Arkivat e etiketimeve ndodh

FrashA�r Krasniqit i ndodh njA� e keqe e madhe pas rrahjes me Milaim Zeken

Pas publikimit tA� lajmit se Deputeti i LA�vizjes VetA�vendosje, FrashA�r Krasniqi dhe Deputeti i NISMA-s, Milaim Zeka kanA� shkA�mbyer grushte mes njA�ri-tjetrit, nA� llogarinA� e Krasniqit nuk kanA� pasur tA� ndalur komentet. Madje shumA� nga komentuesit e kA�tij tA� fundit, e kanA� pA�rgA�zuar atA� duke ia lavdA�ruar dorA�n me tA� …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT: DiA�ka e shA�mtuar ndodh nA� Ferizaj (Foto)

DiA�ka e pahijshme ka ndodhur gjatA� fushatA�s sA� PDK-sA�, nA� Ferizaj, ku kandidat pA�r kryetar tA� KomunA�s A�shtA� Agim Aliu. Derisa Aliu bashkA� me deputetin e PDK-sA�, Elmi ReA�ica fotografoheshin me njA� grup njerA�zish nA� sheshin e qytetit, njA� qytetar i pastrehA�, i shtrirA� nA� tokA� dhe i zbathur, shihet …

Artikulli i plotë »

Kjo A�shtA� ajo qA� ndodh me trupin tuaj nA�se pini vetA�m ujA� pA�r 30 ditA�

Kjo A�shtA� ajo qA� ndodh me trupin tuaj nA�se pini vetA�m ujA� pA�r 30 ditA� Uji A�shtA� njA� nga elementet jetik dhe shumA� i rA�ndA�sishA�m pA�r tA� gjithA�. NA�se do tA� pinit vetA�m ujA� pA�r njA� muaj rrjesht do tA� dallonit vetitA� e mahnitshme tA� kA�tij elementi tA� thjeshtA� dhe …

Artikulli i plotë »

Shikoni A�farA� Tragjedie i ndodh kA�saj familje Shqiptare nA� serbi!

a�?KanA� vdekA� dy fA�mi tA� moshave pesA� dhe tetA� vjet, dhe nji mashkull rreth moshA�s 45 vjet. TA� lA�nduem kanA� mbet edhe dy mashkuj, me lendime tA� randa. Nji mashkull i moshA�s sA� mesme asht pa vetA�dije nA� reanimacion, ndA�rsa tjetri ka qenA� nA� gjendje tA� qendrueshme dhe asht dergue …

Artikulli i plotë »

GA�rmoj njA� gropA� nA� plazh dhe ajo qA� ndodh me 21 vjeA�arin A�shtA� e tmerrshme

Nuk dihet nA�se A�shtA� njA� shaka mes shokA�sh apo dA�shira pA�r tA� ndA�rtuar kA�shtjellA�, por ka shumA� nga ata qA� pavarA�sisht moshA�s i duan lojA�rat nA� rA�rA� kryesisht kur ndodhen nA� plazh me pushime. LojA�rat me kovA� dhe lopatA� pA�r tA� vegjlit mendohet se janA� tA� sigurta, por kur ka …

Artikulli i plotë »

Shiko cfar ndodh..Provokon tA� DashurA�n me Djalin e PalestrA�s, Sjellja e Saj i Heq Trurin VIDEO

Ky djalA� ka provokuar dhe i ka bA�rA� tA� dashurA�s sA� tij njA� video me ndihmA�n e njA� djali qA� A�shtA� instruktor nA� palestA�r. Djali i afrohet vajzA�s dhe ofrohet ta��i mA�sojA� disa ushtrime fizike, nA� mA�nyrA� qA� ta ndihmojA� pA�r tA� humbur peshA�. Ajo pranon me kA�naqA�si, e madje …

Artikulli i plotë »

Ardit Gjebrea nuk mund tA� ishte mA� i lumtur se kaq, ja A�farA� po ndodh me moderatorin

Moderatori i dashur i shqiptarA�ve nA� postimet e tij nA� rrjetet sociale pA�rcjell gjithmonA� pozitivitet. Por kA�tA� herA� ai ka publikuar njA� foto krah vogA�lushes sA� tij, Ana. BabA� e bijA� janA� thuajse tA� pandashA�m. Arditi dhe Ana shkojnA� bashkA� nA� eventet mA� tA� rA�ndeshishme dhe kurrA� nuk mungon argA�timi. …

Artikulli i plotë »

A�farA� po ndodh? Policia aksion a�?blica�� arreston njA� tjetA�r aktor Julian Dedan a�� / VIDEO

Pas Albano Bogdos, njA� tjetA�r aktor ka pA�rfunduar nA� prangat e policisA� sA� TiranA�s gjatA� ditA�s sA� sotme.KA�tA� herA� forcat e rendit kanA� arrestuar nA� ambientet e njA� lokali nA� kryeqytet aktorin e njohur tA� humorit, Julian Deda, i cili A�shtA� njA�kohA�sisht njA� nga liderA�t e padiskutueshA�m tA� spektaklit humoristik …

Artikulli i plotë »
error: