Arkivat e etiketimeve ndodh

Twerku me i ri, u vendosin vibracion ne vagine, shikoni cfar ndodh.. me lot.. |VIDEO|

Ryan Hamilton i njohur si autori i videove humoristike nAi?? profilin e tij nAi?? YouTube, ai???HammyTV, Ai??shtAi?? rikthyer me njAi?? video tjetAi??r e cila kalon Ai??do kufi tAi?? imagjinatAi??s. Ai kishte bindur tAi?? dashurAi??n e tij qAi?? tAi?? vesh njAi?? palAi?? tAi?? brendshme me vibracion, dhe mAi?? pas dolAi??n nAi?? …

Artikulli i plotë »

Ai kali pAi??rballet me 13 luana dhe shiko se cfar ndodh nAi?? fund tAi?? kAi??saj lufte |VIDEO|

Kuajt arabAi?? kanAi?? njAi?? bri mAi?? pak, njAi?? asht lumbal mAi?? pak dhe disa unaza tAi?? bishtit mAi?? pak sesa kuajt tjerAi??Zakonisht njAi?? kalAi?? fle 2,5 deri 3 orAi?? nAi?? ditAi??Kuajt mAi?? tAi?? vegjAi??l se 4 vjet mund tAi?? pAi??rqendrohen mAi?? sAi?? shumti deri nAi?? 10-15 minuta. Zemra e kalit …

Artikulli i plotë »

Ai tenton tAi?? ikAi?? nga guaska e tualetit tAi?? qelisAi??, por ndodh diAi??ka e papritur |VIDEO|

NjAi?? i burgosur e kishte gjetur veten nAi?? telashe, pasi ishte munduar tAi?? ikAi?? nga guaska e tualetit tAi?? burgut nAi?? stilin e filmit ai???Shawshank Redemptionai???, raporton Mirror. NAi?? njAi?? video tAi?? shfaqur nAi?? internet, shihet se si njAi?? burrAi?? tenton tAi?? nxjerr kokAi??n nAi??pAi??rmjet njAi?? vrime tAi?? mbushur me …

Artikulli i plotë »

FAi??mijAi??t qajnAi?? nga uria! Edukatorja tregon Ai??ai??i??ndodh nAi?? Ai??erdhet me menunAi?? e re

Ka shkaktuar njAi?? debat shumAi?? tAi?? madh nAi?? rrjete sociale, debat i pasqyruar edhe nAi?? media nAi?? lidhje me dietAi??n ushqimore tAi?? fAi??mijAi??ve nAi?? cerdhe qAi?? Ai??shtAi?? ndryshuar nga dietologia e njohur Blerina Bombaj. NjAi?? edukatore e cila ka vendosur tAi?? qAi??ndrojAi?? anonim pAi??r tAi?? mos i krijuar veteAi??s probleme …

Artikulli i plotë »

Ai??farAi?? po ndodh kAi??shtu? Shi i rrAi??mbyeshAi??m nAi?? ShqipAi??ri gjendja Alarmante (Video)

ai???Ju lutem JOQ, te city park kemi ngelur ktu spergjigjet as zjarrfikesja as policia uji esh futur deri ne ambjentet e city parkut ju lutem beni dickaai??? #Lutuni-Mos i harroni vllezAi??rit dhe motrat tanAi?? nAi?? ShqipAi??ri nAi?? kAi??to momente ka vAi??rshime tAi?? mAi??dhaai??i??per me shume shtype reklamen edhe shiko videon …

Artikulli i plotë »

LAJM I FUNDIT : Ja se qfarAi?? Po ndodh ne Cyrih tAi?? Zvicres Mesojeni do tAi?? Mbeteni tAi?? Shokuar, Raportohet se ai??i??

Auseinandersetzungen zwischen Albanischen Fussballfans und der Polizei. NjAi?? termet prej 4.6 shkallAi?? tAi?? Rihterit ka goditur juglindjen e ZvicrAi??s. LAi??kundjet e tij janAi?? ndier edhe nAi?? Austri, Itali dhe GjermaninAi?? Jugore. Sipas mediave vendase tAi??rmeti ka ndodhur nAi?? orAi??n 21:12 minuta. Akoma nuk dihet nAi??se ka pasur viktima dhe dAi??me …

Artikulli i plotë »

E dAi??rgoi nusen tek vjehrra por tAi?? riut nga Kamza i ndodh gjAi??ma, pas dy ditAi??shai??i??

NjAi?? 23-vjeAi??ar nga Kamza ka vAi??nAi?? alarmin nAi?? polici, pasi prej 2 ditAi??sh bashkAi??shortja e tij Ai??shtAi?? zhdukur pa lAi??nAi?? gjurmAi??. Burime zyrtare nga policia bAi??nAi?? me dije se shtetasi me iniciale I. N., banues nAi?? Laknas pohoi se gruaja e tij 21 vjeAi??e me inicialet D.N nuk ishte kthyer …

Artikulli i plotë »

ai???Ndodh pAi??rmbysje e rezultatit nAi?? Prizrenai??i??

Kandidati i PartisAi?? Demokratike tAi?? KosovAi??s pAi??r kryetar tAi?? Prizrenit, Shaqir Totaj, pret pAi??rmbysje tAi?? rezultatit nAi?? Prizren. NAi?? kAi??tAi?? intervistAi?? dhAi??nAi?? pAi??r gazetAi??n ai???Epoka e Reai???, ai beson se votat me kusht mund ta ndryshojnAi?? rezultatin aktual nAi?? kAi??tAi?? komunAi??. ai???Matematikisht ka gjasa tAi?? ndryshohet rezultatiai???, Ai??shtAi?? shprehur ai. …

Artikulli i plotë »
error: