Arkivat e etiketimeve ndodh

Tallen me tA�, ata sa��kanA� dijeni se ajo A�shtA� njA� kampione Kickbox-i, ja A�farA� ndodh (Video)

Vajza A�shtA� prezantuar si njA� fillestare tepA�r e ngathA�t, por nA� fakt ajo A�shtA� njA� kampione a�?May Thai.a�? Duke u hequr se nuk ka njohuri mbi kA�tA� fush, kA�rkonA� nA� palestA�r nga instruktorA�t qA� tA� marr disa leksione, sipA�r ringut. Ata i thonA� se A�shtA� tepA�r herA�t pA�r dyluftim, ndA�rsa …

Artikulli i plotë »

Ndodh edhe sulmi i tretA�, tre tA� dyshuar pA�r sulmin

Brenda pak minutave nA� kryeqytetin brinatik janA� regjistruar tre incidente tA� njA�pasnjA�shme. Policia britanike tash thuhet se i janA� pA�rgjigjur incidentit tA� tretA� qA� ka ndodhur nA� Vauxhall nA� jug tA� LondrA�s. Incidentet e mA�parshme janA� regjistruar te Ura e LondrA�s, ku njA� furgon kishte goditur kA�mbA�sorA�t e tjetri ku …

Artikulli i plotë »

Lajm urgjent: NA�se keni viber nA� telefon largone menjA�herA�, ja A�farA� po ju ndodh

NA� emisionin Komiteti A�shtA� i ftuar drejtori i Telekomit tA� KosovA�s, Agron Mustafa, ka folur pA�r mundA�sitA� e pA�rgjimeve tA� mesazheve tA� dA�rguara nA�pA�rmes operatorit mobil Vala. Ai ka treguar nA�se ruhen mesazhet nA� serverA�t e kA�saj kompanie, duke shpjeguar se cilat janA� rastet kur bA�het i mundur pA�rgjimi. Mustafa …

Artikulli i plotë »

A�farA� i ndodh trupit nA� 30 ditA�t e Ramazanit

NA� Ramazan, myslimanA�t agjA�rojnA� A�do ditA� nga mA�ngjesi deri nA� mbremje njA� muaj tA� tA�rA�. KA�tu do tA� paraqiten disa informacione interesante nA� lidhje me atA� qA� ndodh nA� trupin tuaj gjatA� kA�tyre 30 ditA�ve tA� Ramazanit. Ndryshimi nA� FazA�n 1 (Dita 1, Dita 2) NA� ditA�n e parA� tA� …

Artikulli i plotë »

Ndodh e papritura: I largohet LDK-sA� nga koalicioni, shkon me PDK-nA�

Kryesia e PartisA� sA� DrejtA�sisA� nA� Gjilan ka shkA�putA� marrA�veshjen pA�r bashkA�qeverisje ndA�rmjet Partia e DrejtA�sisA� nA� Gjilan dhe Lidhjes Demokratike tA� KosovA�s nA� Gjilan. SiA� njofton PD, ndA�rprerja e bashkA�qeverisjes A�shtA� bA�rA� pA�r disa arsye. a�?Mos pA�rmbushja e obligimeve (LDK) dega nA� Gjilan si subjekt politik, karshi subjektit tjetA�r …

Artikulli i plotë »

Ndodh A�menduria: Ky A�shtA� maturanti i cili shpenzoi 15 mijA� euro vetA�m pA�r mbrA�mjen e maturA�s, ja A�ka bleu (Video)

NA� botA� eksizstojnA� qindra apo mijA�ra rekorde tA� ndryshme, madje pA�r tA� tilla ngjarje dhe raste eksizston edhe libri i quajtur a�?Libri Genisa��, shkruan Gazeta NewBorn. NA� kA�tA� libA�r janA� tA� pA�rfshira rastet mA� interesante tA� globit e tA� cilat pA�r shumA� kA� sa janA� tA� pabesueshme janA� edhe tA� …

Artikulli i plotë »

Olta a�?i luan gjoksin nA� fytyrA�a�? A�anit dhe ai nuk pA�rmbahet, ja A�farA� ndodh nA� prapaskenA�

Moderatori Arjan A�ani dhe aktorja Olta Gixhari kanA� publikuar njA� video nA� Instagram disa minuta pra nisjes sA� spektaklit a�?Your Face Sounds Familiara�?. Duket se Olta nuk do i shpA�tojnA� as kA�tA� herA� provokimeve tA� A�anit, i cili i ngjitet nga pas, kur ajo e fton tA� flasA� nA� videon …

Artikulli i plotë »
error: