Arkivat e etiketimeve krasniqi

Godet Frasher Krasniqi: Do ta Rrahi prap Milaim Zeken nesea��. (Video)

Deputeti i VetA�vendosjes, FrashA�r Krasniqi, ka grushtuar Milaim ZekA�n, tA� premten, nA� njA� debat tA� drejtpA�rdrejtA�. Avokati i FrashA�rit ka thA�nA� se klienti i ti i ka shkaktuar dA�mtim tA� lehtA� ZekA�s. Por, A�ka thuhet nA� Kodin Penal pA�r lA�ndimin e lehtA� trupor? Ky dA�nim mund ta prekA� deputetin e …

Artikulli i plotë »

Godet Frasher Krasniqi: Do ta Rrahi prap Milaim Zeken nesea��. (Video)

Deputeti i VetA�vendosjes, FrashA�r Krasniqi, ka grushtuar Milaim ZekA�n, tA� premten, nA� njA� debat tA� drejtpA�rdrejtA�. Avokati i FrashA�rit ka thA�nA� se klienti i ti i ka shkaktuar dA�mtim tA� lehtA� ZekA�s. Por, A�ka thuhet nA� Kodin Penal pA�r lA�ndimin e lehtA� trupor? Ky dA�nim mund ta prekA� deputetin e …

Artikulli i plotë »

Nuk do ta besonit se A�ka bA�n para pak minutash Milaim Zeka e FrashA�r Krasniqi nA� Kuvend (Foto)

NdA�r tA� parA�t qA� kanA� arritur nA� sallA�n e Kuvendit tA� KosovA�s janA� edhe deputetA�t Milaim Zeka dhe FrashA�r Krasniqi, tA� cilA�t patA�n pA�rleshje fizike para pak ditA�sh nA� njA� emision televiziv. Zeka ka hyrA� nga njA� tjetA�r derA�, derisa Krasniqi nga dera tjetA�r. QA� tA� dy kanA� shkuar nA� …

Artikulli i plotë »

Ja sa metra larg kanA� qA�ndruar FrashA�r Krasniqi e Milaim Zeka sot gjatA� SeancA�s

Seanca e jashtA�zakonshme e Kuvendit tA� KosovA�s tashmA� ka filluar.NA� Kuvend tashmA� pA�rveA� deputetA�ve tjerA�, kanA� arritur edhe Milaim Zeka e FrashA�r Krasniqi, tA� cilA�t para pak ditA�sh patA�n njA� pA�rleshje mes vete nA� njA� emision televiziv.Ndryshe, Policia e KosovA�s ia ka ndaluar Krasniqit qA� ta��i afrohet ZekA�s 5 metra …

Artikulli i plotë »

Sapo ndodhia�� LAJMI FUNDIT / Rrahet Fasher Krasniqi behet per spital ngaa�� (Video)

Kjo video e pubikuar nga njA� faqe nA� rrjetin social Facebook, shihet deputeti nga VetA�vendosje, FrashA�r Krasniqi, me sy tA� mavijosur duke bA�rA� thirrje qA� sistemi politik nA� vend tA� ndryshohet pasi, sipas tij, A�shtA� sistem i dhunA�s dhe dhuna A�shtA� e ndaluar, shkruan Parrotlla.net.Po i njA�jti, nA� njA� emision …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT / Rrahet Fasher Krasniqi behet per spital ngaa�� (Video)

Kjo video e pubikuar nga njA� faqe nA� rrjetin social Facebook, shihet deputeti nga VetA�vendosje, FrashA�r Krasniqi, me sy tA� mavijosur duke bA�rA� thirrje qA� sistemi politik nA� vend tA� ndryshohet pasi, sipas tij, A�shtA� sistem i dhunA�s dhe dhuna A�shtA� e ndaluar, shkruan Parrotlla.net.Po i njA�jti, nA� njA� emision …

Artikulli i plotë »

Boksieri i njohur shqiptar LUAN KRASNIQI shpreh simpati pA�r FrashA�r Krasniqin dhe grushtet e tij (Foto)

Deputeti nga radhA�t e LA�vizjes VetA�vendosje, FrashA�r Krasniqi dhe ai nga radhA�t e NismA�s, Milaim Zeka, janA� pA�rleshur fizikisht gjatA� pA�rballjes nA� emisionin a�?Info Magazinea�� nA� Klan Kosova, transmeton Periskopi. Situata eskaloi kur deputeti Zeka e quajti a�?dhunuesa�� e a�?rrugaA�a�� deputetin e VVa��sA� FrashA�r Krasniqin, i cili u ngrit dhe …

Artikulli i plotë »

Baton Haxhiu e zbulon njA� a�?top sekreta��, ja A�ka kishte ditur Krasniqi para rrahjes me Zeken

Drejtori i Klan KosovA�s, Baton Haxhiu ka demantuar VetA�vendosjen e cila nA� komunikatA�n zyrtare deklaroi se ata nuk e dinin qA� Krasniqi do tA� ishte pA�rballA� Milaim ZekA�s nA� debat. Ai ka deklaruar se tA� gjithA� mysafirA�t njoftohen orA� mA� parA� se me kA� do tA� jenA� pA�rballA� nA� emision. …

Artikulli i plotë »

a�?O FrashA�r a po del na��debat me mu, se e ke gjetA� but te Milaim Zekaa��, kA�shtu i pA�rgjigjiet Krasniqi

Rrahja e dy deputA�ve tA� Kuvendit tA� KosovA�s, sonte ka bA�rA� bujA� nA� gjithA� vendin. Kjo ngjarje ka nxitur debat e polemika tA� mA�dha mes qytetarA�ve dhe partieve politike, shkruan Gazeta NewBorn. Pas ngjarjes deputeti i LVV-sA�, ka marrA� shumA� komente e mesazhe nA� Facebook. Disa prej tyre janA� kur …

Artikulli i plotë »

Rrahja Krasniqi-Zeka? a�� KA�to janA� rrahjet mA� tA� a�?famshme livea�� tA� politikanA�ve (Video)

Opinioni publik kosovar A�shtA� tronditur sonte kur nA� debatin televiziv ndA�rmjet dy deputetA�ve, FrashA�r Krasniqi i VetA�vendosjes dhe Milaim Zeka i NismA�s, ka shpA�rthyer dhuna. Dhuna pasoi pas shumA� fyerjeve nga tA� dy deputetA�t, kur fillimisht Krasniqi i hodhi ujA� ZekA�s e mA� pas edhe e sulmoi me grushte, shkruan …

Artikulli i plotë »
error: