Arkivat e etiketimeve krejt

Nuk din te ndalet e kall kuvendin krejtai??i?? / VAi??mendjeai??i??kAi??shtu dukej sot Duda Balje nAi?? Kuvend ai??i??

Deputetja nga radhAi??t e komuniteti boshnjak, Duda Balje ka qenAi?? sAi??rish sot nAi?? qendAi??r tAi?? vAi??mendjes nAi?? seancAi??n e Kuvendit tAi?? KosovAi??s. Duda e cila ka forma trupore pAi??r lakmi, dukej edhe sot tejet provokative, shkruan arbresh.info. Ajo kishte veshur njAi?? palAi?? pantallona tAi?? kuqe tAi?? ngushta qAi?? bAi??nin tai??i??i …

Artikulli i plotë »

Abdixhiku-Veselit: Krejt po keshin me ty, e ke pru PDKai??i??nAi?? nAi?? njAi?? grusht deputetAi??

Deputeti i LDKai??i??sAi??, Lumir Abdixhiku ka hedhur akuza tAi?? rAi??nda nAi?? drejtim tAi?? kryetarit tAi?? Kuvendit, njAi??herAi??sh kryetar i PDKai??i??sAi??, Kadri Veseli. Abdixhiku i ka thAi??nAi?? Veselit se do tAi?? mbahet mend gjatAi?? si dikush qAi?? ka udhAi??hequr SHIKai??i??un, shkruan Periskopi. ai???Ti ke me u mbajt mend edhe si dikush …

Artikulli i plotë »

Video e rrallA� e Agim Ramadanit gjatA� luftA�s: a�?I hA�ngrA�m krejt pa pjekA� shkijeta�? (Video)

NjA� video e rrallA� qA� asnjA�herA� nuk A�shtA� publikuar nA� media A�shtA� videoja e mA�poshtme e UshtrisA� A�lirimtare tA� KosovA�s gjatA� pA�rballjes me forcat serbe. Aty degjohet Agim Ramadani duke thA�nA�: a�?I hangrum krejt pa pjekA�, forcat serbe, i tranum krejt SHKIJETa�?. Duke klikuar ne hapA�sirA�n mA� poshtA� shikoni tA� …

Artikulli i plotë »

Zbulohet diA�ka krejt e papritur dhe interesante rreth takimit tA� sotA�m ThaA�i-Haradinaj

Pas certifikimit tA� rezultatit tA� zgjedhjeve parlamentare, presidenti i RepublikA�s sA� KosovA�s e ka pA�r obligim kushtetues qA� brenda njA� muaji tA� caktojA� ditA�n e mbledhjes konstitutive tA� Kuvendit. Kjo mbledhje duhet tA� caktohet nA� gjysmA�n e parA� e jo nA� tA� dytin tA� muajit. KA�tA� e bA�nA� pasi tA� …

Artikulli i plotë »

E fundit / Ndodh edhe kjo : Lutfi Haziri befason krejt ne fund me deklarate

NA�nkryetari i LDK-sA�, Lutfi Haziri nA� njA� prononcim pA�r a�?GazetaBlica�?, ka thA�nA� se ka besim qA� presidenti i vendit Hashim ThaA�i do tA� veprojA� drejtA� pA�r dhA�nien e mandatit pA�r formimin e qeverisA�. Haziri thotA� se e gjitha A�farA� duhet tA� bA�jA� ThaA�i A�shtA� tA� marrA� parasyshA� vendimin e GjykatA�s …

Artikulli i plotë »

Exit Polli i zgjedhjeve tA� kaluara ishte i saktA� nA� renditje, por jo nA� pA�rqindje

KanA� mbetur vetA�m edhe pak orA� qA� tA� dihet fituesi i zgjedhjeve tA� parakohshme. Sipas Exit Poll-it tA� realizuar nga Klan Kosova, koalicioni PAN ka dalA� fitues nA� zgjedhjet e sotme parlamentare, ndA�rkaq LA�vizja VetA�vendosje A�shtA� radhitur forca e dytA� nA� vend. Exit Poll-i ka nxjerrA� fitues koalicion PAN, i …

Artikulli i plotë »

Shtohet prania e policA�ve nA� fund tA� procesit tA� votimit

ZA�vendA�sdrejtori i PolicisA� sA� KosovA�s, Naim Rexha, duke folur pA�r angazhimin e kA�tij institucioni pA�r mbarA�vajtjen e procesit zgjedhor, ka bA�rA� tA� ditur se nA� orA�t e fundit tA� procesit tA� votimit do tA� ketA� policA� shtesA� nA�pA�r qendrat e votimit. Ai ka thA�nA� pA�r Telegrafin se shtimi i prezencA�s …

Artikulli i plotë »

Kujdes +16| Deshet krejt a�?cullaka�? a�?rejaa�? e Hashim ThaA�it (Foto)

Aktorja Arta Nitaj e njohur si Xhesika nga seriali a�?O sa mirA�a�?, A�shtA� shumA� e pA�rfolur nA� mediet rozA�. Aktorja e njohur ka disa ditA� qA� ka shkuar pA�r pushime nA� Turqi sA� bashku me aktoren Adriana Matoshi a�?SasA�na�?, transmeton Gazeta Express. Xhesika e Sasa pothuajse A�do ditA� publikojnA� imazhe …

Artikulli i plotë »

Shperthen Mialim Zeka: Ju tregoi unA� krejt A�ka ka bo ky njeri, ja kush ishtea��

Kandidati pA�r deputet nga radhA�t e NismA�s pA�r KosovA�n nA� njA� emision nA� a�?Tribuna Chanela�? ka thA�nA� se ai A�shtA� themelues i LDK-sA� nA� Oslo. Zeka ka thA�nA� se Isa Mustafa jo vetA�m qA� ka qenA� pjesA� e strukturA�s sA� Lidhjes KomunistA� dhe se ka qenA� ministA�r i Rrahman MorinA�s. …

Artikulli i plotë »
error: