Arkivat e etiketimeve ndodh

A�ifti i lumtur dhe familja duke vallA�zuar, ajo A�farA� ndodh mA� pas……

NA� kA�tA� video shihet teksa A�ifti vallA�zojnA� tA� lumtur bashkA� me familjen e tyre nA� dasmA�, mirA�po ajo qA� ndodhA� mA� pas do ta��ju tmerrojA�. Ngjarja ka ndodhur nA� provincA�n veriore tA� TurqisA�, nA� qytetin Van, shkruan DailyStar. Papritmas, njA� shpA�rthim masiv ndodhA� nA� afA�rsi tA� vendit ku po mbahej …

Artikulli i plotë »

Tronditet Bota: Shikoni se cfar po ndodh nA� qytet, thuhet se disa jan a��

vasodilan order Pamjet e pabesueshme vijnA� nga qyteti meksikan i TonalA? nA� Jalisco. BanorA�t thanA� se mjegulla pushtoi qytetin nA� mA�nyrA� tA� A�uditshme. ShumA� foto dhe video janA� hedhur nA� rrjetet sociale me hashgtagun a�?retA� e ferrita�?. ZyrtarA�t qetA�suan banorA�t se ky fenomen natyror nuk ishte i dA�mshA�m.

Artikulli i plotë »

NjA� gjA� e tmerrshme po ndodh nA� njA� lokal nA� PrishtinA� (Foto)

NjA� lexues I Botapress-it ka dA�rguar disa pamje tA� njA� lokalit i cili gjendet nA� lagjen Bregu i diellit, nA� kA�to pamje shihet njA� lokal I cili A�shtA� I shkatA�rruar plotA�sisht dhe aty ka gjA�ra shumA� tA� kqija. Sipas lexuesit tA� Botapress-it nA� kA�tA� lokal kundA�rmon erA� shumA� e rA�ndA� …

Artikulli i plotë »
error: