Arkivat e etiketimeve lajmi

Lajmi Fundit : Gjermania kAi??rkon punAi??torAi?? nga Ballkani, ka vetAi??m njAi?? kushtai??i?? / Ja si..

Lajmi Fundit : Gjermania kAi??rkon punAi??torAi?? nga Ballkani, ka vetAi??m njAi?? kushtai??i?? / Ja si.. NAi?? Gjermani kurrAi?? nuk ka pasur mAi?? pak tAi?? papunAi?? se kohAi??ve tAi?? fundit, ndAi??rsa qeveria Ai??shtAi?? nAi?? kAi??rkim pAi??r punAi??torAi?? tAi?? huaj. Deri te puna nAi?? Gjermani Ai??shtAi?? shumAi?? lehtAi?? tAi?? arrihet. E gjitha …

Artikulli i plotë »

LAJMI I FUNDIT / Tronditet tirana nga kjo qe sapo ndodhi para pak minutashai??i??

NjAi?? incident me armAi?? zjarri ka ndodhur mAi??ngjesin e sotAi??m nAi?? kryeqytet, pranAi?? rrugAi??s sAi?? DibrAi??s, ku njAi?? 28-vjeAi??ar ka mbetur i plagosur. Personi i plagosur V.K. Ai??shtAi?? qAi??lluar nga njAi?? person i paidentifikuar i veshur me tAi?? bardha, rreth 1 e 60 i gjatAi??, i cili Ai??shtAi?? larguar menjAi??herAi?? …

Artikulli i plotë »

Mediat Shqipeatare e shpallen te vdekur, arrin lajmi deri te vllau i tij. Ai shkruan.. O tAi?? pa shpirtAi??, Vellau imAi?? Ai??shtAi?? i sAi??mur, por nuk ka vdekur..

GjatAi?? ditAi??s sAi?? djeshme Ai??shtAi?? pAi??rhapur njAi?? gAi??njeshtAi??r se Sylvester Stallone ka ndAi??rruar jetAi??. Twitter dhe rrjetet e tjera socila kishin ai???shpAi??rthyerai??? me mesazhe ngushAi??llimi pAi??r aktorin, shkruan lajmi.net. Madje, kjo nuk ishte hera e parAi?? qAi?? aktori Ai??shtAi?? viktimAi?? e lajmeve tAi?? rrejshme, ngase edhe para 1 viti e …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT: Tragjedi e madhe, rrotullohet autobusi, 9 tAi?? vdekur e 13 tAi?? lAi??nduar shqiptarAi??ai??i??(Kujdes Pamjet)

Ai??shtAi?? rrotulluar autobusi i cili ishte i mbushur me udhAi??tarAi??. Prej gjithAi?? udhAi??tarAi??ve sa ishin nAi?? tAi?? 9 persona fatkeqsisht kanAi?? gjetur vdekjen derisa 13 tAi?? tjerAi?? kanAi?? marrAi?? lAi??ndime tAi?? rAi??nda trupore kurse policia menjeher i thirren ambulancen. Ngjarja ka ndodhur kur autobusi ishte nAi?? shpejtAi??si dhe nAi?? momentin …

Artikulli i plotë »

Lajmi fundit: Tronditet e gjith Shqiperia nga kjo qe ndodhi ne DurrAi??s ka edhe tAi?? vdekurai??i??

NjAi?? teknik ashensori 28 vjeAi?? ka humbur jetAi??n duke montuar njAi?? ashensor nAi?? njAi?? pallat nAi?? zonAi??n e Shkozetit nAi?? DurrAi??s. 28-vjeAi??ari ka humbur ekuilibrin dhe Ai??shtAi?? rrAi??zuar nga njAi?? lartAi??si e konsiderueshme. Ai Ai??shtAi?? shoqAi??ruar menjAi??herAi?? nAi?? spital, por si pasojAi?? e plagAi??ve tAi?? marra nuk ka mbijetuar.NjAi?? tjetAi??r …

Artikulli i plotë »

Lajmi i hidhur/ Vdes Ikona e futbollit Shqiptar, u prefsh nAi?? paqe Djalosh (FOTO)

NAi??se pAi??r shqiptarAi??t sot Ai??shtAi?? njAi?? ditAi?? feste, 105 vjetori i PavarAi??sisAi??, futbolli nAi?? vendin tonAi?? merr njAi?? lajm tAi?? hidhur.Sot Ai??shtAi?? ndarAi?? nga jeta njAi?? prej ikonave tAi?? ekipit tAi?? Dinamos, Ibrahim (Hume) Kodra. Klubi dinamovit dhe i gjithAi?? futbolli nAi?? vendin tonAi?? humbet njAi?? prej figurave tAi?? shquara, …

Artikulli i plotë »

LAJMI I FUNDIT / Tronditet tirana nga kjo qe sapo ndodhi para pak minutashai??i??

NjAi?? incident me armAi?? zjarri ka ndodhur mAi??ngjesin e sotAi??m nAi?? kryeqytet, pranAi?? rrugAi??s sAi?? DibrAi??s, ku njAi?? 28-vjeAi??ar ka mbetur i plagosur. Personi i plagosur V.K. Ai??shtAi?? qAi??lluar nga njAi?? person i paidentifikuar i veshur me tAi?? bardha, rreth 1 e 60 i gjatAi??, i cili Ai??shtAi?? larguar menjAi??herAi?? …

Artikulli i plotë »
error: