njA� muaj mA� vonA�, …

Artikulli i plotë »

Njihuni me femrA�n me tA� bukur me mbulesA� nA� KosovA� (Video)

KA�tA� javA� tA� ftuar nA� emisionin na��KosovA� Show, janA� kA�ngA�taret Motrat Bunjaku nga Kaqaniku, shkruan Gazeta NewBorn. Sikurse edhe nA� emisionet tjera edhe nA� kA�tA� emision ka pasur plot momente interesante dhe befasi. MA� poshtA� shikojeni videon dhe njihuni me femrA�n mA� tA� bukur me mbulesA�:

Artikulli i plotë »

Revolucion politik nA� KosovA�: VetA�vendosje, partia mA� e votuar a�� rritja mA� e madhe nA� histori (Foto)

LA�vizja VetA�vendosje ka shA�nuar rritjen mA� tA� madhe ndonjA�herA� nA� historinA� e partive politike nA� KosovA�, duke marrA� 30 pA�r qind tA� votave nA� kA�to zgjedhje. Sipas rezultateve tA� para tA� ExitPollit a�?Gani Bobia�? tri partitA� politike qA� janA� futur nA� koalicion parazgjedhor, PDK, AAK e Nisma kanA� arritur sA� …

Artikulli i plotë »

REZULTAT SHOKUES: Kjo parti i fiton zgjedhjet nA� KosovA� (Foto)

NA� Klan Kosova A�shtA� dhA�nA� rezultati i parA� pA�r rezultatin preliminar tA� zgjedhjeve tA� sotme, sipas hulumtimeve nA� terren tA� Exit-Pollit a�?Gani Bobia�?. Lajmin e ka dhA�nA� drejtori i a�?Gani Bobita�?, ShkA�lzen Maliqi, shkruan Periskopi. Sipas rezultateve, nA� kA�to zgjedhje koalicioni PDK-AAK-Nisma ka dalA� i pari me njA� pA�rqindje votash …

Artikulli i plotë »

Zhvillim i paparitur po ndodh tani nA� KosovA�, A�ka ndryshojA� kA�shtu e tA�ra 1 ditA� para zgjedhjeve

Televizionet e mediat online janA� ngutur qA� tA� pA�rfundojnA� emisionet e tA� heqin posterA�t reklamues tA� partive politike nga hapA�sirat mediale para mesnatA�s, duke menduar se heshtja zgjedhore fillon nA� mesnatA�. Por, sipas Ligjit pA�r Zgjedhje, heshtja zgjedhore fillon 24 orA� para hapjes sA� vendvotimeve nA� ditA�n e zgjedhjeve. I …

Artikulli i plotë »

Autobusi pA�rplot me mA�rgimtarA� niset pA�r KosovA�, nA� pA�rkrahje tA� VetA�vendosjes (VIDEO)

NA� afrimin e ditA�s sA� zgjedhjeve nacionale nA� vend, kandidati pA�r deputet nga radhA�t e LA�vizjes VetA�vendosje Dardan Molliqaj ka publikuar njA� video nA� tA� cilA�n shihen mA�rgimtarA� tA� shumtA� tA� cilA�t janA� nisur pA�r tA� ardhur nA� KosovA�, nA� mA�nyrA� qA� tA� mund tA� votojnA�. Me kA�tA� rast, Molliqaj …

Artikulli i plotë »

LAJM I FUNDIT : Ndodhi qA� 20 minuta Kufirin KosovA� Serbi ..

LAJM I FUNDIT : Ndodhi qA� 20 minuta Kufirin KosovA� Serbi .. Ministria e PunA�ve tA� Jashtme e KosovA�s i ka ndaluar hyrjen nA� KosovA�s, zyrtarit nga Qeveria e SerbisA�, AleksandA�r Vulin. Burime nga MPJ thonA� se arsyeja e ndalesA�s sA� kA�saj vizite, tA� paralajmA�ruar pA�r nesA�r A�shtA� pA�r shkak …

Artikulli i plotë »

a�?A�mendeta�� VuA�iqi :Serbia nuk ka kryer krime nA� KosovA�

Kryetari i SerbisA� Aleksandar VuA�iq sot ka komentuar deklaratA�n e kryetarit tA� KosovA�s Hashim ThaA�i, i cili ka thA�nA� se avionA�t migA� qA� nga Rusia po shkojnA� nA� Serbi janA� kA�rcA�nim dhe jo ushtria e KosovA�s, duke thA�nA� se A�shtA� shumA� lehtA� qA� rrA�fimet se rusA�t po pA�rzihen nA� diA�ka, …

Artikulli i plotë »

Presidenti ThaA�i: Nuk ka vend nA� KosovA� pA�r ata qA� luftojnA� nA� Siri (Foto)

Presidenti i KosovA�s Hashim ThaA�i gjatA� qA�ndrimit nA� Kroaci ka dhA�nA� njA� intervistA� pA�r gazetA�n a�?Jutarnji Lista�? ku ka diskutuar pA�r tema tA� ndryshme. ThaA�i ka folur edhe pA�r A�A�shtjen e luftA�tarA�ve tA� huaj ose pA�r kosovarA�t qA� kanA� shkuar nA� frontet e luftA�s nA� Siri dhe Irak. Ai ka …

Artikulli i plotë »
error: