Arkivat e etiketimeve kosove

Skandaloze: NA� KosovA� janA� 350 mijA� ndA�rtime pa leje

Komisioni pA�r BujqA�si, Pylltari, Mjedis e Planifikim HapA�sinor ka shqyrtuar planin e punA�s sA� kA�tij komisioni pA�r vitin 2017 nA� fushA�n e mjedisit, ku i ftuar ishte edhe ministri i MMPH-sA�, Ferat Shala. NdA�r objektivat legjislative tA� kA�saj ministrie pA�r vitin 2017 mbeten njA� numA�r i madh i projektligjeve pA�r …

Artikulli i plotë »

LAJM I FUNDIT : a�?NA�se Haradinaj esktradohet nA� Serbi, nis konflikti i ri Serbi-KosovA�a�?

Deputeti i NismA�s pA�r KosovA�n, Zafir Berisha, nA� emisionin InfoBox tA� RTV Dukagjinit, ka thA�nA� se ekstradimi eventual i Ramush Haradinajt nA� Serbi, mund tA� nxis konflikt tA� armatosur. a�?UnA� kam pA�rshtypjen qA� ndonjA� veprim jo i hijshA�m nA� kundA�rshtim me aktet juridike ndA�rkombA�tare, lidhur me Ramushin, vetA�m sa e …

Artikulli i plotë »

Nuk mund ta besoni kurrA� se sa shtA�pi i ndA�rtoi Kadri Dogani nA� KosovA� (Video)

PA�rveA� reperit tA� huaj, i ftuar nA� emisionin na��KosovA� Show ishte edhe Kadri Dogani, i cili A�shtA� udhA�heqA�s i ShoqatA�s Humanitare Kaqanikase a�?Diasporaa�� i cili nA� pjesA�n mA� tA� madhe tA� emisionit nuk mundej ti ndalte lotA�t nga emocionet pA�rcjellA� Gazeta NewBorn. Dogani ka treguar pA�r numrin e shtA�pive tA� …

Artikulli i plotë »

Tensionohet keq situata na��KosovA� Show, Kadri Dogani bA�n publikun tA� qajA� kur tregon kA�tA� gjA� (Video)

generic flomax without prescription Reperi nga Xhamajka i cili jeton nA� AmerikA� dhe Gjermani Toni Tuklan kA�tA� javA� ishte mysafir nA� emisionin na��KosovA� Show tek Shpetim Desku, njofton Gazeta NewBorn. Reperi Toni Tuklan njiher pA�r bashkA�punime tA� shumta qA� i ka pasur me reperA�t e famshA�m si San Paul dhe …

Artikulli i plotë »

Momenti kur reperi Toni Tuklan vallA�zon me valle shqiptare na��KosovA� Show (Video)

Reperi nga Xhamajka i cili jeton nA� AmerikA� dhe Gjermani Toni Tuklan kA�tA� javA� ishte mysafir nA� emisionin na��KosovA� Show tek Shpetim Desku, njofton Gazeta NewBorn. Reperi Toni Tuklan njiher pA�r bashkA�punime tA� shumta qA� i ka pasur me reperA�t e famshA�m si San Paul dhe shumA� reperA� tA� tjerA�. …

Artikulli i plotë »

KUJDES! Vetëm për një muaj në Kosovë janë asgjësuar mbi 121 mijë kg. mish i prishur

Muaji nëntor i vitit 2016 mund të quhet lirisht si rekord në asgjësimin e produkteve shtazore. 121 mijë e 141 kilogramë mish i prishur janë asgjësuar në një kompani private nga Agjencia e Ushqimit dhe Veterinarisë. Në një përgjigje zyrtare të këtij institucione për lajmi.net kanë konfirmuar se muajin nëntor …

Artikulli i plotë »

XhandarmA�ria serbe nA� Bujanoc, a po bA�het gati tA� hyjA� nA� KosovA�?!

PjestarA�t e xhandarmA�risA� serbe janA� nA� gatishmA�ri tA� plotA�, pasi disa qindra serbA� u mblodhA�n rreth murit nA� urA�n mbi lumin IbA�r nA� MitrovicA�, merr vesh portali serb Blic. XhandarmA�ria A�shtA� vendosur nA� ZonA�n TokA�sore tA� SigurisA� (ZTS), qA� A�shtA� baza mA� e fortA� nA� Bujanoc. TA� gjitha forcat qA� …

Artikulli i plotë »

Do tA� vdisni sA� qeshuri me deklaratA�n e a�?Isa MustafA�sa�� na��KosovA� Show (Video)

A�shtA� rikthyer pA�r sezonin e ri emisioni mA� i shikuar nA� vend i zhanrit show na��KosovA� Show. KA�tA� javA� tA� ftuar nA� emision ishin kryetari i partisA� Fjala, GA�zim KA�lemendi dhe profesori i historisA� Zeqirija Idrizi. PA�r pak minuta nA� njA� incizim imagjinar ishte edhe kryeministri i vendit Isa Mustafa, …

Artikulli i plotë »

a�?Kalleta�? atmosfera na��KosovA� Show me kA�ngA� defi (Video)

Na��KosovA� Show e udhA�hequr nga ShpA�tim Desku vjen me emisionin e ri pA�r vitin 2017. MysafirA� tA� pjesA�s sA� parA� sA� kA�tij emisioni ishin deputeti GA�zim Kelmendi dhe Prof.Dr. Zeqirja Idrizi. Ata debatuan ashpA�r rreth asaj nA�se SkA�nderbeu A�shtA� hero. NdA�rsa nA� pjesA�n e dytA� vjen grupi i burrave me …

Artikulli i plotë »

Koci: Haradinaj sA� shpejti nA� KosovA� (Foto)

zithromax treatment for pandas Avokati Arianit Koci, qA� po qA�ndron nA� FrancA�, sapo ka publikuar njA� fotografi me ish-kryeministrin e KosovA�s, Ramush Haradinaj, i cili A�shtA� nA� liri me kusht nA� kA�tA� shtet. Haradinaj A�shtA� arrestuar me 4 janar nga policia franceze bazuar nA� njA� fletA�arrest tA� SerbisA�. Koci pA�rmes …

Artikulli i plotë »
error: