Arkivat e etiketimeve krasniqi

Ja sa metra larg kanë qëndruar Frashër Krasniqi e Milaim Zeka sot gjatë Seancës

Seanca e jashtëzakonshme e Kuvendit të Kosovës tashmë ka filluar.Në Kuvend tashmë përveç deputetëve tjerë, kanë arritur edhe Milaim Zeka e Frashër Krasniqi, të cilët para pak ditësh patën një përleshje mes vete në një emision televiziv.Ndryshe, Policia e Kosovës ia ka ndaluar Krasniqit që t’i afrohet Zekës 5 metra …

Artikulli i plotë »

Boksieri i njohur shqiptar LUAN KRASNIQI shpreh simpati për Frashër Krasniqin dhe grushtet e tij (Foto)

Deputeti nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Frashër Krasniqi dhe ai nga radhët e Nismës, Milaim Zeka, janë përleshur fizikisht gjatë përballjes në emisionin ‘Info Magazine’ në Klan Kosova, transmeton Periskopi. Situata eskaloi kur deputeti Zeka e quajti ‘dhunues’ e ‘rrugaç’ deputetin e VV’së Frashër Krasniqin, i cili u ngrit dhe …

Artikulli i plotë »

‘O Frashër a po del n’debat me mu, se e ke gjetë but te Milaim Zeka’, kështu i përgjigjiet Krasniqi

Rrahja e dy deputëve të Kuvendit të Kosovës, sonte ka bërë bujë në gjithë vendin. Kjo ngjarje ka nxitur debat e polemika të mëdha mes qytetarëve dhe partieve politike, shkruan Gazeta NewBorn. Pas ngjarjes deputeti i LVV-së, ka marrë shumë komente e mesazhe në Facebook. Disa prej tyre janë kur …

Artikulli i plotë »

Rrahja Krasniqi-Zeka? – Këto janë rrahjet më të ‘famshme live’ të politikanëve (Video)

Opinioni publik kosovar është tronditur sonte kur në debatin televiziv ndërmjet dy deputetëve, Frashër Krasniqi i Vetëvendosjes dhe Milaim Zeka i Nismës, ka shpërthyer dhuna. Dhuna pasoi pas shumë fyerjeve nga të dy deputetët, kur fillimisht Krasniqi i hodhi ujë Zekës e më pas edhe e sulmoi me grushte, shkruan …

Artikulli i plotë »
error: